Tomas Pekhart! - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Zagłębie 0-4 Legia

Pekh4rt

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia wysoko aż 4-0 ograła na wyjeździe Zagłębie Lubin, a wszystkie gole były autorstwa Tomasa Pekharta. W niedzielny wieczór Czech rozegrał jeden z lepszych meczów w swojej karierze, dzięki czemu umocnił siebie na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców oraz swoją drużynę w ligowej tabeli.

Od pierwszego gwizdka sędziego stroną zdecydowanie bardziej aktywną byli piłkarze Legii. Gracze Czesława Michniewicza dobrą okazję stworzyli sobie już w 1. minucie gry, ale w zamieszaniu w polu karnym żaden z nich nie zdołał oddać celnego strzału. Chwilę potem arbiter podyktował dla warszawskiego klubu rzut karny. Sfaulowany w szesnastce został Tomas Pekhart, który po chwili sam podszedł do wymierzenia kary przeciwnikom. Czech z 11 metrów się nie pomylił i mógł cieszyć się z pierwszego trafienia w tym meczu. W ciągu kolejnych 13 minut napastnik kontynuował swój boiskowy koncert. Niebawem po raz drugi i trzeci wpisał się na listę strzelców, wykorzystując dokładne podania ze skrzydeł i wykazując się iście snajperskim nosem. W 13. i 19. minucie starcia sfinalizował dwie składne akcje kolegów, zamykając je czekając na piłkę przy prawym słupku Dominika Hładuna. Pierwsze 20 minut spotkania z Zagłębiem było najlepsze dla Pekharta za czasu gry w Legii, a być może i w całej jego piłkarskiej karierze.

Dwa kwadranse po pierwszym gwizdku sędziego mogło być 4-0 dla Legii. Świetnym podaniem z głębi pola do Bartosza Kapustki popisał się Andre Martins, piłka następnie trafiła do Luquinhasa, który mając przed sobą tylko bramkarza z Lubina, posłał piłkę ponad poprzeczką. Za moment uderzenia z dystansu spróbował z kolei Josip Juranović. Chorwat mierzył w kierunku prawego okienka bramki gospodarzy, ale tym razem świetną interwencję zaprezentował Hładun. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy trener lubinian zdecydował się na dwie zmiany w składzie. W ten sposób przyznał się do tego, że obrana przez niego koncepcja gry na to spotkanie kompletnie zawiodła. Pierwsze 45 minut było bardzo dobre w wykonaniu mistrzów Polski, którzy całkowicie zdominowali swoich przeciwników.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy był spokojny. Zagłębie starało się atakować i znaleźć pierwszego gola, lecz dobrze spisywała się obrona Legii. Swoją szansę miał co prawda z rzutu wolnego Patryk Szysz, jednak trafił zaledwie w boczną siatkę. W 64. minucie piłka po raz kolejny zatrzepotała w siatce, a skierował ją tam nie kto inny jak oczywiście bohater wieczoru - Tomas Pekhart. Cała akcja miała swój początek na skrzydle, skąd w pole karne podał Wszołek. Fatalny błąd we własnym polu karnym popełnił Lorenco Simić, który czubkiem buta podał ją wprost do Czecha, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Zagłębia. Niebawem po dośrodkowaniu ze skrzydła główkował wprowadzony Walerian Gwilia. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką.

Z biegiem czasu trener Michniewicz dokonał kilku zmian w składzie. Na boisku pojawili się m.in. Jakub Kisiel, Kacper Kostorz czy Ernest Muci, przez co poziom zgrania piłkarzy na murawie nieco spadł. Akcje nie były już tak składne jak wcześniej, ale pomimo tego legioniści nadal w pełni kontrolowali to, co działo się murawie.

