REKLAMA

Zapasy

Dwa medale na MP U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwa medale zdobyli zapaśnicy Legii podczas Mistrzostw Polski do lat 20 w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Poznaniu. Srebny medal w kategorii wagowej -63kg zdobył Salman Khucheev. Nasz zawodnik przegrał finałową walkę z Grzegorzem Kunkelem (Olimpijczyk Radom) 2-3, a radomianin zwycięski punkt zdobył dokładnie na minutę przed końcem walki. Brąz w kat. -55kg wywalczył Abdul Rokhman Magamadov, który w rywalizacji o brąz pokonał Krystiana Kurysa (Orlik Wierzbica) 8-0. W klasyfikacji drużynowej, Legia została sklasyfikowana na miejscach 12-13.

W Poznaniu odbyły się również Mistrzostwa Polski do lat 23, w których startował jeden legionista - 21-letni Krzysztof Śmigacz był dziesiąty w kategorii wagowej do 87 kilogramów - z powodu kontuzji zawodnik został wycofany z turnieju.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.