Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović trenował z drużyną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na piątek sztab szkoleniowy pierwszej drużyny zaplanował dwie sesje treningowe. Pierwsza rozpoczęła się o godzinie 11 i wzięło w niej udział 23 zawodników. Indywidualnie nadal trenuje Joel Valencia, części rozgrzewkowej i grze w dziadka uczestniczył już Jasur Yaxshiboyev. Z kolei Marko Vesović nie zagrał jedynie w ostatniej dużej gierce, a poza tym ćwiczył razem z kolegami.Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Pod okiem Krzysztofa Dowhania i Arkadiusza Białostockiego ćwiczyło czterech bramkarzy. Od Artura Boruca, Radosława Cierzniaka i Kacpra Tobiasza miał okazję uczyć się Jakub Murawski. 15-letni zawodnik (rocznik 2005) na co dzień trenuje z drużyną CLJ od lata 2018 roku.

O godzinie 16 w treningu weźmie udział tylko zawodników: Boruc, Cierzniak, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Szabanow, Kapustka, Luquinhas, Andre Martins, Wszołek, Rafael Lopes i Rusyn. Sztab zaplanował gierki w kilkuosobowych składach.

Siedmiu graczy zostało oddelegowanych na sobotni mecz Legii II z Ruchem Wysokie Mazowiecki: Tobiasz, Lewczuk, Cholewiak, Kisiel, Skibicki, Kostorz, Włodarczyk.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.