Kto w niedzielę zastąpi Mladenovicia? Juranović, Cholewiak lub Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Testowanie wariantów na Zagłębie. Chory Wszołek

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartkowym treningu nie uczestniczył Paweł Wszołek, który wprawdzie stawił się w centrum treningowym, ale z powodu problemów żołądkowych został odesłany przez lekarzy do domu. Wykluczony został koronawirus, ale nie wiadomo czy pomocnik zdoła wydobrzeć do niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin.

To znacznie komplikuje sprawę trenerowi Czesławowi Michniewiczowi, bo Wszołek był pewniakiem do gry od pierwszej minuty, a z powodu nadmiaru żółtych kartek wykluczony jest występ Filipa Mladenovicia. W związku z tym sztab postanowił w czwartek przetestować różne warianty na spotkanie z "Miedziowymi".

Zajęcia składały się czterech dłuższych gierek w kilku ustawieniach. Testowana była gra w układzie 3-4-3 z Mateuszem Hołownią, Mateuszem Cholewiakiem lub Josipem Juranoviciem na lewym skrzydle, a także 3-5-2 z Rafaelem Lopesem i Tomasem Pekhartem w ataku. Środek obrony w Lubinie najprawdopodobniej tworzyć będą Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska i Artem Szabanow.

Podobnie jak w poprzednich dniach z zespołem nie ćwiczyli Jasur Yaxshiboyev, Joel Valencia, Ariel Mosór, Marko Vesović i Wojciech Muzyk. Nieobecny był także wspomniany wcześniej Filip Mladenović.

Zajęciom z boku przyglądali się prezes Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Radosław Kucharski.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Jerzyk - 20.03.2021 / 10:05, *.chello.pl

Po tytule wnioskuję że "Chory Wszołek" to jeden z nowych wariantów. Aż się nie mogę doczekać zobaczenia jak to rozegrają ... ????

odpowiedz
PABLO - 19.03.2021 / 14:47, *.plus.pl

Jedzą i Wietes w skladzie.
Czyli będzie w plecy

odpowiedz
GL - 19.03.2021 / 08:12, *.tpnet.pl

P.Valencia to niech powoli sie pakuje bo z tego co widac to juz nie zagra !!

odpowiedz
PABLO - 19.03.2021 / 14:55, *.plus.pl

@GL:
Valencia i Gvila pozostała już im ostatnia w Legii chwila

odpowiedz
ben - 18.03.2021 / 23:16, *.inetia.pl

Jędza na ławkę !

odpowiedz
Darek - 18.03.2021 / 20:48, *.t-ipconnect.de

Wygralismy już 4 ostatnie mecze z rzędu a w naszej dupoklasie to nie lada wyczyn.Obstawiam,że teraz ta seria się skończy.Bedzie dobra wymówka bo wypadną nam z gry dwaj skrzydłowi Mladenovic i Wszołek.I dużo materiału do analizy tak zapewne powie czesio po meczu.
I nie zagra też Valencia.Dobra żartowałem.
A nowe nabytki takie dobre,że nic nie grają.

odpowiedz
Obajtek ale nie #brudnapała - 18.03.2021 / 20:22, *.152.20

Dojedziemy ich 3 - 0, tylko WIELKA LEGIA!!!

odpowiedz
WL - 18.03.2021 / 20:02, *.tpnet.pl

P.Trener zapominial jak ta para obroncow grala wiec ta para zagra z ZL zeby przypomniec P.Trenerowi jak graja razem a Kibice zobacza i ocenia !!

odpowiedz
Arek - 18.03.2021 / 18:19, *.tpnet.pl

Hehe. A ktoś tu do mnie na pewniaka pisał, że Jędza w Lubinie nie wyjdzie. A jednak. Inna rzecz, że jakby Wszołek był zdrowy, to moim zdaniem Jędza tak, czy tak by zagrał.

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 18.03.2021 / 17:47, *.m247.com

Wariant jest jeden: GRUBY NA BRAMKĘ i laga (niecelna) na Pękharta

odpowiedz
SF - 18.03.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

P.Trener juz wie ktory wariant bedzie najlepszy wiec czekamy a rywal bedzie zaskoczony wiec wynik koncowy na korzysc LEGII !!

odpowiedz
A pudel - 18.03.2021 / 17:35, *.mm.pl

A pudla optymistyczna mina mówi sama za siebie. Mistrz pozytywnej energii. Trening z rana i zamiast tryskać energią jak k...as przed wytryskiem udaje, że rozumie "piłkarskie" przetwarzając na "mioduskie" Jak wejdziemy do LM to zagościmy tam na stałe. Odjedziemy też sportowo w ekstrklapie. Takie tam pierdu pierdu idź pudlu p....lnij whiskey z probierzem bo i tak nigdy nie zmądzejesz.

odpowiedz
Semper Fi - 18.03.2021 / 17:43, *.112.119

@A pudel: A ja mysle, zeby najpierw tak jechac po czlowieku to trzeba cos soba reprezentowac. Nie tylko prostackie braki z ortografii.

odpowiedz
Johny - 18.03.2021 / 21:43, *.chello.pl

@Semper Fi: dokladnie w punkt

odpowiedz
rppa - 18.03.2021 / 17:31, *.tpnet.pl

P.Wszolek zyczymy powrotu do zdrowia a czy uda sie wystapic w najbliszym meczu to raczej niemozliwe !!!!

odpowiedz
exsa - 18.03.2021 / 17:27, *.tpnet.pl

Dawno nie widziana para stoperow pewnie zagra razem i oby nie sprawili Kibicom niespodzianki czego mozna sie spodziewac !!!!

odpowiedz
Andreas - 18.03.2021 / 16:33, *.play-internet.pl

Jedza może grać na wahadle to nie będzie karnych dla rywali. W obronie Hołownia.

odpowiedz
L - 18.03.2021 / 16:01, *.play-internet.pl

Myśle że skoro został u nas Hołownia to trzeba mu dać szanse. Jest naturalnym kandydatem na tą pozycję. Kiedy ma coś pokazać jeśli nie teraz? Skoro został to moim zdaniem sztab powinien mu dać szansę w przynajmniej paru meczach bo tak to decyzja o zostawieniu go jest bez sensu. Po co on u nas został skoro kiedy potrzebny jest zastępca Mladenovicia to oni robią jakies kombinacje z Cholewiakiem i Juranoviciem? Jest ciągle całkiem młody więc może będzie jeszcze z niego dobry grajek ale nie przekonamy się jak na lewą obronę będziemy wystawiać wszystkich tylko nie jego. Wiem, że jakieś tam błędy mu się zdarzały ale spójrzcie jak sztab stawia na Wieteskę pomimo błędów.

odpowiedz
Hugon - 18.03.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

@L: Jak zagra Hołownia to nie będzie miejsca dla łokietka i będzie szansa wygrać.Bo jak zagra łokietek i gruby w bramce to cieńko to widzę.Łokietek to karny a gruby laga za lagą do przeciwnika.

odpowiedz
WSL - 18.03.2021 / 15:36, *.tpnet.pl

P.Wszolek jak na fali to problem sie przytrafil - szkoda pewnie nie zagra !!!

odpowiedz
ZGL - 18.03.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

Oby P.Trener wybral najlepszy wariant i nie sprawil zawodu !!!

odpowiedz