Ekstraklasa
22. kolejka
#ZAGLEG
bez udziału publiczności
Lubin
21.03.2021
17:30
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
0-4
Legia Warszawa
(0-3)
Pekhart (k) 6'
Pekhart 13'
Pekhart 19'
Pekhart 63'
30 Dominik Hładun
26 Kacper Chodyna
5 Lorenco Simić
15 Djordje Crnomarković
3 Sasa Balić
14 Jakub Żubrowski 46'
18 Filip Starzyński 40'
95 Dejan Drażić 78'
17 Patryk Szysz
39 Miroslav Stoch 40'
13 Karol Podliński 46'
12 Konrad Forenc
55 Damian Oko
74 Kamil Kruk 46'
23 Jakub Wójcicki
77 Mateusz Bartolewski
4 Jewgienij Baszkirow 40'
99 Łukasz Łakomy 78'
16 Adam Ratajczyk 40'
11 Samuel Mraz 46'
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
78' Artem Szabanow 13
Paweł Wszołek 22
78' Bartosz Slisz 99
58' Andre Martins 24
Josip Juranović 2
Bartosz Kapustka 67
71' Tomas Pekhart 9
78' Luquinhas 82
Cezary Miszta 35
78' Mateusz Hołownia 3
Mateusz Cholewiak 17
58' Walerian Gwilia 8
78' Jakub Kisiel 63
Nazarij Rusyn 31
78' Ernest Muci 20
71' Kacper Kostorz 30
Rafael Lopes 21
Trener: Martin Sevela
Asystent trenera: Ivan Vrabec
Kierownik drużyny: Karol Sitarski
Lekarz: Stanisław Michalski
Masażyści: Dariusz Puchalski, Tomasz Pełech
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Jakub Ślusarski
Techniczny: Karol Iwanowicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
drybcio - 22.03.2021 / 17:24, *.23.148

Jeszcze w sierpniu zeszłego roku Pekhart był określany jako "szrot" "drewno" a tu proszę daje rade.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 22.03.2021 / 13:45, *.orange.pl

Brawo Legio... Ja po wczorajszym meczu jestem pod wrażeniem gry Martinsa... Czekam na przedłużenie kontraktu..

odpowiedz
Wolfik - 22.03.2021 / 13:13, *.mm.pl

Pojechali, pozamiatali, wrócili - krótkie podsumowanie meczu w Lubinie. Tomas jak... Robert Lewandowski :).

Wygląda to wszystko naprawdę fajnie. Ale....tak naprawdę jeszcze niczego nie wygraliśmy.

Ok, niech wyjdę na marudę. Chciałbym jednak zauważyć, że trafiliśmy na wyjątkowo słabo usposobionego rywala, w ktorego szeregach zagrali stoperzy z cyrku (szczególnie jeden). Zagłębie to chimeryczna drużyna, która może zagrać bardzo dobry mecz albo przejść obok. Tm razem nawet nie wyszli na plac.

Teraz nasza poprzeczka idzie w górę. Zagramy z bardzo stabilną i pragmatyczną Pogonią (której największa bronią może okazać się Kuchy) i z Lechem dla którego będzie to ostatnie spotkanie o cokolwiek. Jeśli ugramy w nich 4 punkty mamy otwartą drogę do mistrzostwa z zastrzeżeniem, że ostatnie mecze gramy z drużynami walczącymi o życie, a więc z desperatami. Trzeba uważać do końca.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.03.2021 / 15:19, *.petrotel.pl

@Wolfik: Legia w tym meczu nie pozwoliła Zagłębiu na wiele. Nawet Szysz był jakby nieobecny na boisku ;-)
Najważniejsza teraz wygrana z Pogonią, bo da nam przewagę 10 pkt nad viceliderem. To mecz za tzw. 6 pkt.

odpowiedz
Kibic CWKS - 22.03.2021 / 16:50, *.chello.pl

@Wolfik: Jeśli chodzi o zespoły z dołu tabeli to gramy 2 ostatnie kolejki z zespołami, które będą walczyć o życie prawdopodobnie do końca sezonu, ale możemy mieć mistrza przed tymi meczami, więc spokojnie. Jak się uda to może w końcówce tak jak sezon temu młodzież sobie zagra

odpowiedz
Wolfik - 22.03.2021 / 18:52, *.mm.pl

@Kibic CWKS: Niezupełnie. Jest jeszcze Cracovia w miedzyczasie.

odpowiedz
Gwoli przypomnienia sprzed pół roku - 22.03.2021 / 11:32, *.plus.pl

Sebo(L) - 21.09.2020 / 13:46, *.master.pl
Zamienił stryjek (czyt.Mioduski) siekierkę na kijek.Michniewicz NIC z Legią nie osiągnie. Śmiem nawet przypuszczać,że od rundy wiosennej z Legią będzie pracował zupełnie kto inny.Wybór Michniewicza na stanowisko coacha Legii jest najgorszym z możliwych.Legia potrzebuje trenera,który preferuje ofensywny styl gry,który nauszy Legię domjinować na boisku.Michniewicz niestety preferuje styl czysto defensywny,siermiężny,trudny do oglądania. Mioduski mógł poszukać kogoś za naszą południową granicą. Z Michniewiczem znajdziemy się w czarnej dupie.

