fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Zagłębiem

źródło: Ekstraklasa.tv / Łączy nas piłka

Głównym bohaterem niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin był Tomas Pekhart. Czech strzelił dla Legii wszystkie bramki, z czego pierwsze trzy w ciągu zaledwie 13 minut. Zapraszamy do obejrzenia goli snajpera mistrzów Polski.

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

Pekhart po raz pierwszy
Pekhart po raz drugi
Pekhart po raz trzeci
Pekhart po raz czwartyREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Dobranoc - 22.03.2021 / 05:47, *.164.109

A wynik jaki???

odpowiedz
Hautausmaa - 21.03.2021 / 22:52, *.chello.pl

Obrona Zagłębia - kabaret. Żeby tylko nie oskarżyli nas o kupiony mecz, bo znów "cała Polska widziała". Co oni odwalali...

odpowiedz
Rado - 21.03.2021 / 21:11, *.chello.pl

Pekhart Show

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.