Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Podchodzimy do Campera z dużym szacunkiem

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Arkadiusz Żakieta (kapitan Legii): Oba mecze, ze względu na początki setów, były do siebie bardzo podobne. Wyszkowianie ryzykowali mocno zagrywką i gdy wychodził im ten element gry, wówczas zdecydowanie mieliśmy problemy na boisku. Z kolei gdy udawało nam się przetrzymać ten napór i prezentowaliśmy dobrą skuteczność na piłce „wykrzyknikowej” od siatki, wtedy kontrolowaliśmy przebieg danych setów. W sobotę po nieudanym początku pojedynku rozegraliśmy dobrze kolejne trzy odsłony rywalizacji. W niedzielnym meczu wyraźnie dało się zauważyć więcej walki na boisku. Cieszę się, że zwyciężyliśmy w końcówce trzeciego, dość trudnego, seta, gdyż najprawdopodobniej zaważył on o naszej wygranej. Czwarty był już bowiem całkowicie pod naszą kontrolą, o czym świadczy wynik – 25 do 12. Można powiedzieć, że na razie zrealizowaliśmy plan w stu procentach, jako że prowadzimy 2-0.
W sobotę udajemy się do Wyszkowa do bardzo specyficznej hali [ze względu na jej niskie podwieszenie – przyp. LL!], w której w grudniu mieliśmy spore problemy, aby wygrać. Spodziewamy się tam bardzo ciężkiego spotkania.

Mimo wszystko chcemy jak najszybciej zakończyć tę rywalizację. Jeżeli wszystko nam zagra, będziemy grali na dobrym poziomie, utrzymamy nasze fundamenty i system gry, to wówczas powinniśmy doprowadzić ten play-off do końca już w sobotę. Na pewno jednak – mimo dwumeczowego prowadzenia – podchodzimy do Campera z dużym szacunkiem. Jego zawodnicy prezentują się bardzo dobrze na boisku, z pewnością podejmą walkę i będą groźni w swoim obiekcie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.