REKLAMA

Wyniki 23. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Trwa 23. kolejka Ekstraklasy. W Wielką Sobotę Wisła Płock przegrała z Piastem. W spotkaniu pomiędzy liderem i wiceliderem tabeli górą Legią. Cracovia natomiast pokonała Lecha na własnym stadionie. Poniedziałek Górnik przegrał u siebie z Wartą, a Wisła Kraków poległa w Bielsku-Białej. Jagiellonia nie sprostała na własnym stadionie Śląskowi a na zakończenie kolejki Lechia pokonała Zagłębie.

23. kolejka

Wisła Płock 0-1 Piast Gliwice
Legia Warszawa 4-2 Pogoń Szczecin
Cracovia 2-1 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-2 Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok 0-1 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 3-1 Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Raków Częstochowa (przełożony)

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
KibicCWKS - 05.04.2021 / 23:31, *.chello.pl

Ktoś oglądał mecz śląska na Podlasiu? Widziałem skrót i fajna konterka poszła, tak cały czas grali pod bramka i kontra czy może jednak ofensywie nastawieni? Pytam ze względu na Magierę. P. S lech już nawet nie jest duma Wielkopolski

odpowiedz
Joop - 05.04.2021 / 15:20, *.chello.pl

W Poznaniu tylko Warta!

odpowiedz
(L) uz - 05.04.2021 / 23:20, *.inetia.pl

@Joop: Kogo obchodzi posrań, pomyliłeś fora.

odpowiedz
Dm - 04.04.2021 / 20:34, *.plus.pl

Czesiu już tam na ciebie czekają w Poznaniu zwolnią Żurawia i cię wezma

odpowiedz
MarioL - 04.04.2021 / 12:04, *.wanadoo.fr

Brawa dla Zagłębia Sosnowiec za 3-0 z Widzewem.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 05.04.2021 / 00:37, *.133.8

@MarioL : OOOOOOZAGŁĘĘĘĘĘĘĘBIIIEEEEEEEE! SOOOOOSNOOOOOOOOWIEEEEEEEEEEEC!!!!!!!

odpowiedz
KibicCWKS - 05.04.2021 / 23:27, *.chello.pl

@MarioL : I dla Radomiaka za wygraną z miedzią w Legnicy

odpowiedz
Szymon - 04.04.2021 / 07:27, *.chello.pl

Muszę przypomnieć w posraniu znowu kur.. mają dość ha ha ha

odpowiedz
Arek - 03.04.2021 / 23:49, *.tpnet.pl

Podobno w poznańskich aptekach zwroty maści na ból dupy. Jest nie skuteczna.

odpowiedz
(L)egia - 03.04.2021 / 23:42, *.virginm.net

Widzę, że Poznańska Lokomotywa pędzi po mistrzostwo i jest nie do zatrzymania!

odpowiedz
Yeti - 03.04.2021 / 22:35, *.play-internet.pl

Legia powinna wysoko rozj.bać amikę za tydzień i po raz kolejny przyklepać mistrzostwo w posraniu.

odpowiedz
Piasek - 05.04.2021 / 23:42, *.inetia.pl

@Yeti : Chyba niemożliwe, za dużo kolejek do końca

odpowiedz
Pepe - 06.04.2021 / 12:55, *.play-internet.pl

@Yeti : Z matematycznego punktu widzenia na razie zapewniliśmy sobie miejsce w górnej ósemce. Sam już rwę się do świętowania, ale mam nadzieję, że wszyscy zachowają chłodne głowy. Dobrze byłoby zapewnić sobie tytuł jak najwcześniej żeby dać trochę minut zmiennikom.

odpowiedz
miron - 03.04.2021 / 22:19, *.jmdi.pl

A tymczasem posrań oficjalnie zwrócił się do Unii Europejskiej o dodatkowe transporty stoperanu bo już nie covid a sraczka olbrzymia tam panuje.

odpowiedz