Radość Pekharta po strzelonym golu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 4-2 Pogoń

Szybkie ciosy przesądziły meczu losy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legioniści pewnie 4-2 ograli Pogoń Szczecin w starciu dotychczas dwóch najlepszych drużyn w tym sezonie. Gospodarze pierwsze trzy gole strzelili w ciągu dziesięciu minut, a czwartego gola zdobyli już w 29. minucie. Szczecinianie odpowiedzieli tuż przed końcem pierwszej połowy, a także w drugiej połowie po trafieniu z rzutu karnego. Dzięki tej wygranej gracze Czesława Michniewicza powiększyli przewagę w tabeli nad Pogonią do dziesięciu punktów.

Od początku spotkania lepiej na boisku prezentowali się legioniści. Goście ze Szczecina wyglądali na wyjątkowo przestraszonych i przydarzały im się proste błędy w defensywie. Już w 4. minucie gry gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Filip Mladenović. Serb wykończył dośrodkowanie od Josipa Juranovicia i mocnym półwolejem nie dał szans Stipicy. Pomimo zdobycia bramki, piłkarze Czesława Michniewicza nie zamierzali zwalniać tempa. Przez kolejne dziesięć minut dwukrotnie pokonali bramkarza przyjezdnych za sprawą Tomasa Pekharta. Czech najpierw główkował po wrzutce od Juranovicia, a chwilę potem pewnie wykorzystał rzut karny. Jedenastka została podyktowana za zagranie ręką we własnej szesnastce Luisa Maty. Piorunujący start "Wojskowych" spowodował, że już po pierwszym kwadransie spotkanie było niemal rozstrzygnięte. Od tego momentu mecz się uspokoił. Kolejna ciekawą akcję zobaczyliśmy dopiero w 26. minucie. Wówczas po raz pierwszy do interwencji został zmuszony Artur Boruc, który końcówkami palców na poprzeczkę odbił strzał z dystansu Michała Kucharczyka.

Trzy minuty po jedynym zagrożeniu Pogoni... kolejny gol dla Legii! Krótkie rozegranie rzutu różnego, podanie do Martina, który dośrodkował do Mateusza Wieteski, a ten głową po raz czwarty zmusił Stipicę do kapitulacji. W 34. minucie swoją szansę miał także Artem Szabanow. Ukraiński obrońca huknął zza pola karnego i golkiper Pogoni ratował się wybiciem piłki poza linię boczną. Końcówka pierwszej połowy przyniosła sporo emocji. Najpierw fatalny kilka w polu karnym Pogoni popełnił Szabanow. Gdyby obrońca trafił w lecącą piłkę, to legioniści mogliby cieszyć się z kolejnego trafienia. Ta niewykorzystana szansa zemściła się na gospodarzach w doliczonym czasie pierwszej odsłony, gdy do siatki trafił Adam Frączczak. Napastnik Pogoni przeskoczył Mateusza Wieteskę i głową pokonał Boruca, który chwilę wcześniej wybronił z najbliższej odległości strzał jednego z rywali.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Na drugą połowę Pogoń wyszła dodatkowo zmotywowana. Pomimo tego, że goście tracili do Legii trzy gole, to mimo wszystko byli uskrzydleni trafieniem z końcówki pierwszej odsłony. Przez pierwsze kilkanaście minut brakowało jednak celnych strzałów na bramki. W 56. minucie dobrą szansę z rzutu wolnego miał co prawda Mladenović, lecz trafił zaledwie w mur. Nieco później legioniści zaprezentowali kolejne ciekawe rozegranie stałego fragmentu gry. Niestety, zakończyło się ono jedynie chybionym uderzeniem Wieteski. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry bliski trafienia był prowadzony chwilę wcześniej Walerian Gwilia. Gruzin kopnął piłkę w kierunku dalszego słupka, jednak dobrze interweniował Dante Stipica.

Pogoń zdecydowanie lepiej zagrała w drugiej niż w pierwszej połowie, czego efektem był strzelony przez nią gol w 83. minucie. Szabanow nierozważnie sfaulował jednego z przeciwników i arbiter słusznie wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Kamil Drygas i mocnym uderzeniem lewą nogą pokonał Boruca. Niebawem bramkarz Legii ponownie został zmuszony do wysiłku, kiedy złapał piłkę kopniętą przez Sebastiana Kowalczyka. Gracze Kosty Runjaicia zaciekle walczyli o kolejne gole, natomiast legioniści po zmianie stron zdecydowanie spuścili z tonu.

