Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 23. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Pogonią Szczecin. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 4 spotkania stołecznego zespołu - 1 wygrane, 2 zremisowane i 1 przegrane. Pogoni sędziował dwukrotnie (1-1-0). Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Paweł Pskit, natomiast w wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 23. kolejki:
Wisła Płock - Piast Gliwice: Damian Kos (Gdańsk)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin: Szymon Marciniak (Płock)
Cracovia - Lech Poznań: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Górnik Zabrze - Warta Poznań: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
bep - 02.04.2021 / 21:27, *.chello.pl

Cokolwiek by nie zrobił i jakkolwiek by nie gwizdał i tak każdy na Ł3 wie, jak mu na imię.

odpowiedz
Żarcik - 02.04.2021 / 22:17, *.stansat.pl

@bep: Szymon?

odpowiedz
antek - 02.04.2021 / 11:18, *.amazonaws.com

kopacze legi beda kosic jak siano w polu

odpowiedz
t - 02.04.2021 / 09:14, *.chello.pl

to nie chodzi o to, że Marciniak jest słaby, tylko on wyjątkowo nastawiony jest ANTY do Legii....

odpowiedz
Mr Martini - 01.04.2021 / 21:59, *.plus.pl

To może jeszcze mała zmiana. Głównym Marciniak, a może na VAR niech PZPN da Frankowskiego. I karny przeciwko Legii jak znalazł. Tak świetni sędziowie, tylko patrzeć jak będą błyszczeć na Euro 2020 albo w decydujących meczach Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Tom - 01.04.2021 / 21:20, *.play-internet.pl

Dużo kartek będzie

odpowiedz
Matt - 01.04.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

Nie dość, że kiepski sędzia, to tak jak już było napisane, bufon.

odpowiedz
atmosferic - 01.04.2021 / 20:49, *.orange.pl

@Matt: Kazdy sedzia jest kiepski w tej lidze, wiec to nie ma znaczenia.

odpowiedz
.... - 01.04.2021 / 18:28, *.com.pl

To już po 3 pkt

odpowiedz
praga pLn - 01.04.2021 / 17:30, *.orange.pl

mam nadzieje ze to prima aprilis

odpowiedz
olew - 01.04.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

szkoda ...

odpowiedz
L fan - 01.04.2021 / 14:08, *.chello.pl

To robota Rudego z Przesmyckim

odpowiedz
Wolfik - 01.04.2021 / 12:54, *.mm.pl

Gościa "uwielbiam". Nieomylny, z rozdętym ego bufon który uwierzył w swoją wielkość. Teraz pełno takich dookoła. Co jeden to lepszy.

odpowiedz
Daszka - 01.04.2021 / 16:10, *.chello.pl

@Wolfik: co racja, to racja. Ale z dwojga (min.) złego, zdecydowanie wolę jego od... Frankowskiego.
Oczywiście, solidnie ocenimy jego "wielkość i nieomylność" tuż po zakończeniu meczu. A zapowiada się nie lada kibicowska gradka !

odpowiedz
Franco - 01.04.2021 / 12:21, *.plus.pl

Juz pograne...

odpowiedz
Trey - 01.04.2021 / 12:04, *.tpnet.pl

A gdzie rozjemca z Torunia?

odpowiedz
SF - 01.04.2021 / 11:48, *.tpnet.pl

Myslalem ze bedzie P.Stefanski !!

odpowiedz
Walerek - 01.04.2021 / 11:37, *.netfala.pl

Znowu ten krzywdziciel Legii. Do tego jeszcze Musiał musiał być na Varze. Czerwona dla Legii i karny dla Pogoni murowane. Pewne info.

odpowiedz
1982 - 01.04.2021 / 11:31, *.com.pl

mam nadzieję, że to prima aprilis...

odpowiedz
Marcin - 01.04.2021 / 11:29, *.vbox.pl

No to kopacze Pogoni beda padać w polu karnym jak koń po westernie,a ten celebryta napewno coś gwizdnie.Jędza-łapy przy sobie...

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 01.04.2021 / 11:13, *.orange.pl

To nie jest żadne zaskoczenie.... Cóż zrobić.... Jędrzejczyk pewnie z czerwoną.....

odpowiedz
Żmija - 01.04.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

@(Levinho) onet. pl: dlatego Jedzą na ławę. Lubię go i zakładam, że nie jest sabotażystą. Jest po prostu coraz słabszy...

odpowiedz