Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener o meczu z Camperem

Mielnik: Niedzielę jest nowy dzień, zaczynamy od 0-0

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Gratulacje dla Campera, bo zgrał dobre spotkanie. Spodziewaliśmy się, że nie będzie łatwo, mimo że prowadziliśmy 2-0. To są play-offy i każdy mecz ma swoją historię - powiedział na gorąco po porażce Mateusz Mielnik.

- Nie zagraliśmy złego spotkania, bo jak spojrzymy na statystyki, to obydwa zespoły miały powyżej 50% skuteczności w ataku. Serwis też był porównywalny, więc decydowały detale. Wydaje mi się, że były to początki setów. Musimy o nie bardziej zadbać, bo ciężko się gra, gdy rozpoczyna się seta czterema czy pięcioma punktami straty. To zadecydowało o wyniku tego spotkania.

- Uważam, że zagraliśmy lepiej niż w grudniu, gdy także był tie-break. W sobotę kto zagrywał, ten wygrywał sety. Na tej hali zawsze tak się grało. Trzeba być cierpliwym, nie robić zamieszania i wprowadzać nerwowej atmosfery. Musimy być konsekwentni i walczyć w kolejnym meczu o zwycięstwo.

- W niedzielę ponownie przyjeżdżamy do Wyszkowa. Nie nocujemy tutaj, bo wymusza to pandemia, a odległość nie jest tak duża. Wiedzieliśmy o tym, że tak będzie i musimy wypocząć w domu. W niedzielę jest nowy dzień, zaczynamy od 0-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.