fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 4-2 Pogoń (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek meczu o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

LEGIA WARSZAWA - POGOŃ SZCZECIN
{BUK=1:1.85} {BUK=X:3.70} {BUK=2:4.75}

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
exsa - 03.04.2021 / 19:56, *.tpnet.pl

I o to chodzi LEGIO a 2 polowa moglaby byc lepsza wiec swietujemy w dobrych nastrojach a potem wyjazd do Lecha i oby wracalismy w rownie dobrych nastrojach ! Zdrowych i szczesliwych Swiat LEGIO !!!!

odpowiedz
piter - 03.04.2021 / 19:22, *.plus.pl

marciniak -POGON 4-2

odpowiedz
Krzeszczu - 03.04.2021 / 19:20, *.bredband2.com

Druga polowa frajerska.

odpowiedz
Daszka' - 03.04.2021 / 19:33, *.chello.pl

@Krzeszczu: to jest stała taktyka trenera Czesława. Po raz wtóry, gdy prowadzą czterema bramkami, to trzeba obowiązkowo zwolnić, bo im się w głowie poprzewraca. Ten typ tak ma i nic na to nie poradzimy. Cieszmy się z okazałej wygranej i 10 pkt. przewagi.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.04.2021 / 19:52, *.bredband2.com

@Daszka': Masz racje. Dlatego tez napisalem wczesniej ze nasza liga jest tragicznie nedzna. Spokojnie to dociagniemy do konca, zdobedziemy kolejnego mistrza, ale jewropa znowu nas zmieli, zzuje i wypluje.
Jestesmy kozakami na wlasnym zabrudzonym podworku ale jak tylko wystawimy nos za brame.. BOOM! W oczach lzy, a w bezzebnych juz ustach krew... Jak to okropnie boli...

Pozdrawiam.

odpowiedz
Pusia - 03.04.2021 / 19:18, *.vectranet.pl

Znowu dno, odpuścili

odpowiedz
jo - 03.04.2021 / 19:14, *.tpnet.pl

Siedzi na ławce Wszołek i się pewnie wkur#ia, siedzą inni i chcą się pokazać, a ten Czesiek ćwiczy obronę Częstochowy z ch#jowym skutkiem.

odpowiedz
Pytanie - 03.04.2021 / 18:55, *.getfiber.pl

Czy Boruc musi wykopywać piłkę? Ile % z tego tracimy? Kto o tym decyduje?

odpowiedz
Zenek - 03.04.2021 / 19:08, *.play-internet.pl

@Pytanie: Ja o tym decyduję.

odpowiedz
jo - 03.04.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

No w drugiej połowie to nie da się na to patrzeć na trzeźwo.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.04.2021 / 18:55, *.bredband2.com

@jo: Masz racje. Ide po GT :-)

odpowiedz
cuLt - 03.04.2021 / 18:48, *.144.25

A marciniak suka cokolwiek....a LEGIUNIA!GRAAAA!

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 18:46, *.orange.pl

Nie ma bezpiecznego prowadzenia gdy na boisku jest mati wieteska i jedza :D w kazdej chwili moga odje...c monty pythona.

odpowiedz
Hakon - 03.04.2021 / 18:33, *.plus.pl

Fratczak nie był na spalonym przy główce??

odpowiedz
Krzeszczu - 03.04.2021 / 18:32, *.bredband2.com

Jesli, jak w przerwie mowi Jurek Podbrozny, gol do szatni zmotywuje Pogon, i ci ambitnie beda po przerwie chcieli odrobic straty, to gitara. Bo Legia ich skontruje szybciej i mocniej niz Ron Jeremy kontrowal Cicciolline. Bedzie gong, dwa, moze nawet trzy i skonczy sie wynikiem hokejowym.

odpowiedz
Daszka - 03.04.2021 / 18:37, *.chello.pl

@Krzeszczu: Twój scenariusz na II poł. bardzo optymistyczny. Oby się sprawdził.
Pozdrawiam

odpowiedz
esa - 03.04.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

LEGIA zamyka rywala na 30 min i jest po meczu ale jak potem dala troche pola gry rywalowi to stracilismy gola oby byl to tylko gol honorowy a 2 polowa atak LEGIO a beda efekty !!!

odpowiedz
exsa - 03.04.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

LOEGIA

odpowiedz
Darek - 03.04.2021 / 18:23, *.t-mobile.pl

Wieteska strzelił gola, świat się kończy. Następny jego gol za jakieś 3 lata jak dobrze pójdzie.
Oczywiście przy straconym golu dał dupy.
Brawo drużyna za wynik do przerwy.

