fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisja TV i online

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Pogoń?

Redakcja

Spotkanie Legii z Pogonią Szczecin rozpocznie się w Wielką Sobotę o godzinie 17:30. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także do czytania wszystkich materiałów pomeczowych.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Krzysiek - 03.04.2021 / 12:08, *.centertel.pl

Miała być promocja ekstraklasy w publicznej, a mecze puszczają w TVPsport. Wiem że jest to odkodowany publiczny kanał ale taki przeciętny kibic nawet nie wie że jest transmisja meczu na tym kanale. A gdyby był w 1 albo w 2 to z wasze ktoś dodatkowy by zobaczył. Słaba promocja.

odpowiedz
reklama kaszlu - 03.04.2021 / 12:32, *.t-mobile.pl

@Krzysiek: Przeciętny kibic przegląda LEGIONISCI.com i wie, gdzie są transmisje. Ja osobiście nie mam telewizora, oglądam mecze na sport.tvp.pl. Musimy się cieszyć, że Telewizja Publiczna transmituje jakiekolwiek mecze Ekstraklasy, bo przecież wszystkie były do niedawna tylko na kodowanych kanałach, a w internecie w ogóle nie było.

odpowiedz
K - 03.04.2021 / 12:40, *.centertel.pl

@reklama kaszlu: raczej wątpię by przeciętny kibic czytał Legioniści. Przeciętny kibic czerpie informacje z tego co jest napisane na pierwszej stronie Onetu albo na ostatniej Super Expressu. Na strony klubowe rączek wchodzą kibice klubowi. Mój teść lubi piłkę oglądać ale nikomu nie kibicuje z chęcią pewno by zobaczył mecz jak by wiedział że jest. A tak to do obiadu familiada.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 03.04.2021 / 13:01, *.t-mobile.pl

@K: współczuje

odpowiedz
Marcin - 03.04.2021 / 11:33, *.play-internet.pl

Legia- Pogoń. Z każdym meczem czuję się tak samo jak od 94' . Obojętnie kto wygra nie będę miał zj***tygodnia ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.