fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Taktyka na Pogoń. Kadrowicze dołączą w czwartek

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środowe zajęcia w Legia Training Center odbyły się w świetnych warunkach pogodowych. W treningu uczestniczyło 25 zawodników, w tym dwóch z drużyny rezerw - Oskar Wojtysiak i Kacper Gościniarek. Sztab szkoleniowy skupił się na ćwiczeniu założeń taktycznych na mecz z Pogonią Szczecin, który zbliża się wielkimi krokami. Jedynym minusem przygotowań do sobotniego spotkania jest brak kadrowiczów, którzy mają spore szanse zagrać od pierwszej minuty.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

W czwartek o godzinie 17 większość z nich będzie już uczestniczyła w zajęciach - Josip Juranović jeszcze dziś wróci do Warszawy. Jedynie Walerian Gwilia, który dziś będzie reprezentował barwy Gruzji w meczu z Grecją, do stolicy dotrze w czwartek późnym wieczorem.

Podczas zajęć piłkarze byli podzieleni na dwie jedenastoosobowe drużyny. W gierkach nie brał jeszcze udziału Marko Vesović, który stopniowo zwiększa obciążenia.

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Wszołek, Kisiel, Andre Martins, Skibicki - Kapustka, Kostorz (Lopes) , Luquinhas
Fioletowi: Cierzniak - Lewczuk, Miszta, Holownia - Wojtysiak, Gościniarek, Lopes (Kostorz), Tobiasz - Cholewiak, Włodarczyk, Rusyn


Mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin odbędzie się w sobotę o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.