Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legionovia Legionowo 3-1 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 22. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 1-3 na wyjeździe z Legionovią Legionowo. W drużynie rezerw wystąpiło zawodników na co dzień trenujących z pierwszym zespołem: Kacper Tobiasz, Igor Lewczuk, Mateusz Cholewiak i Jasur Yaxshiboyev.

W 4. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole bramkowe najwyżej wyskoczył Daniel Choroś i przy biernej postawie Mateusza Cholewiaka głową skierował piłkę do bramki. Niecałe dwie minuty później gospodarze wyszli z kontratakiem. Radosław Pruchnik nie zdołał dogonić Bartosza Mroczka, który w sytuacji sam na sam z Kacprem Tobiaszem strzelił gola na 2-0. W 24. minucie Pruchnik przegrał pojedynek biegowy z Andrzejem Trubehą. Gracz Legionovii wpadł w pole karne, sprytnie minął Igora Lewczuka i uderzył z 8 metrów, ale świetnie piłkę odbił Tobiasz. Niestety, trafiła ona na 14 metr do Dariusza Zjawińskiego, który strzałem w sam środek zdołał wpakować ją do bramki.

W drugiej połowie na gole musieliśmy czekać aż do doliczonego czasu gry. Wówczas Damian Warchoł wykorzystał dośrodkowanie Jakuba Kamińskiego i ustalił wynik na 3-1 dla Legionovii.

Kolejny mecz podopieczni Tomasza Sokołowskiego mają zaplanowany na 10 kwietnia na godz 12. Przeciwnikiem będzie Znicz Biała Piska.

III liga: Legionovia Legionowo 3-1 (3-0) Legia II Warszawa
1-0 - 4' Daniel Choroś
2-0 - 6' Bartosz Mroczek
3-0 - 24' Dariusz Zjawiński
3-1 - 92' Damian Warchoł

Legia II: Kacper Tobiasz - 7. Oskar Wojtysiak (78' 19. Jakub Kwiatkowski), 5. Igor Lewczuk, 15. Radosław Pruchnik, 16. Mateusz Cholewiak - 8. Jasur Yaxshiboyev, 14. Kacper Gościniarek (46' 23. Kacper Skwierczyński), 24. Kamil Kurowski, 11. Bartłomiej Ciepiela, 17. Radosław Cielemęcki (70' 18. Piotr Cichocki) - 20. Damian Warchoł

żółte kartki: Koziara (Legionovia) - Lewczuk, Yaxshiboyev (Legia II)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
(L) uz - 06.04.2021 / 00:38, *.inetia.pl

Święta za pasem , a tu kazali im grac! A gdzie prawa człowieka i inne tam . Jakby klub wykazał dobrą wolę to powinien wypłacać kasiorę bez utrudnień , czyli np. bez grania.
Ale nie, każą biegać po błocie jak normalni ludzie jajka malują. To co się dziwić:)

odpowiedz
Ja - 04.04.2021 / 18:32, *.plus.pl

Dawać Warchoła do pierwszej drużyny. On sobie poradzi w każdym klubie ekstraklasy.

odpowiedz
K - 04.04.2021 / 05:57, *.t-mobile.pl

Tylko wy żeście przegrali. Brawo lamusy!

odpowiedz
c u L t Warsaw - 03.04.2021 / 22:23, *.144.25

NATYCHMIASTOWE ZWOLNIENIE CAŁEGO SZTABU 2JECZKI NATYCHMIAST!

odpowiedz
ben - 03.04.2021 / 20:52, *.inetia.pl

Wszyscy zawodnicy trenujacy z pierwszym skladem dali dupy przy bramkach! Warchoł znowu na plus i nikt tego niw widzi.

odpowiedz
Jaa - 03.04.2021 / 20:36, *.centertel.pl

Ktoś kontroluje popisy tych ludzi? Kompromitacja żeby nie mogli awansować do II ligi. Wzmocnienia z pierwszego zespołu i gładko robi ich legionovia. Żenada która pokazuje poziom zarządzania tym klubem...

odpowiedz
Lukas - 03.04.2021 / 17:02, *.rybnet.pl

Co z Włodarczykiem?

odpowiedz
lob - 03.04.2021 / 14:22, *.chello.pl

Jak najszybciej zapomnieć o tych wyczynach kopaczy i ala treneiro............Stworzyć od nowego sezonu nowy zespól, z nowym trenerem...........tylko to nam zostaje.............

odpowiedz
ajg - 03.04.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

Taki wynik pokazuje,jak slabych mamy zawodników w rezerwach!Ci z pierwszego składu niczego nie wnieśli,
pozbyć się tego towarzystwa trzeba,bo wstyd!
Jeszcze niedawno byli zawodnicy w rezerwach,którzy mogli rokować na przyszłość,choć mieli marne warunki do treningu.Teraz mamy piekny ośrodek,tylko zawodników nie mamy....

odpowiedz
Andreas - 03.04.2021 / 14:09, *.play-internet.pl

Jaja wielkanocne sobie robią kopacze. Zadowoleni? Że już święta mają.

odpowiedz
Ja85 - 03.04.2021 / 14:03, *.orange.pl

Ten wynik i udział zawodników z 1 składu pokazuje tylko że raczej nie ma co liczyć na nich już w kontekście wyjściowej 11 w ekstraklasie.

odpowiedz