Rafał Krajewski - fot. zapasy.org.pl
REKLAMA

Zapasy

Brąz Krajewskiego w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski wywalczył brązowy medal w Budapeszcie, w Europejskich kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w stylu klasycznym. W kat. -130 kg legionista pokonał Georgija Chugoszwiliego (Białoruś) 6-2, Alexandrosa Papadatosa (Grecja) 9-0 i przegrał w półfinale z Litwinem, Mantasem Knystautasem 1-4. W "małym finale" legionista wygrał 11-5 z Chorwatem, Marko Koscevicem, zdobywając brąz. Niestety ten wynik nie dał legioniście kwalifikacji na IO w Tokio.

Krajewski będzie miał jeszcze szansę wywalczyć kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio podczas turnieju w Sofii, który będzie miał miejsce w dniach 6-9 maja.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
M3 - 22.03.2021 / 18:06, *.jmdi.pl

Brawo byku !!! Tylko Legia !!!

odpowiedz
K - 22.03.2021 / 07:40, *.chello.pl

Brawo. Na pewno zdobędzie Pan kwalifikacje!
Dużo zdrowia życzę!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.