Ps Panie Sebol czy juz koszulka z nadrukiem SORRY CZESIU JESTEM IDIOTĄ jest gotowa
Wszak juz mamy rundę wiosenną a Czesio nie dość ze trenuję to jeszcze odprawił "swoje" zagłebie z czwórką z tyłu i w dodatku w stylu o którym go nie posadzales
Ps 2 Zauwazylem ze od pewnego czasu nick Sebo(L) zniknał z portalu pewnie juz masz inny do hejtowania Jesli nie to miej jaja i sie odezwij Narka i pozdro dla braci z Ł3

odpowiedz
Zduneq - 22.03.2021 / 12:08, *.play-internet.pl

@Gwoli przypomnienia sprzed pół roku :

Coś pięknego!

W Polsce niestety odwaga cywilna jest to towar deficytowy.

odpowiedz
znajca - 22.03.2021 / 12:35, *.unitelmedia.pl

@Gwoli przypomnienia sprzed pół roku :
Proponuję daleko idącą powściągliwość w obydwie strony do czasu rozstrzygnięć w eliminacjach do euro pucharów. Wygranie tej śmiesznej ligi z obecnym składem Legii jest obowiązkiem, nie osiągnięciem.

odpowiedz
t - 22.03.2021 / 13:18, *.edu.pl

@znajca:
Popieram! Puchary wszystko pokażą!
Ligę wygramy spacerkiem... Ważne co dalej.....

odpowiedz
dino - 22.03.2021 / 13:37, *.vtelecom.pl

@Gwoli przypomnienia sprzed pół roku :
Spokojnie, za Vuko też ogrywaliśmy np Wisłę 7-0, ale potem nie przełożyło się to na puchary, nasza śmieszna liga to jedno, a puchary (a w zasadzie eliminacje) to drugie

odpowiedz
Leman - 22.03.2021 / 11:02, *.tpnet.pl

Brawo Legia Mistrzem Polski jest ukochana ma mistrzem Polski jest Legia Warszawa Tomas Pekhart King czterobramkowy generał bardzo dobry mecz całej drużyny legii brawo Legia brawo Pekhart Mistrzem Polski jest ukochana ma mistrzem Polski jest Legia Warszawa pozdrawiam Legionista Leman z żylety

odpowiedz
t - 22.03.2021 / 08:24, *.edu.pl

Świetny mecz w wykonaniu prawie całej drużyny. Niestety Gwilia odstawał od reszty. No i jeszcze Jędza, który jakimś cudem po swoich stemplach nie dostał żółtej kartki. Wieteska coraz bardziej pewny w obronie.

odpowiedz
Krzysztof - 22.03.2021 / 08:16, *.centertel.pl

Dzięki Legio!

odpowiedz
Rio - 22.03.2021 / 07:58, *.t-mobile.pl

Brawo Legia

odpowiedz
Kibic - 22.03.2021 / 07:22, *.tpnet.pl

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do słuszności podyktowania karnego, to odwołuje do karnego podyktowanego przeciwko Legii chociażby w Zabrzu.

odpowiedz
filand - 22.03.2021 / 07:04, *.inetia.pl

Pekhart, co??? Cztery zero ????????????????⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Ochota Legia - 21.03.2021 / 22:29, *.orange.pl

Brawo Legia, brawo Pekhart! Mistrzem Polski jest, ukochana ma, Mistrzem Polski jest, Legia Warszawa!!!

odpowiedz
Zbyszek - 22.03.2021 / 03:43, *.plus.pl

@Ochota Legia: Wisienką na torcie jest wynik "łacha", wczoraj dla rozrywki poczytałem sobie ich forum.

odpowiedz
Sarcastico. - 21.03.2021 / 22:09, *.inetia.pl

Ku*wa kolejny mecz męczymy bułę. Znów wymęczone 1-2... Ile można to oglądać. A Czech znów bez gola... Ku*** mać...

