Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins: Świetnie czuję się w tym systemie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Świetnie czuję się w systemie z trzema obrońcami. Zawsze go lubiłem, bo to daje nam różne możliwości gry. Uważam, że z każdym dniem trenowania w tym systemie prezentujemy się coraz lepiej. Myślę, że pokazujemy to w meczach. Choć nie zawsze wychodzi nam wszystko, to zdobywamy po trzy punkty - mówi Andre Martins.

- Jestem tu już trzeci rok i czuję się pewnie, ale nie czuję się liderem drużyny. "Jędza", Artur i Igor grają tu od wielu lat i wykonują świetną robotę jako kapitanowie. Oni są liderami, a my musimy za nimi podążać. Ponadto liderem drużyny jest trener. W ogóle mamy świetny sztab szkoleniowy, który codziennie pomaga nam być lepszymi.

- Uważam, że Legia ma kilku młodych jakościowych zawodników. Oczywiście muszą zdobyć doświadczenie od starszych kolegów, ale zawodnikiem, którego ja doceniam jest Jakub Kisiel. Może dlatego, że gra na mojej pozycji, ale uważam, że lubi się uczyć i zwraca uwagę na to, jak grają starsi zawodnicy. Będzie on bardzo dobrym pomocnikiem.

- Bartosz Slisz jest świetnym zawodnikiem. Uważam, że zasłużył na powołanie do reprezentacji. Pracuje ciężko dla całej drużyny, nie tylko dla siebie. Jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Życzę mu wszystkiego najlepszego, bardzo lubię z nim grać. W ogóle w linii pomocy mamy świetnych piłkarzy, którzy mogą wyjść na boisko i grać bardzo dobrze.

- Jak mój polski? Dwa tygodnie temu rozpocząłem z moją dziewczyną regularną naukę języka polskiego. Wiem, że powinienem rozpocząć to dużo wcześniej... Zajęcia mamy dwa razy w tygodniu. Niektóre słowa znam z szatni i codziennego przybywania z kolegami. Myślę, że w ciągu kolejnych tygodni będzie z tym dużo lepiej. Najlepsze słowo, które mówi mi nauczycielka, to "ma sens", bo wtedy oznacza to, że jej praca z nami ma sens.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
SF - 21.03.2021 / 08:04, *.tpnet.pl

Nie lekcewazymy rywala i jedziemy z nimi LEGIO !!

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 08:28, *.tpnet.pl

P.Martins powodzenia w jutrzejszym meczu i strzelenia gola !!!!

odpowiedz
Sam sie umyj - 20.03.2021 / 06:04, *.centertel.pl

Brudas nie musi strzelac za to ty pajacyku nie ublizaj pilkarzom ktorzy maja ambicje bo do nich nalezy Martins , nie pozdrawiam cieciu..

odpowiedz
Rdzenny - 20.03.2021 / 06:02, *.centertel.pl

Niektórzy wypisuja tu głupoty jakich mało , Andre gra naprawdę dobrze jak na to co ma grać na tej pozycji na której jest , defensywny pomocnik jest odpowiedzialny za przechwyty i szybkie odegranie do pomocnika ofensywnego czyli szybkie krotkie rozegranie do przodu lub na skrzydło , przerywanie akcji przeciwnika nie tylko czystymi zagraniami oraz wrazie W za pomoc w stalych fragmentach gry , gralem na tej pozycji na boisku długie lata i wiem ze to bardzo niewdzieczna pozycja trzeba miec stalowe płuca dobry przeglad pola byc zwinny i szybki w dodatku to pozycja w ktorej można wyłapac sporo kartek i dosrać w zeby od przeciwnika ktorego szybka kontre nalezy zakonczyc technicznym faulem... jako trener młodzikow mialem duży problem ze znalezieniem kogos kto mentalnie przypisuje sie do tak tytanicznej pracy dlatego szanujmy Ślisza bo trudno o takiego piłkarza w tak młodym wieku , i jeszcxe jedno fajnie by bylo aby defensywny pomocnik dysponował dobrym technicznym lub po prostu mocnym celnym uderzeniem , tego mi w Portugalczyku tylko brakuje , pozdrawiam wszystkich kolegow poszalu na tym forum , zacznijmy sie szanowac w tych p....czasach Tylko LEGIA WARSZAWA!

odpowiedz
Jarek - 20.03.2021 / 01:37, *.play-internet.pl

Brudas niech spada Kebaby sprzedawać ! Zobaczcie jego liczy, gole i asysty

odpowiedz
matus007 - 19.03.2021 / 23:03, *.play-internet.pl

Andre swoją techniką robi różnice to trzeba przyznać.

odpowiedz
AAA - 19.03.2021 / 19:48, *.chello.pl

Andre strzel brameczkę w Lubinie i poczekamy co napiszą bronek49,grzesiek,Marcin.....

odpowiedz
Arek - 19.03.2021 / 18:58, *.tpnet.pl

Napinacze, napinacze.

odpowiedz
bronek49 - 19.03.2021 / 17:22, *.chello.pl

ty Martins czujesz sie dobrze ale my kibice nie jesteśmy z ciebie zadowoleni jesteś słabym piłkarzem nie ma z ciebie pozytku w ofensywie żadnych asyst czy bramek nie oddajesz strzałow z dystansu sporo Polskich zawodników na twojej pozycji jest lepszych od ciebie ,mam nadzieje że długo w Legii nie pograsz

odpowiedz
LŁ9 - 19.03.2021 / 22:58, *.blacknight.ie

@bronek49: sami fachowcy sa wśród kibiców, szkoda ze zaden nie został trenerem. a mądreć się kazdy potrafi ZENADA

odpowiedz
grzesiek - 21.03.2021 / 07:59, *.centertel.pl

@LŁ9: oj tak. Zobaczymy co bedziecie pisać jak dostaniemy bęcki od fc dudelange i nawet san marino nas bedzie lać

odpowiedz
grzesiek - 19.03.2021 / 16:42, *.centertel.pl

Ty sie w kazdym systemie swietnie czujesz tylko konczysz sezon z 1 asysta na koncie. Patataj

odpowiedz
exsa - 19.03.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

Skoro swietny system to poziom gry musi byc minimum dobry !! Powodzenia !!

odpowiedz
Marcin - 19.03.2021 / 13:04, *.play-internet.pl

Dla mnie niczym się nie wyróżnia.

odpowiedz
LG - 19.03.2021 / 15:22, *.chello.pl

@Marcin : widocznie nie znasz się na piłce.

odpowiedz
Marcin - 19.03.2021 / 17:14, *.play-internet.pl

@LG: dobrze że ty sie znasz. Powies sobie plakat tego gwiazdy nad łóżkiem.

odpowiedz
ROSOMAK - 19.03.2021 / 20:58, *.chello.pl

@Marcin : Łał !!!!!! No To przemówił nasz ekspert !!!

odpowiedz
Władeczek - 19.03.2021 / 10:57, *.netfala.pl

To chłopaku to strzelaj więcej bramek faken!

odpowiedz