Kto w niedzielę zastąpi Mladenovicia? Juranović, Cholewiak lub Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Testowanie wariantów na Zagłębie. Chory Wszołek

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartkowym treningu nie uczestniczył Paweł Wszołek, który wprawdzie stawił się w centrum treningowym, ale z powodu problemów żołądkowych został odesłany przez lekarzy do domu. Wykluczony został koronawirus, ale nie wiadomo czy pomocnik zdoła wydobrzeć do niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin.

To znacznie komplikuje sprawę trenerowi Czesławowi Michniewiczowi, bo Wszołek był pewniakiem do gry od pierwszej minuty, a z powodu nadmiaru żółtych kartek wykluczony jest występ Filipa Mladenovicia. W związku z tym sztab postanowił w czwartek przetestować różne warianty na spotkanie z "Miedziowymi".

Zajęcia składały się czterech dłuższych gierek w kilku ustawieniach. Testowana była gra w układzie 3-4-3 z Mateuszem Hołownią, Mateuszem Cholewiakiem lub Josipem Juranoviciem na lewym skrzydle, a także 3-5-2 z Rafaelem Lopesem i Tomasem Pekhartem w ataku. Środek obrony w Lubinie najprawdopodobniej tworzyć będą Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska i Artem Szabanow.

Podobnie jak w poprzednich dniach z zespołem nie ćwiczyli Jasur Yaxshiboyev, Joel Valencia, Ariel Mosór, Marko Vesović i Wojciech Muzyk. Nieobecny był także wspomniany wcześniej Filip Mladenović.

Zajęciom z boku przyglądali się prezes Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Radosław Kucharski.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.