odpowiedz
c ⚽️ u⚽️ L ⚽️t ⚽️ - 21.03.2021 / 21:53, *.amazonaws.com

✨⚽️⚽️⚽️⚽️✨✌️✨

odpowiedz
AAA - 21.03.2021 / 21:48, *.chello.pl

Do MF95- nasłuchałeś się Stempniewskiego?
Pewnie jeszcze nie zasłużone zwycięstwo..zmykaj smarku na inne strony.
Buuuu

odpowiedz
Dzieciak1975 - 21.03.2021 / 21:03, *.cyfrowypolsat.pl

Od dziś zamiast mówić nam szczęście będę mówił mam Pwkharta????

odpowiedz
MF85 - 21.03.2021 / 20:56, *.tpnet.pl

Ale drukarnia pod nas... Fajnie że takie łatwe zwycięstwo wyszło ale jakiś taki niesmak...
Karny dla nas , nie było...
Karny dla nich za ręke Wszołka , był...
Do tego Jedza spokojnie mógł dostać dwie żółte i na koniec Slisz kartka i eliminacja go z meczu z Pogonią...

odpowiedz
Tommyblny - 21.03.2021 / 21:22, *.chello.pl

@MF85: coś jeszcze ciekawego wymyślisz??zmykaj komentować swój klubik.

odpowiedz
ben - 21.03.2021 / 21:33, *.inetia.pl

@MF85:przyznać trzeba że Jędza jest już żałosny z tymi faulami

odpowiedz
MF85 - 21.03.2021 / 23:44, *.tpnet.pl

@Marco(L)io:
A może nie jestem zadufanym idiotą i umiem spojrzeć na mecz bez stronniczości...
Naucz się tego jeden z drugim bo potem przyjeżdżają kelnerzy z Luksemburga i płacz dlaczego przegraliśmy skoro w lidze byliśmy mistrzami świata...

odpowiedz
Ziomek69 - 22.03.2021 / 07:02, *.47.12

@MF85:
Cieszmy się że zwycięstwa! Też uważam, że karnego nie powinno być, ale poza tym karnym strzeliliśmy jeszcze 3 bramki a Zagłębie 0. Nie narzekaj bo raz może i dla nas się zdarzyć miękki karny. Jak w meczu ze Stala Frankowski wyciągał karne z rękawa to nie pamiętam żebyś komentował. A kartki dla Jędzy... Proszę cię, połowa ligi powinna mieć czerwone z Legia po faulach na Luqi. Poprostu sędziowie boją się dawać czerwo za miękkie faule. Przynajmniej to był pierwszy mecz w którym nie pokonali Luquinhasa.

odpowiedz
Ziomek69 - 22.03.2021 / 07:24, *.47.12

@Ziomek69: * nie pokopali Luquinhasa

odpowiedz
Wolfik - 22.03.2021 / 13:31, *.mm.pl

@MF85: Rozumie, że ilu obserwatorów tylu sędziów. Ale nieco pojechałeś....
-karty na Pekhardzie - zasłużony, "Crno" zapatrzył się jak gra Jedza. Identyczny, głupi faul;
-karny po ręce Wszołka - piłka odbija się od nogi, głowy i dopiero ręki...nie ma mowy o karnym;
-Slisz...na dwoje babka wróżyła;

I jeszcze zapomniałeś o jednym - ewidentny karny dla nas po "stemplu" Crno na Szabanowie.

odpowiedz
Franco - 22.03.2021 / 20:33, *.plus.pl

@Wolfik: dokladnie! Blad w przyjeciu i sam sie nabił nie ma reki...

odpowiedz
Farme(L) - 21.03.2021 / 20:42, *.virginm.net

Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!!
Mecz praktycznie pod pełną kontrolą...
W zasadzie zawsze można się przyczepić do kogoś, ale przy takim wyniku i w zasadzie dominacji nie ma sensu...
Wygrać z Pogonią i Mistrz jest Nasz!!!
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1...
Mistrzem Polski jest...

odpowiedz
Michał - 21.03.2021 / 20:36, *.plus.pl

Jazda jazda jazda z Pogonia teraz teraz teraz i żeby znowu Kucharczykowi strzał życia się nie przytrafił w meczu z LEGIĄ NASZA LEGIĄ!!!!!!!Dziękujemy za dzisiaj i hegemonio trwaj po zwycięstwa po punkty po pewność siebie i po Mistrzostwo nasze Mistrzostwo Mistrzostwo LEGII NASZEJ LEGII!!!

odpowiedz
Olo - 21.03.2021 / 20:35, *.chello.pl

Bramki 2 i 3, to jakieś kuriozum. Typowa Ekstraklasa...

odpowiedz
L - 22.03.2021 / 08:24, *.jmdi.pl

@Olo: to samo chcialem napisac. wpadlo bo wpadlo.

