REKLAMA

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Obyśmy wszyscy jak najszybciej ponownie mogli spotkać się na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Wesołego Alle(L)uja!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Spóźniony - 11.04.2021 / 17:09, *.t-mobile.pl

Dziękujemy i wzajemnie :-)

odpowiedz
Ryj - 05.04.2021 / 00:51, *.206.188

Niech Zmartwychwstały Pan wypełni każdy brak. Niech zatriumfuje życie w każdej sferze!

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA GOL! - 05.04.2021 / 00:32, *.133.8

ZDROWYCH,WESOŁYCH,SPORTOWYCH,PIŁKARSKICH! FANATYCZNYCH!NIESAMOWITYCH!ŚWIĄT!RODZINNYCH!BOŻEGO!NARODZENIA!KING!LEGIA!

odpowiedz
Zawsze Legia - 04.04.2021 / 23:56, *.orange.pl

Wesołego Alle L uja!
Trzymajcie się bracia!

odpowiedz
(L)egia - 04.04.2021 / 19:54, *.virginm.net

Wesołego alleluja, Bracia!

odpowiedz
Andrew LEGIA - 04.04.2021 / 11:59, *.co.uk

Wesolych Swiat Wielkanocnych Bracia ALLELUJA JEZUS PRAWDZIWE ZMARTWYCHWSTAŁ!!! LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 05.04.2021 / 00:52, *.206.188

@Andrew LEGIA : Alleluja!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 04.04.2021 / 11:05, *.chello.pl

Zdrowia dla wszystkich,obyśmy wspólnie mogli świętować Mistrza!

odpowiedz
exsa - 04.04.2021 / 11:00, *.tpnet.pl

Zdrowych i szczesliwych Swiat dla calej Redakcji !!!!

odpowiedz
Majkel - 04.04.2021 / 08:36, *.mm.pl

Dołączam się do życzeń. Ponad to Bartkowi Kapustce dużo rozumu!

odpowiedz