Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz poza kadrą na mecz z Węgrami

Woytek

Bartosz Slisz, jedyny piłkarz Legii powołany do reprezentacji Polski znalazł się poza kadrą meczową na mecz z Węgrami. Spotkanie w Budapeszcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Wyjściowa jedenastka Polski: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Helik, Reca, Szymański, Krychowiak, Moder, Zieliński, Ledwandowski, Milik


WĘGRY - POLSKA
{BUK=1:3.95} {BUK=X:3.20} {BUK=2:2.17}


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ZGL - 26.03.2021 / 13:06, *.tpnet.pl

Czy dostanie szanse w dwoch nastepnych meczach oby tak sie stalo !!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 26.03.2021 / 07:42, *.centertel.pl

W niedzielę jak zagra w tym meczu towarzyskim na,, Naszym Stadionie "to będzie maks jego występów. Może gdyby Czesiek został selekcjonerem to by grał.

odpowiedz
Wolfik - 25.03.2021 / 21:35, *.mm.pl

Ogladając poczynania tych pobrzęczkowych sierot chyba nie ma czego żałować. Helik??? Przecież gość by miał problemy w probierzowej Cracovii. Reca? Dobry żart.

ME, to będzie szybka wycieczka.

odpowiedz
Daszka - 25.03.2021 / 22:02, *.chello.pl

@Wolfik: tak jak napisałeś, to się - jak na razie - bardzo smutno i nudno ogląda.
Można śmiało stwierdzić, że już runął pierwszy pijarowski mit propagowany przez prezesa Bońka, jakoby trener Sousa spokojnie będzie w stanie ogarnąć nowy autorski skład i skuteczną taktykę gry. Póki co, jest dokładnie odwrotnie. Nowemu szkoleniowcowi po prostu zabrakło czasu na selekcjonerskie rozpoznanie, a naszym orłom - przynajmniej dzisiaj - dynamiki i szybkości gry.
Pozostaje trzymać kciuki za naszych i marzyć o zdobyciu chociażby 1 pkt.
Ps.: spodobał mi się Twój zwrot, iż ME - to będzie szybka wycieczka. Można dodać, szybka i dynamiczna w kibicowskie doznania...
Już 2:0, a mecz nadal trwa. Pachnie mi to kompromitacją biało-czerwonych, nie wspominając o nowym selekcjonerze.
Ot, personalne wybory "nieomylnego" widzewiaka...

odpowiedz
Wolfik - 25.03.2021 / 22:12, *.mm.pl

@Daszka: Niestety ten tragiczny mecz który rozgrywamy z drużyną tylko nieco lepszą od nas powinna "wyleczyć' ze złudzeń wszystkich optymistów. To grupa "spacerek" dla Anglików. Jakakolwiek strata punktów przez nich t tych eliminacjach powinna być traktowana za mega sensację.

Tylko losowania z pierwszego koszyka zapewniały nam przeciwników takich, że nie niebyło z kim przegrać. Ale to już przeszłość.

odpowiedz
Hugon - 25.03.2021 / 22:59, *.vectranet.pl

@Wolfik: Podmiana była dobra szkoda tylko że nie zagrał Kowalczyk ,rozruszał by trochę te Brzęczka miernoty.

odpowiedz
Legionista - 25.03.2021 / 20:34, *.prospect.pl

Szkoda że Slisz nie zagra dzisiaj ale może Sousa da mu szanse w niedziele.

odpowiedz
Znawca - 26.03.2021 / 00:08, *.virginm.net

@Legionista: nie da

odpowiedz
Pawciu - 25.03.2021 / 19:52, *.net.pl

Spokojnie - zadebiutuje na Wembley i strzeli nawet gola!

odpowiedz
Śliski - 25.03.2021 / 19:46, *.vectranet.pl

Ważne że Glik ława...

odpowiedz