REKLAMA

Terminy meczów z Cracovią i Piastem

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa ustaliła terminy meczów 25. i 26. kolejki. Spotkanie Legia Warszawa - Cracovia odbędzie się w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 17:30, a starcie Piast Gliwice - Legia Warszawa w środę, 21 kwietnia o godzinie 20:30.



Terminarz meczów Legii:
03.04. (SO) 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
11.04. (ND) 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
18.04. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Cracovia
21.04. (ŚR) 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Kibol - 25.03.2021 / 21:01, *.chello.pl

Kur.. niedziela niedziela środa, masakra!!!

odpowiedz
Kalarepa - 24.03.2021 / 08:57, *.play-internet.pl

Ale lipa z tym terminarzem. K.... niedxiele i niedziele.... Niech sie w leb pukna w tej ekstraklasie. Legia tez ma prawo grac w pt i sob.

odpowiedz
GROCH - 24.03.2021 / 09:35, *.play-internet.pl

@Kalarepa: Piątki i soboty to były najlepsze w czasach gdy swiat był normalny, gdy chodzilsmy na mecze ,a po meczu się zabawić. Teraz jak wszytko pozamykane to nie ma różnicy jaki dzień :(

odpowiedz
obiektywny - 23.03.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

Niestety. To świadczy o poziomie naszej ligi. Michniewicz zostanie obwolany najlepszy. trenerem roku, a we wrześniu to zwolnią D:

odpowiedz
Władeczek - 23.03.2021 / 16:05, *.netfala.pl

Nie za krótka ta przerwa faken między meczem z craxą i piastunkami? Kto faken układał ten kalendarz?

odpowiedz
Filip_Legionista - 23.03.2021 / 16:15, *.209.103

@Władeczek: Dadzą radę, 3 dni przerwy to normalka, poza tym teraz odpoczną, bo przerwa reprezentacyjna, a później mecze co tydzień to zmęczeni nie będą. Legia Mistrz ????????

odpowiedz
krzych147 - 23.03.2021 / 20:21, *.chello.pl

@Władeczek: Nie krótka, tak samo jak grali kiedyś w LE w czwartki, a potem w nd ligowy mecz, też dwa dni między meczami :)

odpowiedz