fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Trzy dni wolnego legionistów

Woytek

Po efektownym ligowym zwycięstwie w Lubinie trener Czesław Michniewicz dał podopiecznym aż trzy dni wolnego. Początkowo zespół miał wrócić do treningów w środowe popołudnie, ale plan przygotowań do kolejnego meczu został zaktualizowany i najbliższy trening odbędzie się w czwartek o godzinie 15. W ubiegłym tygodniu sztab szkoleniowy rozważał rozegranie w przerwie reprezentacyjnej sparingu z Górnikiem Zabrze, ale kluby nie doszły do porozumienia w kwestii dokładnego terminu.

Od poniedziałku zgrupowania reprezentacji rozpoczynają Tomas Pekhart, Walerian Gwilia, Bartosz Slisz, Cezary Miszta, Filip Mladenović, Josip Juranović i Ernest Muci. Mladenović, który z powodu nadmiaru żółtych kartek nie mógł wystąpić w spotkaniu z Zagłębiem, nie trenował z drużyną już od czwartku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
(L) uz - 22.03.2021 / 23:55, *.inetia.pl

Jakoś nikt nie załapał że Czesław sobie chciał zrobić wolne. Wreszcie wrąbać w rodzinnych stronach jakiegoś kebaba albo jajecznicę na boczku z 10 jaj. A jak już wygrali 4-0 to dobry pretekst. Przy okazji też zawodnicy będą mieli okazję poimprezować, złapać koronę i po kwarantannie spotkać się spokojnie po świętach. Można zaplanować wakacje wiosenne? Można. A kaska leci. Ech, było zostać piłkarzem....

odpowiedz
Hugon - 22.03.2021 / 22:47, *.vectranet.pl

Jak w latach 70-tych wygrałeś sekretarz daje wolne.

odpowiedz
warka80 - 22.03.2021 / 17:49, *.net.pl

Rozumiem wolne tym co grają wszystko, ale Ci co wracają do zdrowia i formy po kontuzjach, albo nie grają wogóle powinni normalnie trenować, nagle zaburzają im rytm i dają wolne ? Może jeden góra dwa dni wolnego ale trzy dni, co oni przez te 3 dni będą robić ??? Tak to nigdy nie wrócą do formy. Vesović, Jasurbek, Rusyn, Lewczuk, Hołownia, Kisiel, Skibicki, Cholewiak, Valencia, Mosór, Kostorz, Włodarczyk, Lopez, Cierzniak, Tobiasz, Muzyk, Ci Panowie mają dosłownie w sumie 5 meczów rozegranych w ciągu 2 ostatnich kolejek i dostają wolne no masakra :D Mam nadzieję, że chociaż rehabilitacje i odnowy biologiczne mają obowiązek przez te 3 dni w klubie "zaliczać", rozumiem treningu na boisku nie będzie, ale siłownia i zajęcia w klubie uważam że powinny być obowiązkowe

odpowiedz
Robert Szenfeld - 22.03.2021 / 12:35, *.landirenzo.pl

Ciekawe, czy będą mogli wrócić po reprezentacji bez kwarantanny ...
A sparing z Gornikiem zabrze ????? żeby lekarze mieli co robić ? przecież po ostatnim ligowym spotkaniu z nimi jeszcze nie ucichły komentarze że połowa tych pajacy powinna być zawieszona . Niech spier...ają do kopalni a nie na boisko .. taki żart, przecież żaden z nich nigdy nie był pod ziemią .

odpowiedz
Rytm - 22.03.2021 / 11:38, *.atman.pl

Nigdy nie rozumiałem dawania wolnego po porażkach czy remisach, ale po wygranej i to tak efektownej należało im się.
W sumie to jako trener wprowadziłbym zasadę, że po porażce wolnego nie ma, po remisie pół dnia wolnego, a po wygranej jeden lub dwa dni wolnego (w zależności, czy wygrana byłaby efektowana i czy gra byłaby dobra).
To byłaby dodatkowa motywacja, aby wygrywać.

odpowiedz
maaciekw - 22.03.2021 / 11:52, *.135.170

@Rytm: ale jak mecz na wyjeździe, np w Europie, to po wygranej mogliby nie zdążyć na samolot :))

odpowiedz