Rozmowa trenera z radą drużyny przed czwartkowym treningiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót do treningów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po trzech dniach wolnego, które zarządził sztab szkoleniowy po okazałym zwycięstwie w Lubinie, piłkarze Legii wrócili do treningów. W czwartkowe popołudnie na boisku stawiło się w sumie 21 zawodników. Indywidualnie trenował Joel Valencia. Jasur Yaxshiboyev razem z kolegami wziął udział w rozgrzewce, którą poprowadził Radosław Gwiazda - jedyny trener przygotowania fizycznego, który został w pierwszym zespole po zrezygnowaniu z usług Łukasza Bortnika i Piotra Zaręby. Następnie Uzbek ćwiczył indywidualnie.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

W zajęciach nie uczestniczyli Ariel Mosór, Wojciech Muzyk i Marko Vesović oraz kadrowicze: Cezary Miszta, Josip Juranović, Filip Mladenović, Walerian Gwilia, Bartosz Slisz, Ernest Muci i Tomas Pekhart.

Trening poprzedziła krótka odprawa, rozmowa Czesława Michniewicza z radą drużyny oraz osobna z bramkarzami. Możemy się domyślać, że poruszane były tematy związane ze zmianami w sztabie szkoleniowym.

Trening, któremu z boku przyglądali się Jacek Zieliński, Radosław Kucharski i Tomasz Kiełbowicz, nie był szczególnie ciężki i długi. Zawodnicy pograli w różne odmiany dziadka, a następnie rozgrywali gierki na utrzymanie i na małe bramki. Mocniejszy będzie piątek, bo zaplanowane są dwie sesje treningowe. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 11, a druga o godzinie 16.

W popołudniowym treningu nie weźmie udziału 6 lub 7 kilku zawodników, którzy w sobotę przewidziani zostali do występu w meczu III ligi z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Są nimi: Kacper Tobiasz, Mateusz Cholewiak, Jakub Kisiel, Kacper Skibicki, Kacper Kostorz, Szymon Włodarczyk i być może Igor Lewczuk.

Plan treningów
26.03: 11:00 i 16:00
27.03: 10:00
28.03: dzień wolny
29.03: 11:00
30.03: 11:00 i 16:00
31.03: 11:00
1.04: 17:00
2.04: 17:00
3.04: Legia - Pogoń

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.