Lester Medford - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Medforda

Fumen, źródło: Legionisci.com

Lester Medford Jr zaliczył podwójną zdobycz przeciwko Kingowi Szczecin rzucając 11 punktów oraz zaliczając 12 asyst. To pierwsze tego typu osiągnięcie zawodnika w tym sezonie. Koszykarz Legii pracował na ten dorobek przez prawie 38 minut. Z pewnością liczba punktów mogła być wyższa, bo wczoraj Medford Jr trafił zaledwie 1 rzut za 2 punkty na 8 prób. Ostatecznie skończył spotkanie ze skutecznością z gry na poziomie 25%.

Lester Medford Jr przeciwko Kingowi Szczecin
Punkty: 11
Czas gry: 37:44
Skuteczność za 2 pkt.: 1/8 (12,5%)
Skuteczność za 3 pkt.: 2/4 (50,0%)
Skuteczność z gry: 3/12 (25,0%)
Skuteczność za 1 pkt.: 3/3 (100%)
Zbiórki (atak/obrona): 6 (1/5)
Asysty: 12
Przechwyty: 1
Bloki: -
EVAL: 19
+/-: 7

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.