Ekstraklasa
23. kolejka
#LEGPOG
bez udziału publiczności
Warszawa
3.04.2021
17:30
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
4-2
Pogoń Szczecin
4' Mladenović
10' Pekhart
14' Pekhart (k)
29' Wieteska
(4-1)
Frączczak 45+1'
Drygas (k) 83'
1 Artur Boruc
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska
13 Artem Szabanow
2 Josip Juranović
99 Bartosz Slisz
24 Andre Martins
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka 74'
9 Tomas Pekhart 87'
82 Luquinhas 79'
35 Cezary Miszta
3 Mateusz Hołownia
22 Paweł Wszołek
8 Walerian Gwilia 74'
63 Jakub Kisiel
71 Kacper Skibicki
20 Ernest Muci
30 Kacper Kostorz 87'
21 Rafael Lopes 79'
Dante Stipica 1
Jakub Bartkowski 2
63' Konstantinos Triantafyllopoulos 13
Benedikt Zech 23
23' Luis Mata 97
Alexander Gorgon 20
63' Damian Dąbrowski 8
63' Kacper Smoliński 61
Sebastian Kowalczyk 27
Michał Kucharczyk 18
74' Adam Frączczak 9
Jakub Bursztyn 26
63' Mariusz Malec 33
David Stec 22
63' Kamil Drygas 14
23' Kacper Kozłowski 64
74' Mariusz Fornalczyk 17
63' Adrian Benedyczak 19
Luka Zahović 10
Tomas Podstawski 28
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Kosta Runjaic
Asystent trenera: Tomasz Kaczmarek
Kierownik drużyny: Daniel Strzelecki
Lekarz: Bartosz Paprota
Masażyści: Patryk Sobczyk, Konrad Lisowicz
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Paweł Pskit
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (92)

+dodaj komentarz
Adam - 05.04.2021 / 09:00, *.chello.pl

Ten Pekhart to taki nasz polski Lewandowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedz
Czarny76 - 04.04.2021 / 17:29, *.amazonaws.com

Jeszcze tylko koncentracja przez całe 90 minut i będzie zaj......e.

odpowiedz
Pajączek - 04.04.2021 / 17:14, *.chello.pl

Dla mnie zawodnikiem meczu był Juranović,pierwsze trzy gole to jego zasługa.

odpowiedz
cuLt - 05.04.2021 / 00:49, *.133.8

@Pajączek : JURA!IDZIE NA KAPITANA!A WTEDY LEGIA SUPER!

odpowiedz
Wolfik - 04.04.2021 / 16:55, *.mm.pl

Fajnie oglądało się grę naszych zawodników, chociaż z uwagi na gorączkę ledwie 45minut zdołałem wytrzymać. Gratulacje za zwycięstwo. Na refleksje przyjdzie jeszcze czas, jak uda mi się dojść jakość do siebie...za te 10 dni.

Pozdrowienia dla wszystkich znajomych z forum. Spokojnych Świąt i uważajcie na siebie.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 04.04.2021 / 20:03, *.chello.pl

@Wolfik: jeżeli oglądałeś "tylko" pierwsze 45 min. to nic nie straciłeś, a wiele zyskałeś...
Ps.: najbardziej regularnemu użytkownikowi naszego serwisu życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do kibicowskiej formy.
Świąteczne serdeczności dla wszystkich Legionistów!

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA LEGIA LEGIA - 05.04.2021 / 00:22, *.133.8

@Wolfik: ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT I DUUUŻOOO ZDROOOWIIIAAA!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.04.2021 / 08:47, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku:
@ Wolfik

Mimo ze troszeczke spoznione, ale serdeczne, Wesolych Swiat Wielkanocnych. Najlepszego panowie.
Pozdro.

odpowiedz
Zbycho(L) - 05.04.2021 / 09:20, *.chello.pl

@Wolfik: 3maj się. DUŻO zdrówka. Ja mam to cholerstwo już za sobą.

odpowiedz
AAA - 04.04.2021 / 14:10, *.play-internet.pl

Do Pierwszy:ok,zgadzam się z Tobą.

odpowiedz
MS - 04.04.2021 / 12:07, *.t-mobile.pl

Wesołego Alleluja i Lechitom w mordę chu....a

odpowiedz
CULT LEGIA CULT LEGIA CULT LEGIA GOOOOOOLLLLL!!!!!! - 05.04.2021 / 00:24, *.133.8

@MS : WESOŁYCH I WYLUZUJ......

odpowiedz
Wilanow - 04.04.2021 / 11:06, *.tpnet.pl

Wygraliśmy mecz, tytuł już chyba nasz ale mnie interesuje dlaczego do drużyny nie są wprowadzani nowi piłkarze? Dlaczego nie grają ci, którzy przyszli w zimowym okienku? Przecież teraz powinni się zgrywać z resztą. Czy są może za słabi? Jeżeli tak to po co było ich sprowadzać? Jakoś czarno widzę te nasze puchary... Obym się mylił. Wesołych Świat Wielkanocnych życzę wszystkim.

odpowiedz
KibicL - 04.04.2021 / 22:12, *.centertel.pl

@Wilanow:
Niestety, ale chyba są za słabi...

odpowiedz
Aleksander - 04.04.2021 / 10:14, *.chello.pl

Zajebiscie się patrzyło na rozjeżdżane śledzie.
Szkoda ,ze bez kibiców było bo przydało by się by piłkarzyny paprykarza posłuchali jeszcze kilka adekwatnych do wyniku śpiewów.

