Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek pojedzie do Lubina

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek Paweł Wszołek nie trenował z powodu problemów żołądkowych. Wszystko jednak wskazuje na to, że z pomocnikiem jest już wszystko w porządku i pojedzie z drużyną na Dolny Śląsk.

- Z Pawłem Wszołkiem wszystko jest dobrze. Rozmawiałem z nim przed konferencją, będzie brał udział w zajęciach, choć będą one nieco inne niż planowaliśmy w mikrocyklach. Weźmie w nich udział i pojedzie z nami do Lubina - zapowiedział Czesław Michniewicz


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
esa - 20.03.2021 / 08:07, *.tpnet.pl

LEGIO ladujemy trojke i wracamy zadowoleni !!!

odpowiedz
exsa - 19.03.2021 / 13:03, *.tpnet.pl

Jeden gol to za malo jeszcze gole asekuracyjne LEGIO !!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 19.03.2021 / 12:36, *.centertel.pl

No i git. Trzy wrzutki jedna bramka i wystarczy

odpowiedz
Hugon - 19.03.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

@Zu(L)us: Wystarczyły by 3 wrzutki i gol żeby w bramce nie stał gruby a w obrione nie grał łokietek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.