Michał Puchalski na najwyższym stopniu podium

Zapasy

Puchalski wygrywa PP i poleci na ME U-17!

Michał Puchalski - zapaśnik Legii Warszawa, dzięki wygranej w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Polki w stylu klasycznym, zapewnił sobie miejsce w reprezentacji Polski na czerwcowe Mistrzostwa Europy Kadetów (U-17), które odbędą się w Bułgarii. Puchalski zwyciężył w kat. -80kg, potwierdzając wysoką dyspozycję podczas turnieju w Warszawie sprzed miesiąca.

Puchalski w finale zwyciężył Wojciecha Iwanowskiego z Unii Racibórz 5:4. Legionista wcześniej pokonał Bartosza Mietlińskiego, Igora Lisiewskiego, Wiktora Grabowskiego i Piotra Chełka.

Wiktor Piec, ósmy w kat. -65kg, wywalczył kwalifikację do lipcowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Antoni Teodorowicz w kat. -80kg zajął miejsce 16., Victor Obarzanek w kat. -65kg był 18. Trenerem zapaśników Legii jest Mariusz Stępień. W klasyfikacji drużynowej Legia uplasowała się na miejscu 15.