Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Notę bliską ideału otrzymał za niedzielny mecz w Lubinie Tomas Pekhart. Występ zdobywcy czterech bramek oceniliście na 5,9 w skali 1-6. Cała podstawowa jedenastka otrzymała noty powyżej 4, średnią zaniżyli tylko ci, co wchodzili z ławki rezerwowych.



W sumie oceniało 1066 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,2.

Pekhart 5,9
Juranović 4,7
Andre Martins 4,6
Kapustka 4,5
Wszołek 4,5
Luquinhas 4,4
Wieteska 4,2
Slisz 4,2
Szabanow 4,1
Jędrzejczyk 4,1
Boruc 4,1
Kostorz 3,4
Kisiel 3,3
Gwilia 3,2
Muci 3,2
Hołownia 3,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
O co kaman? - 24.03.2021 / 19:27, *.play-internet.pl

Kącik historyczny? Przez przypadek wszedłem: https://live.legionisci.com/ . Pokazał mi się wynik FK Homel - Legia Warszawa 1:4 (Iwański, Szałachowski, Iwański, Szałachowski). Nie wiem co to za błąd na stronie ale fajny.

odpowiedz
Matt - 24.03.2021 / 23:19, *.tpnet.pl

@O co kaman?: Szałachowski, jeden z moich ulubionych zawodników. Nie mogę odżałować jego kontuzji. Jedna po drugiej, prawie 2 lata stracone u rozkwitu kariery.

odpowiedz
Kaczyński ale nie Jarosław - 24.03.2021 / 17:03, *.211.100

Gruby Boruc za wysoko, jedyny plus że zasłania prawie całą bramkę

odpowiedz
Mietek - 24.03.2021 / 17:25, *.play-internet.pl

@Kaczyński ale nie Jarosław: On zasłania nie tylko bramkę ale też część trybun i dach na Torwarze.

odpowiedz
Arek - 24.03.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

@Kaczyński ale nie Jarosław: na drzewo, banany prostować.

odpowiedz
Wolfik - 24.03.2021 / 19:47, *.mm.pl

@Kaczyński ale nie Jarosław: Przecież on był w tym meczu bezrobotny. A zatem powinien otrzymać średnią zespołu. Dlaczego miałaby to być niższa ocena?

odpowiedz
olew - 24.03.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

@Kaczyński ale nie Jarosław: obronił wszystko, dobry jest.

odpowiedz
danielo - 24.03.2021 / 14:58, *.amazon.com

Gwila za wysoko.
te oceny nie sa objektywne
Gosc jest dobry technicznie ALE
1. kryje na radar
2. nie naklada presingu
3. najwiecej strat biarac pod uwage ilosc minut rozegranych
4. bardzo niecelne podania.

powinien byc max 2 w ocenie... moze czas zmienic system ?

odpowiedz
Korwin - Mikke ale nie Janusz - 24.03.2021 / 13:51, *.t-mobile.pl

Hołownia ostatni, oby i tak samo było 2023

odpowiedz
Felek - 24.03.2021 / 14:04, *.netfala.pl

@Korwin - Mikke ale nie Janusz : W 2023 Hołownia będzie pierwszy, a ostatni Matołusz.

odpowiedz
Zawieja - 24.03.2021 / 14:13, *.t-mobile.pl

@Felek: spadaj z Hołownią na k6 lewaku

odpowiedz
ACAB - 24.03.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

@Felek: felek polonista jeden

odpowiedz
SEBO(L) - 24.03.2021 / 14:15, *.centertel.pl

@Felek: oczywiście, bo Hołownia wie "jak".

odpowiedz
chrisSiekierki - 24.03.2021 / 15:11, *.play-internet.pl

@SEBO(L): bo mu najlepsi eksperci powiedzieli jak wójtowi Pawłowi... a tak w ogóle to proponuje całkowicie dać sobie spokój na tej stronie z polityką bo i tak nikt nikogo nie przekona do swoich poglądów a tylko zbędna awantura z tego wyjdzie

odpowiedz
SEBO(L) - 24.03.2021 / 19:37, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Ale ja mam w ch.ju politykę na tej stronie,ale jeśli ktoś porusza takie "przyszłościowe autorytety i kandydatury"...No to ciężko przejść obojętnie...

odpowiedz
Wolfik - 24.03.2021 / 19:45, *.mm.pl

@SEBO(L): Nie bój, nie bój. Oni wszyscy wiedzą "jak". Tylko wybierać :).

odpowiedz
esa - 24.03.2021 / 13:00, *.tpnet.pl

Malo zabraklo aby byla 6 dla Pekharta a stalo by sie tak gdyby jeszcze gral i strzelil !!!

odpowiedz
Yeti - 24.03.2021 / 12:41, *.netfala.pl

Pamiętam jak Rado dostał kilka lat temu ocenę maksymalną 6,0. Chyba raz się tylko zdarzyło.

odpowiedz