Bartosz Kapustka i Josip Juranović jedynymi z najlepszych w marcu - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Plusy miesiąca

Plus marca: Czterech wyróżnionych

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W marcu legioniści rozegrali jedno spotkanie pucharowe z Piastem Gliwice i trzy ligowe - ze Śląskiem Wrocław, z Wartą Poznań i z Zagłębiem Lubin. Po zsumowaniu plusów, które przyznawaliśmy za te mecze wyszło na to, że żaden z zawodników nie wybił się ponad pozostałych. Choć marzec mocnym akcentem zakończył Tomas Pekhart, to w dużej mierze ominęły go wcześniejsze starcia z powodu urazu.

Najwięcej pozytywnych not, czyli dwie uzyskali: Bartosz Kapustka, Paweł Wszołek, Mateusz Wieteska oraz Josip Juranović. Każdy z nich w tym miesiącu prezentował się dobrze, jednak widoczny wzrost formy zanotował "Wietes". Dwa plusy, ale również po minusie zanotowali: Artem Szabanow i Rafael Lopes. Ukrainiec po słabym spotkaniu z Piastem grał coraz lepiej, za to Portugalczyk nieźle zaczął, a w późniejszych meczach wyglądał gorzej. Najniższej w naszej klasyfikacji znalazł się Walerian Gwilia, który otrzymał dwie negatywne oceny

Bartosz Kapustka - 2
Josip Juranović - 2
Mateusz Wieteska - 2
Paweł Wszołek - 2
Artem Szabanow - 2 / 1
Rafael Lopes - 2 / 1
Andre Martins - 1
Artur Jędrzejczyk - 1
Filip Mladenović - 1
Tomas Pekhart - 1 / 1
Artur Boruc - 1
Bartosz Slisz - 1
Ernest Muci - 1
Kacper Kostorz - 1
Nazarij Rusyn - 1
Szymon Włodarczyk - 1
Walerian Gwilia - 2

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.