odpowiedz
Brawo - 03.04.2021 / 18:19, *.chello.pl

I niech tylko ktoś będzie miał czelność szczeknąć na Michniewicza...

odpowiedz
Sig - 03.04.2021 / 18:22, *.chello.pl

@Brawo: w sierpniu pierwszy mu się rzucisz do aorty...

odpowiedz
Pusia - 03.04.2021 / 18:18, *.vectranet.pl

Wieteska niestety jest słaby

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.04.2021 / 18:20, *.chello.pl

@Pusia: Dlatego jest slaby, bo strzelił bramkę i pozwolił sobie skoczyć na plecy?

odpowiedz
Portowiec - 03.04.2021 / 18:08, *.orange.pl

Sprzedany mecz

odpowiedz
g - 03.04.2021 / 18:31, *.vectranet.pl

@Portowiec:
ma boleć

odpowiedz
Jimmy L - 03.04.2021 / 19:44, *.d1-online.com

@Portowiec: Uszanuj wynik, jeśli chcesz żeby Ciebie szanowali.

odpowiedz
gLc - 03.04.2021 / 18:07, *.vectranet.pl

toś to siok ;-)

Wesołego Alleluja Wariaty

odpowiedz
filand - 03.04.2021 / 18:01, *.inetia.pl

Czekam na tych pajacyków,którzy chcieli pogonić Wieteskę...Brawo ⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 18:04, *.orange.pl

@filand: No bo trzeba pogonic, i to nie za strzelanie bramek a za slabe bronienie. Za bronienie sie rozlicza obroncow nie za bramki. Bramki to dodatek.

odpowiedz
filand - 03.04.2021 / 18:10, *.inetia.pl

@atmosferic: To się pogoń...Taki obrońca z MU o nazwisku Maguire tez jest rozliczany za bronienie. Niekoniecznie skuteczne,ale na 2:1 z Polską sprawę załatwił.
Gratulacje I owacje Legia. Bramka to bramka...

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 18:18, *.orange.pl

@filand : No i co?! kto zawala bramke dla Pogoni na 4-1 - wspanialy wieteska... gnac go z tej Legii !

odpowiedz
filand - 03.04.2021 / 18:20, *.inetia.pl

@atmosferic:
Ślepy Jestes czy udajesz? Zawala? Trudno nie zawalić gdy był od tyłu popychany...

odpowiedz
K1107 - 03.04.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

@atmosferic: TAK

odpowiedz
peru123 - 03.04.2021 / 17:54, *.plus.pl

Niech przystopują bo znowu jakiś polonijno-lechowy działacz zarzuci nie sportowe zachowanie bo "cała Polska widziała"

odpowiedz
Krzeszczu - 03.04.2021 / 17:51, *.bredband2.com

Z calym szacunkiem dla naszego zespolu i pilkarzy, bo nie odpuszczaja. Gniota, miazdza, rozwalaja przeciwnikow. Brawo. Ale, ale ta nasza dupoklasa jest beznadziejna. Druga druzyna w tabeli, aspiracje na podioum i jewrope, najmniej straconych bramek a po 14 minutach juz 3-0.
Jewropa i tak wszystko weryfikuje.

Ale brawo Legia, brawo druzyna, miazdzyc pazdzielcow.

odpowiedz
Pjoter - 03.04.2021 / 17:51, *.knc.pl

Silnie to wygląda...i mocno:)

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 17:48, *.orange.pl

Tu tylko VARciniak i jedza moga to spier...ic... walic kolejne gole!

odpowiedz
Rybak - 03.04.2021 / 17:48, *.getfiber.pl

14 minuta a tuńczyki jeszcze z beczki nie wystawały, co któryś wyjrzy cyk palą go.....

odpowiedz
Nam Nam - 03.04.2021 / 17:47, *.chello.pl

Uuu... mecz typu "kończ waść, wstydu oszczędź"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.04.2021 / 17:46, *.centertel.pl

13 minuta 3-0...No nie mam pytan...

odpowiedz
Krasnal - 03.04.2021 / 17:46, *.centertel.pl

Miażdżymy!!! Wszystko i wszystkich! LEGIA

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.04.2021 / 17:41, *.centertel.pl

Wreszcie zaczelo to przyzwoicie wygladac. Brawo panowie.

odpowiedz
grzesiek - 03.04.2021 / 17:39, *.centertel.pl

Vesovic to sie nadaje do patałasznych dosrodkowań

odpowiedz
MD - 03.04.2021 / 16:39, *.chello.pl

No ale Vesović to mógł chociaż dziś na ławce zasiąść.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.04.2021 / 17:31, *.centertel.pl

@MD: Siedzi w fotelu i oglada.

odpowiedz