fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Sonda

Nowe barwy autokaru Legii

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zaprezentowała nowy kolor autobusu, którym porusza się po kraju pierwsza drużyna. Dotychczasowy czarne barwy zostały zastąpione bielą, a na bokach powiększony został herb. Poprzednia wersja funkcjonowała przez ponad 3 lata.



WYNIKI SONDYKtóry autokar Legii najładniejszy?
SUMA GŁOSÓW: 3491
START: 02.04.2021 / KONIEC: 09.04.2021



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 03.04.2021 / 19:44, *.play-internet.pl

Kazdy jest piekny!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.04.2021 / 16:54, *.play-internet.pl

Moim zdaniem,to autokarem wozić powinni się piłkarze,a to,co w Legii "gra",to na pace w Żuku powinni jeździć.

odpowiedz
a co mi tam - 03.04.2021 / 16:46, *.inetia.pl

Totalnie mi to zwisa czym jeżdżą. Ważniejszy jest materiał, który się tymi autokarami wozi. A ten często zasługuje jedynie na podwózkę lawetą :)

odpowiedz
cuLt - 03.04.2021 / 14:48, *.165.77

Autokar powinien być pomalowany dookoła w szalone trybuny z oprawy N.S I zawsze gdzie sie pojawi sprawi meksykańská atmosfere!kibice powinni pomalować a nie typki z agencji...piłkarze muszâ zawsze czuć ,gdzie sá,I dla kogo grajá,Legia to potêga ,a wizualizacja na autokarze ma to prezentować!

odpowiedz
oLaf - 03.04.2021 / 14:20, *.vectranet.pl

kurcze, w autokarach ... też się cofamy!!! : O

ostatnio był ''grobowiec'', teraz ładniejszy biały z herbem... na opinie (naprawdę nie możnabyło go obrócić o 20 stopni w prawo lub zmniejszyć????) a najlepsze były stare zielono-białe!!!

Legia zasługuje na autokar "kosmiczny", że ludzim szczęki mają opadać w całej Polsce a mamy ... standardowe strucle z grafiką z lat 80-tych....

odpowiedz
WL - 03.04.2021 / 13:38, *.tpnet.pl

Bialy tylko brak 1916 jak na bialo-zielonym 2 !!

odpowiedz
esa - 03.04.2021 / 13:36, *.tpnet.pl

Zdecydowanie bialy i nowoczesny !!!

odpowiedz
Kajtek - 03.04.2021 / 11:22, *.orange.pl

166 kierunek Wola

odpowiedz
MordaTyMoja - 03.04.2021 / 12:44, *.orange.pl

@Kajtek: 188 pozdrowienia z Ochoty

odpowiedz
Arnika - 03.04.2021 / 00:32, *.centertel.pl

Pamiętam jak za ITI jeździliśmy jakimś piłka siatkowa ????????????????????

odpowiedz
Świetlica - 03.04.2021 / 07:00, *.kompex.pl

@Arnika: Polska Siatkówka męciu

odpowiedz
JOK - 02.04.2021 / 23:35, *.chello.pl

Jak PKS do Ciechocinka

odpowiedz
jezus - 02.04.2021 / 23:24, *.vectranet.pl

to tak wazny news, ze az sie zesralem z wrazenia

odpowiedz
Będziedobrze - 02.04.2021 / 20:51, *.t-mobile.pl

wpis . Z lotu drona wygląda jeszcze ładniej niż z ziemi ; - )

odpowiedz
R-7 - 02.04.2021 / 19:45, *.centertel.pl

Zdecydowanie biały!

odpowiedz
exsa - 02.04.2021 / 19:37, *.tpnet.pl

Bialo - zielony 2 ! LEGIA !!!

odpowiedz
eLeLeL - 02.04.2021 / 19:28, *.amazonaws.com

Wszystkie zajebiste!
JAKBY KOSZULKI MECZOWE BYŁY NA RAKIM POZIOMIE...

odpowiedz
gazza - 02.04.2021 / 19:14, *.inetia.pl

Piękny ten nowy ! Legia to jednak potęga !

odpowiedz
Bródno - 02.04.2021 / 19:04, *.chello.pl

najładniejszy 162.

odpowiedz
Bezprzykladny - 02.04.2021 / 18:43, *.ibrowse.com

Jaki autocar... Na piechote k.. wa, w ramach rozgrzewki przed meczem !!! Lol a tak na powaznie to nowy bialy wymiata ! Pozdro

odpowiedz
Legia to my - 02.04.2021 / 18:38, *.chello.pl

Brakuje wypisanych tytułów MP.
Wiocha musi wiedzieć,kto przyjechał;-)

odpowiedz
Franio - 03.04.2021 / 06:16, *.tpnet.pl

@Legia to my: wiocha zostaje w człowieku na zawsze. Nie uzywaj takiego nika, bo mi wstyd

odpowiedz
dino - 03.04.2021 / 14:31, *.vtelecom.pl

@Legia to my:
A wiesz ilu piłkarzy Legii z takich wioch przyjechało ze sp Kazimierzem Deyna na czele

odpowiedz
I do przodu - 02.04.2021 / 17:57, *.chello.pl

Za Lesniodorskiego autokary miały po 6 kół, a Mioduskiego stać tylko na czterokołowce. Licznik wstydu bije prezesie, ile jeszcze dni bez sześciu kół? Alleluja!

odpowiedz
jot - 02.04.2021 / 18:18, *.tpnet.pl

@I do przodu: jakby im czołg kupił i miałby dużo kółek to byś chodził zachwycony :-)))

odpowiedz
Klasyk - 02.04.2021 / 18:35, *.play-internet.pl

@I do przodu: a podwozie tez bylo zle :)

odpowiedz
z przodu - 03.04.2021 / 01:46, *.chello.pl

@I do przodu: maja nawet po 8 Pietrowa setra na wyjazdy

odpowiedz
Biały - 02.04.2021 / 17:56, *.play-internet.pl

Bardzo ładny

odpowiedz
Mat - 02.04.2021 / 17:51, *.mm.pl

Wszystkie piękne

odpowiedz
Mr Dre - 02.04.2021 / 17:50, *.centertel.pl

Biało zielony 2 brakuje jakiś fajnych felg

odpowiedz
Trek - 02.04.2021 / 17:45, *.orange.pl

ten pierwszy był najlepszy. idealnie skomponowane barwy!

odpowiedz
Debeściak - 02.04.2021 / 18:19, *.centertel.pl

@Trek: najlepszy był ten który zgarnie najwięcej klikõw

odpowiedz