REKLAMA

UWKS Legia U18 4-0 Świt Staroźreby

Raffi, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend meczów lig młodzieżowych nie będzie, ale juniorzy starsi UWKS Legii zdołali przenieść swój mecz wyjazdowy zaplanowany na sobotę, dwa dni wcześniej. W czwartek, na boisku przy Okopowej CWKS U18 wygrał w I lidze maz. U18 4-0 ze Świtem Staroźreby. Do przerwy był bezbramkowy remis, ale pierwsze 20 minut II odsłony w wykonaniu "Wojskowych" było piorunujące. Po dwóch kolejkach podopieczni Łukasza Winka mają na razie komplet punktów.

Warto odnotować również powrót do szerokiego składu poważnie kontuzjowanego w rundzie jesiennej skrzydłowego/bocznego obrońcy Kacpra Wypycha.

UWKS Legia Warszawa U18 4-0 Świt Staroźreby 03/4
Gole:
1-0 50 min. Antoni Sidor
2-0 58 min. Kacper Cetlin
3-0 60 min. Kacper Polak
4-0 65 min. Mateusz Zalega

CWKS: Jakub Żołędowski - Karol Gozdalik, Filip Grygorczuk, Kacper Kubiszer, Marcin Staszyc - Sławomir Tymczyszyn (80' Mirosław Tymczyszyn), Kacper Cetlin (85' Kacper Romanowski), Antoni Sidor [04], Oganes Kazaryan (85' Maksymilian Dobosz), Mateusz Zalega (85' Aleksander Florczuk) - Kacper Polak (80'Bazyli Grabiec [04]),
Rezerwa: Stanisław Kucharski (br), Kacper Wypych [04] (80')
Trener: Łukasz WinekREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.