Tomas Pekhart i Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart zagrał minutę, Mladenović poza kadrą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomas Pekhart zagrał w meczu reprezentacji Czech z Belgią. Napastnik Legii niemal całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się dopiero w 94. minucie przy stanie 1-1 i nie odmienił losów meczu. Kolejny mecz eliminacyjny mistrzostw świata Czechy zagrają we wtorek o godz. 20:45 z Walią.

FIlip Mladenović znalazł się poza kadrą drużyny Serbii na mecz z Portugalią. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Kolejny mecz Serbowie rozegrają we wtorek o godz. 18:00 z Azerbejdżanem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 28.03.2021 / 19:08, *.orange.pl

A tymczasem w dzisiejszych meczach eliminacyjnych:

Komentator Polsatu: "Gwilia jest lepszy niż Busquets".

:D

odpowiedz
RP - 28.03.2021 / 16:17, *.tpnet.pl

Oby dzis bylo obiektywne sedziowanie !!

odpowiedz
SF - 28.03.2021 / 12:01, *.tpnet.pl

Nie dziwie sie zachowaniu Ronaldo ktory widzac pilke w bramce domagal uznania gola a gdzie byl Sedzia liniowy pytam pewnie nie nadazyl !!

odpowiedz
MS - 28.03.2021 / 11:52, *.tpnet.pl

Sedzia meczu Serbia-Portugalia przeprasza za blad tylko ze to nic nie zmienia wiec 2pkt.przepadly !! VAR to gdzie jest ?

odpowiedz
MS - 28.03.2021 / 11:23, *.tpnet.pl

Pojechali i nie graja jak na narazie moze wstapia w nastepnych a Pekhart wpuszczony w samej koncowce to dobrze ze zdazyli zrobic zmiane !!

odpowiedz
Bu"L"i - 28.03.2021 / 15:35, *.inetia.pl

@MS: może to i lepiej. nie będą zmęczeni i unikną kontuzji...

odpowiedz
Matt - 28.03.2021 / 08:55, *.tpnet.pl

Niezbyt interesuję się zagraniczną piłką, ale musiałem sprawdzić jak wygląda lewa strona Serbów, skoro jeden z najlepszych zawodników Ekstraklasy i to jeszcze w bardzo dobrej formie, nie znalazł się w kadrze. No, faktycznie. Grał taki Mladenović, ale na poziomie Bundesligi. Mają Serbowie paczkę.

odpowiedz
L - 27.03.2021 / 22:44, *.tpnet.pl

Niezły cyrk jest z tym varem. Raz jest a raz nie ma. Nie czaje tego. Ronaldo okradziony z gola na 2:3...

odpowiedz
dino - 27.03.2021 / 23:09, *.plus.pl

@L:
W eliminacjach nie ma VARu

odpowiedz
L - 27.03.2021 / 23:24, *.tpnet.pl

@dino: Wiem ale to nie zmienia faktu ze nie rozumiem dlaczego tak jest. Na turnieju będzie ale w eliminacji nie. Dla mnie to bez sensu...

odpowiedz
Aryon - 28.03.2021 / 01:33, *.chello.pl

@L: Zgadzam się z kolegą. Uważam, że eliminacje są tak samo ważne jak turniej główny, bo od nich zależy czy drużyny tam zagrają. Skoro VAR jest w Mistrzostwach to tak samo powinien być w eliminacjach do nich.

odpowiedz
Nikt ważny. - 28.03.2021 / 18:17, *.chello.pl

@L: z tego co mówili w jakiejś transmisji to chodzi o to,że nie każdą krajową federację stać jest finansowo na system VAR, więc albo wszyscy albo nikt.

odpowiedz
MK - 29.03.2021 / 15:01, *.187.2

@Nikt ważny.: Dalej bez sensu. Albo jest przepis, albo nie ma. To jakbym na jednych stadionach były karne, a na innych nie

odpowiedz