Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Legia wygrała zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Pogoni): Chciałbym pogratulować Legii zwycięstwa i dużego kroku w kierunku mistrzostwa. Bardzo dokładnie przygotowaliśmy się do tego meczu, analizowaliśmy grę Legii. Przez ostatnie 10 dni prezentowaliśmy się dobrze, ale mecz ułożył się tak, że po 13 minutach 3 akcje Legii dały im 3 gole. Bardzo trudno jest wygrać w takiej sytuacji z najlepszym przeciwnikiem ligi. Później straciliśmy czwartą bramkę, ale też strzeliliśmy bramkę kontaktową.

Chciałbym pochwalić swoją drużynę za drugą połowę. Graliśmy do przodu, chcieliśmy atakować i strzelić drugą bramkę, ale kolejnych już się nie udało. Legia zwyciężyła zasłużenie. Czuć duży zawód w zespole, wśród zawodników, którzy chcieli i próbowali, ale nie udało się. Biorę ten mecz na siebie. Na pewno będziemy go analizować. Musimy przygotować się do spotkania z Wisłą Płock. Przed nami 7 bardzo trudnych meczów do końca sezonu. Naszym celem jest być na koniec na tym samym miejscu, na którym jesteśmy teraz. Dla nas to duże wyzwanie, chcemy wszyscy osiągnąć ten cel. Wiem, że wielu kibiców Pogoni jest zawiedzionych, my też jesteśmy. Chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt i kilku udanych dni z rodzinami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Zbigniew - 04.04.2021 / 14:51, *.play-internet.pl

Legia grała tylko 45 minut i pokazała że ma potencjał i umie grać . Nie podoba mi się że w drugiej połowie oddała pole Pogoni i broniła wyniku .Wystarczyło że Pogoń zdobywa trzecią bramkę a miała na to czas i okazje i mogło być nieciekawie .Szczęśliwie tak się nie stało .Takie kunktatorstwo nie popłaca .

odpowiedz
Wacek - 04.04.2021 / 14:30, *.play-internet.pl

Dupki

odpowiedz
Rio - 04.04.2021 / 12:11, *.oxynet.pl

To jest dobry trener, mam nadzieję, że kiedyś poprowadzi nasz klub.

odpowiedz
Hugon - 04.04.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

@Rio: Bedzie dobry jak nauczy się polskiego ,bo jak na razie to trąca debilem.Po 3 latach pracy w Polsce.

odpowiedz
olew - 06.04.2021 / 10:03, *.vectranet.pl

@Rio: żenujące , że w ogóle nie używa naszego języka , a w końcu Polska daje mu zarobić od 3 lat...

odpowiedz
jarekk - 04.04.2021 / 07:27, *.metrointernet.pl

Zycze wicemistrzostwa

odpowiedz
mnut - 04.04.2021 / 06:05, *.orange.pl

Najfajniejsze było to, że widać było, że Pogoń chce nas wysoko zaatakować od pierwszych minut i grać na naszej połowie, ale te próby nasi rozwalili koncertowo i było odwrotnie. Wtedy Pogoń się pogubiła. A w drugiej połowie? - Było jasne, że skonczymy z kozakowaniem i będziemy chronić wynik. Brawo Legia. Mądrze rozegrane zwycięstwo.

odpowiedz
Arek - 04.04.2021 / 00:09, *.tpnet.pl

Tak ogólnie, to nic do niego nie mam. Tylko, on tu chyba 3 lata jest, a po naszemu ni w ząb.

odpowiedz
Pierwszy - 03.04.2021 / 22:28, *.75.251

Kontaktową? Kiedy?

odpowiedz
Wot - 04.04.2021 / 00:02, *.play-internet.pl

@Pierwszy: miał sen ????

odpowiedz
exsa - 03.04.2021 / 22:00, *.tpnet.pl

Miala dzis wygrac LEGIA i wygrala tylko szkoda ze w drugiej polowie nie poszla za ciosem mimo korzystnego rezultatu wiec wynik koncowy moglby byc bardziej okazaly!!!

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 03.04.2021 / 20:52, *.orange.pl

Niemiecki bałwanku nawet gdyby przerwa reprezentacyjna trwała miesiąc i tak byś nie znalazł sposobu....

odpowiedz
Pepe - 03.04.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

@(Levinho) onet. pl: No i po co tak durny komentarz ? Facet się normalnie wypowiedział, a Ty idź topić się we własnej frustracji.

odpowiedz
eLo - 03.04.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

@Pepe: pepe chcesz w pape?

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 03.04.2021 / 21:33, *.centertel.pl

@eLo: ale wy głupi jesteście inteligentny facet który bierze porażkę na klatę a wy gimbasy oo nim jedziecie masakra

odpowiedz
Pepe - 03.04.2021 / 22:42, *.play-internet.pl

@eLo: Nie chce mi się z Tobą gadać ...

odpowiedz
Pepe - 04.04.2021 / 10:07, *.play-internet.pl

@Siwy Częstochowa: Nie ma sensu dyskutować z bezmózgami.

odpowiedz
eLo - 06.04.2021 / 14:42, *.play-internet.pl

@Pepe: na randkę się ustawcie

odpowiedz