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 20:29, *.tpnet.pl

No pięknie. Nie spodziewałem się tak łatwego meczu. Mamy 5 zwycięstw z rzędu za Cześka. I tylko szkoda tej przerwy teraz, bo idzie elegancko. A, jeszcze jedno. Brawo Tomasz Pekhart!!!!

odpowiedz
Pomorzak 3 - 21.03.2021 / 20:24, *.plus.pl

Gratulacje za wysokie zwycięstwo. Legia będzie mistrzem Polski. To fakt. Potem zagra w eliminacjach LM i znowu dostanie lanie

odpowiedz
Mateusz - 21.03.2021 / 20:49, *.jmdi.pl

@Pomorzak 3:
Zdobądźcie mistrzostwo i pokażcie na co Was stać, jaki problem?
Krytykować łatwo, ale zaproponować coś lepszego to już nie bardzo.
Typowo polskie

odpowiedz
Wilanow - 21.03.2021 / 20:21, *.tpnet.pl

Brawo Mr. Tomasz Pekhart!!!

odpowiedz
Zielu - 21.03.2021 / 20:18, *.mm.pl

Tylko Legia!!!!!

odpowiedz
Yeti - 21.03.2021 / 20:17, *.play-internet.pl

Bardzo dobry mecz. Brawo!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 21.03.2021 / 20:16, *.chello.pl

Nasz Wielki Snajper tak się przechodzi do historii.Piękna niedziela gdy Tomuś tak strzela.

odpowiedz
Maciej - 21.03.2021 / 20:11, *.supermedia.pl

Warto odnotować na prawdę świetną grę naszych obrońców. Brawo, bezbłędny mecz!

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 20:35, *.t-ipconnect.de

@Maciej: Raz spóźniony Wieteska za co zobaczył żółtą kartkę.Jedrzejczyk dzisiaj zamiast łokci robił stęple na stopy piłkarzy z Lubina.Dwie takie sytuacje obie mogły się zakończyć żółtą kartką.

odpowiedz
ben - 21.03.2021 / 20:07, *.inetia.pl

Brawo Tomas!!! Tak trzymać

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.03.2021 / 20:03, *.orange.pl

Podobno ostatni taki wyczyn jak dziś Pekharta to Kazimierz Deyna w '68. Brawo Tomasz!

odpowiedz
dejne3 - 21.03.2021 / 20:37, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Jestem z legia od 1972 roku ,pamoęta 3 bramki Kazia w Zabrzu wtedy Lgia wygrała 5:0

odpowiedz
CWKSiak - 21.03.2021 / 19:58, *.icpnet.pl

Gratulacje! Najlepszy mecz od dawna. Szkoda, ze przerwa reprezentacyjna przed nami...

odpowiedz
*****. ** - 21.03.2021 / 19:52, *.tpnet.pl

Pekhard King, pierwsze 45 minut naprawdę mocno.

odpowiedz
Legionista - 21.03.2021 / 19:51, *.tpnet.pl

5 zwycięstwo z rzedu rewelacja

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.03.2021 / 19:48, *.chello.pl

Duże brawa! Kolejny krok wykonany.
Tomas - czapki z głów!

odpowiedz
matus007 - 21.03.2021 / 19:47, *.play-internet.pl

JEST MOC !!!

odpowiedz
Obcy - 21.03.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Brawo i gratulacje. Niecodzienny rezultat.

