fot. Bodziach
REKLAMA

Zapasy

Legioniści walczą o puchary, kwalifikacje do OOM i kadry na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięciu zapaśników Legii Warszawa wystartuje jutro w Raciborzu w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Polski kadetów (U-17) w stylu klasycznym. Do Raciborza przyjedzie ponad 200 młodych zapaśników z ponad 40 klubów, w tym pięciu legionistów - 15-letni Wiktor Piec, Victor Obarzanek i Kajetan Kołosiński (wszyscy w kat. wagowej -65kg), 16-letni Antoni Teodorowicz oraz niespełna 17-letni Michał Puchalski (obaj w kat. -80kg).

Legioniści powalczą nie tylko o pucharowe trofea, ale również kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz miejsce w reprezentacji Polski na czerwcowe Mistrzostwa Europy U-17. Te odbędą się w bułgarskim Samokowie. Walki w Raciborzu rozpoczną się jutro o godzinie 9:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.