Tomas Pekhart strzela karnego - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Zagłębie 0-4 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Zagłębie Lubin - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Jarkonet - 21.03.2021 / 19:46, *.metrointernet.pl

Bravo Legia nikogo nie krytykuje bo fenomenalny mecz zagrała cała drużyna. Pekhart dzisiaj to lis nad lisy pola karnego. Gratulacje. Chłodne głowy na Pogoń i Mistrz 2021 w kieszeni. Tak trzymać !!!. Latem przydały by się wzmocnienia szczególnie na obronie taki Czoto i Qatttaaarrra ????????????

odpowiedz
MarioL - 21.03.2021 / 19:25, *.wanadoo.fr

Super Legia,jeszcze piąty gol by się przydał.Co na tym forum robi jakiś koszer z Łodzi ?

odpowiedz
Gajowy - 21.03.2021 / 19:22, *.getfiber.pl

Pekhart ma dziś dzień świra:) dawaj Pekhart piątego.....

odpowiedz
:) - 21.03.2021 / 19:18, *.chello.pl

Lewy 3.. a Pekhart 4

odpowiedz
Zbyszek - 21.03.2021 / 19:10, *.plus.pl

To co gra Gruzin to prawdziwa masakra. Nawet w takim meczu gdzie zero stresu - totalny jeździec bez głowy

odpowiedz
Tom - 21.03.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

@Zbyszek: on przyjęciem piłki odrazu ją traci

odpowiedz
Pawel - 21.03.2021 / 19:10, *.centertel.pl

Wsżystko pięknie ładnie weźcie tylko tego łysego parodyste. Bez odbioru. Pozorant gry

odpowiedz
atmosferic - 21.03.2021 / 19:02, *.orange.pl

Robert Pekhartowski - dawaj 5 !

odpowiedz
jim - 21.03.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

Co nie zmienia faktu, że Jędrzejczyk już się nie nadaje, zawsze spóźniony i zawsze faul.

odpowiedz
Syn trenera - 21.03.2021 / 18:58, *.vectranet.pl

Hahaha obrońcy Lubina sami podają Pekhartowi.. A my popatrzmy na grę na alibi Gruzina Gwilli

odpowiedz
Boner - 21.03.2021 / 18:52, *.chello.pl

Japier... znowu ta łysa pała. Wszyscy widzą ze to archaiczne drewno , tylko nie Czesio.

odpowiedz
Autor - 21.03.2021 / 18:46, *.236.142

Kur.va znowu gvilia.... Co to ma być Czesiu??

odpowiedz
Syn trenera - 21.03.2021 / 18:50, *.vectranet.pl

@Autor: Dramat... Zamiast Mlodego Muciego ogrywać to drewno wpuszcza masakra..

odpowiedz
Syn trenera - 21.03.2021 / 18:41, *.vectranet.pl

Czesiu wpuść Muciego a nie Gruzińskiego Gargamela.. Kiedy jak nie teraz...

odpowiedz
Albert - 21.03.2021 / 18:40, *.shawcable.net

Szabanow dostaje dwa stemple w polu karnym Zaglebia i.....nic sie nie stalo!!! Zenada.

odpowiedz
esa - 21.03.2021 / 18:33, *.tpnet.pl

ZL przespalo 1 polowe jak bedzie w drugiej zobaczymy !!!

odpowiedz
exsa - 21.03.2021 / 18:31, *.tpnet.pl

Tak ma grac LEGIA P.Trenerze 20 min. i rywal na kolanach a w drugiej polowie powtorka !!!!