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 19:41, *.t-ipconnect.de

Dobry mecz w wykonywaniu Legii.Były okazje do tego by wygrać wyżej.
Pekhart miał dzisiaj dużo szczęścia.Tam gdzie stał lub nawet leżał piłka wracała do niego.Pierwszy gol i taki troche naciągany karny.Drugi gol piłka wraca do niego.Trzeci gol piłka odbiła się od niego sama i wpadła.Czwarty gol obrońca zagłębia wstawia mu na 7 metr i niepilnowany uderza i zdobywa 4 gola.
Szkoda niewykorzystanej sytuacji Luquinhasa z pierwszej połowy i sytuacji z 56 minuty po błędzie bramkarza Zagłębia.
Dobry mecz Martinsa i Kapustki.
Zmiany za wiele nie wniosły do gry.
Gratulacje za wygraną w dobrym stylu.
Najwazniejsze mecze jeszcze przed nami.

odpowiedz
Pawel - 21.03.2021 / 19:40, *.centertel.pl

Wszyscy na duży plus. Oprócz gruzina. Na boisku po minucie wyglądał jakby grał cały mecz. Bez celnego podania bez odbioru. To widać gołym okiem jak pozoruje grę przebiega obok udając atak na przeciwnika. Kpina nie zawodnik. Reszta brawo!

odpowiedz
syrenka - 21.03.2021 / 19:39, *.orange.pl

O takiej Legii chce się słyszeć w Koninie!!! Brawo, gratulacje i Avanti Legio !!!

odpowiedz
mietowy - 21.03.2021 / 19:39, *.chello.pl

Super zawody głód kuli dziś się pokazał

odpowiedz
Ktos z otoczenia - 21.03.2021 / 19:39, *.chello.pl

Jeszcze się go dobrze sprzeda, zobaczyta

odpowiedz
starszy - 21.03.2021 / 19:35, *.plus.pl

Coś mi się wydaje że Częsławowi udało się zbudować drużynę. Jak będzie dalej zobaczymy , ale teraz widać że zawodnicy tworzą jakąś całość.

odpowiedz
Wawa - 21.03.2021 / 19:31, *.chello.pl

Nareszcie łatwo pięknie i przjemnie
B
R
A
W
O
Pektar brawo

odpowiedz
Mariusz Antolak - 21.03.2021 / 19:30, *.206.92

Gdzie teraz jesteście do chvja wszyscy hejterzy prezesa Mioduskiego??!!
Na kolana przed Panem prezesem Miodulskim twórcą Wielkiej Legii

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 21.03.2021 / 19:34, *.petrotel.pl

@Mariusz Antolak: Antolak czy Jarząbek? ;-)

odpowiedz
Singspiel - 21.03.2021 / 19:40, *.plus.pl

@Mariusz Antolak: polej głowę zimna wodą. Europa nas co roku weryfikuje

odpowiedz
eri - 21.03.2021 / 19:42, *.play-internet.pl

@Mariusz Antolak: Tu jestem

odpowiedz
eri - 21.03.2021 / 19:42, *.play-internet.pl

@Mariusz Antolak: Tu jestem

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 20:26, *.tpnet.pl

@Mariusz Antolak: weź przestań człowieku. Nie bierz tego co bierzesz.

odpowiedz
dino - 21.03.2021 / 20:34, *.vtelecom.pl

@Mariusz Antolak:
Jestem i pytam skąd twórca wielkiej Legii która zlaly Omonia czy Karabach znajdzie 170 mln zlotych długów które narobił

odpowiedz
filand - 21.03.2021 / 19:29, *.t-mobile.pl

A Lewandowski ? Kto to jest Pekhart???
Pekhart co? Cztery zero ⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
ksieciunio - 21.03.2021 / 19:29, *.chello.pl

1 połowa - dawno nie widziałem takiej Legiuni !!!!!!!!!!! SUPER

odpowiedz
Pajączek - 21.03.2021 / 19:28, *.chello.pl

4:0 no i git

odpowiedz
MarioL - 21.03.2021 / 19:27, *.wanadoo.fr

Super,Pekhart rewelacja.

odpowiedz
Pisia - 21.03.2021 / 19:26, *.vectranet.pl

Pekhart King! Do Barcelony!

odpowiedz
ZIBI - 21.03.2021 / 19:26, *.t-mobile.pl

Brawo Super

odpowiedz
Misiek75 - 21.03.2021 / 19:26, *.vectranet.pl

Świetny mecz w końcu taką Legię chce się oglądać, skuteczną przede wszystkim. Brawo. Okazuje się, że można zagrać ładny mecz i wygrać nawet pod nieobecność Mladenovicia wznego ogniwa zespołu. Mocno Legia.

odpowiedz
Gratulacje - 21.03.2021 / 19:25, *.vectranet.pl

Dla strzelca 4 bramek i chlopakow

odpowiedz
Gość niedzielny - 21.03.2021 / 19:25, *.centertel.pl

BRAVO!!!

odpowiedz