Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Slisza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek swoje 22. urodziny obchodzi Bartosz Slisz. Piłkarz urodził się w Rybniku, a do Legii trafił w 2020 roku z Zagłębia Lubin. Do tej pory rozegrał dla "Wojskowych" 37 meczów, w których strzelił dwa gole.

Z okazji urodzin życzymy Bartoszowi sukcesów z Legią, a także zdrowia i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zadebiutuje również w seniorskiej reprezentacji Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
geds - 31.03.2021 / 00:18, *.chello.pl

22 lata... mógłby już więcej znaczyć na boisku

odpowiedz
aa - 30.03.2021 / 15:46, *.92.5

Najlepszego!

odpowiedz
Rambo - 29.03.2021 / 21:57, *.centertel.pl

100 lat!!! Szkoda, że taki Kozłowski zadebiutował, a Bartek trybuny. Może następnym razem.

odpowiedz
LegiaFans - 29.03.2021 / 20:12, *.chello.pl

Wszystkiego Naj(L)epszego Dużo bramek i Asyst Walczyć trenować Legia musi Panować (L)

odpowiedz
olew - 29.03.2021 / 15:51, *.vectranet.pl

niezły grajek, utalentowany tak sobie, ale bardzo ambitny i inteligentny , stu lat w rozkwicie życzę

odpowiedz
exsa - 29.03.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

Zdrowia, dobrej gry i powodzenia w LEGII !!!!

odpowiedz
Rytm - 29.03.2021 / 06:39, *.centertel.pl

Kiedy Slisz straci status młodzieżowca?

odpowiedz
PrzeRuSco - 29.03.2021 / 09:46, *.chello.pl

@Rytm: z końcem sezonu

odpowiedz
Meteor - 29.03.2021 / 06:04, *.plus.pl

NajLepszego Bartosz ;) ... szkoda że selekcjoner nie zrobił Tobie prezentu na urodziny i niedał ci zadebiutować w kadrze.

odpowiedz