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 18:29, *.t-ipconnect.de

Dobra pierwsza połowa.Szkoda sytuacji Luquinhasa bo wynik powinien być wyższy. Zagłębie jakieś takie ospałe.Nawet nie walczą.Brak u nich walki,sprintów.
Pekhart ma dzisiaj dużo szczęścia. Karny szczęśliwy,pozostałe gole to piłka ewidentnie szuka Pekharta.
Był jeszcze faul na Szabanowie w polu karnym.

odpowiedz
gerappa1 - 21.03.2021 / 18:40, *.getfiber.pl

@Darek : 100%
oczywiście że faul był, nie można przez przypadek dwa razy nastąpić na stopę, Luqiemu się to należała ta setka- szkoda miałby nagrodę za wszystkie akcje,
.... zagłębia nie ma , ale jak kapitan z pełnym pampersem to tak może być z ich strony, bez żalu:)
teraz ruszyć na początku na nich i będzie spokojnie ważne aby nie zaspać pierwszych 15 min po przerwie i powtórzyć to co było w pierwszej.

Pekhardino - magnes dzisiaj


odpowiedz
:) - 21.03.2021 / 18:28, *.chello.pl

LE i tak nie bedzie

odpowiedz
Cin - 21.03.2021 / 18:27, *.amazonaws.com

Po co nam Lewandowski, mamy Arunb... Arun... Pekharta

odpowiedz
Yeti - 21.03.2021 / 18:23, *.play-internet.pl

Tak to powinno wyglądać. Brawo Legia!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.03.2021 / 18:20, *.chello.pl

Tak to ma wyglądać! Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
grzesiek - 21.03.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Szkoda ze Vuko nie mial pekharta do dyspoYcji

odpowiedz
Muchito - 21.03.2021 / 18:28, *.mm.pl

@grzesiek:Miał Kulenovicia :)

odpowiedz
ROSOMAK - 21.03.2021 / 17:55, *.chello.pl

JEST MOC JEST POGROM TYLKO WARSZAWA

odpowiedz
filand - 21.03.2021 / 17:55, *.t-mobile.pl

Pekhart, co ??? Trzy zero ⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Pusia - 21.03.2021 / 17:47, *.vectranet.pl

Legia niszczy ogorów!!!

odpowiedz
Olo - 21.03.2021 / 17:33, *.vectranet.pl

Błagam na kolanach

odpowiedz
filand - 21.03.2021 / 17:57, *.t-mobile.pl

@Olo: Poszukaj sobie....

odpowiedz
kLon1916 - 21.03.2021 / 17:58, *.centertel.pl

@Olo: http://www.hesgoal.com/news/75982/Zaglebie_Lubin_vs_Legia_Warsaw.html
Na zdrowie ????

odpowiedz
Olo - 21.03.2021 / 16:59, *.chello.pl

Da ktoś link do meczu

odpowiedz
Kolo - 21.03.2021 / 17:23, *.centertel.pl

@Olo :wykup sobie canal + i nie dziaduj

odpowiedz
Unti - 21.03.2021 / 17:24, *.centertel.pl

@Olo : nie ma...tylko c+

odpowiedz
lubelskie - 21.03.2021 / 17:25, *.marsoft.net

@Olo : Poproś

odpowiedz
Kolo - 21.03.2021 / 17:32, *.centertel.pl

@Unti: jest

odpowiedz
Michał - 21.03.2021 / 16:57, *.plus.pl

Jaaazzzzdddaaa po 3 punkty!!!

odpowiedz
grzesiek - 21.03.2021 / 16:56, *.centertel.pl

Jedza i wieteska w skladzie

Lecimy bracia do lokalnych bukmacherow obstawiac remis albo porazke

odpowiedz
(L) - 21.03.2021 / 17:07, *.centertel.pl

@grzesiek: to leć biegusiem biznesmenie zasrany z K6

odpowiedz
Chooyabongo - 21.03.2021 / 16:56, *.206.92

Tercet Juby&Kupon&Babol na boisku, także na starcie minimum dwie w sieci.

odpowiedz
Andreas - 21.03.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

Żadnych zaskoczen , gramy swoje oby efektywnie.

odpowiedz
Biała Łapa - 21.03.2021 / 16:12, *.chello.pl

Bez uruchomienia "rotacyjnego plastra" dla Filipa Starzyńskiego operacja "3 pkt. w Lubinie" może się nie udać...

odpowiedz