odpowiedz
olew - 04.04.2021 / 10:21, *.vectranet.pl

@Aleksander: szanujmy przeciwników, szczególnie Pogoń , która lubimy, wyzwiska są żenujące, LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
XYZ - 04.04.2021 / 10:36, *.chello.pl

@Aleksander: Przecież na Pogoń nigdy nie bluzgaliśmy nawet mimo braku zgody.

odpowiedz
Ali - 04.04.2021 / 10:58, *.e-cho.pl

@Aleksander: Sosnowiec?

odpowiedz
MarioL - 04.04.2021 / 12:08, *.wanadoo.fr

@XYZ: wejdź od czasu do czasu na ich stronę i zobacz jak oni nas lubią.

odpowiedz
Marce (L)i - 04.04.2021 / 15:04, *.chello.pl

@Aleksander: Pogieło cię?Weź się ogarnij .

odpowiedz
olew - 04.04.2021 / 20:16, *.vectranet.pl

@MarioL : Legia nie ubliża Pogoni, bez względu na jakiekolwiek wzajemności, jak kogoś lubimy to lubimy, zaś LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Aleksander - 05.04.2021 / 00:17, *.chello.pl

@olew: a pogoń może ubliżać Legii ?

odpowiedz
olew - 05.04.2021 / 00:46, *.vectranet.pl

@Aleksander: Pogoń nie jest tu istotna, ja ją lubię, Ty nie, istotna jest LEGIA ! jesteśmy najlepsi i nie wypada, LEGIA to POTĘGA !!! mamy wielu nienawistników w Łodzi, w Zabrzu , w Gdyni , w Poznaniu, a nawet kilku zakonspirowanych na wschodnim Muranowie. Chwilowo jesteśmy w separacji z Pogonią , ale w przyjaznej. Wesołego Alleluja Bracie !

odpowiedz
gazza - 04.04.2021 / 09:34, *.inetia.pl

Wieteska i Szabanow to jakieś nieporozumienie - Poziom gry na 3 ligę !!!
Trenerze - ogarnij się i nie wstawiaj tych drewniaków !

odpowiedz
Sebo(L) - 04.04.2021 / 10:14, *.master.pl

@gazza: stary poniosło Cię z lekka.Akurat wczoraj oboje zagrali bardzo dobry mecz.Wieteska udokumentował to bramką.Szabanow co prawda ma zapisany na "swoim koncie" rzut karny,ale na dobrą sprawę ta jedenastka mogła być odgwizdana lecz wcale nie musiała.

odpowiedz
sly - 04.04.2021 / 11:06, *.com.pl

@Sebo(L): Ale gazza ma trochę racji,obrońca jak sama nazwa wskazuje jest od bronienia żeby przeciwnik nie strzelił bramki a 2 gole co straciliśmy straciliśmy po błędach wyżej wymienionych co Szabanowowi(nie wiem jak to się odmienia) można jeszcze wybaczyć bo każdemu się błąd może przytrafić to Wieteska robi babola w każdym meczu i to zazwyczaj tracimy przez to bramkę,oczywiście brawo za gola ale to nie zmienia faktu jakim jest obrońcą.

odpowiedz
zibin55 - 04.04.2021 / 12:38, *.play-internet.pl

@gazza:
Co do Szabanowa to przyglądałem się uważnie jego grze chłopak w pierwszej połowie grał bardzo dobrze, miał kilka dalekich i precyzyjnych przerzutów do przodu był pewny w obronie . Ponadto miał dobry strzał na bramkę i niestety kiks w końcówce a mógł zdobyć bramkę. faul był oczywiście głupi ale cała drużyna wyszła na druga połowę zdekoncentrowana i nastawiona na minimalizm zamiast pocieszyć się grą gdy idzie. Poza tym faktycznie można mieć żal do trenera ,że nie wpuszcza Muciego, który perspektywicznie może dać więcej Legii niż Gruzin.

odpowiedz
Biała Siła - 04.04.2021 / 16:18, *.vectranet.pl

Chyba Ci się wkradł mały błąd ,nie oboje tylko obaj ,pozdrawiam

odpowiedz
AAA - 04.04.2021 / 07:31, *.chello.pl

Do Pierwszy:tak był ważnym ogniwem w psuciu atmosfery w szatni,knuciu przeciwko trenerom i wynoszeniu brudôw do zaprzyjaźnionych pismakôw.

odpowiedz
Pierwszy - 04.04.2021 / 13:15, *.75.251

@AAA: Przepraszam za "pajaca". Nadal uważam, że Kuchy zasługuje na szacunek. Zawsze walczył i się starał. To że nie zawsze ogarniał nie ujmuje mu zasług.

odpowiedz
Marcin 7 - 04.04.2021 / 06:36, *.com.pl

Jest dobrze bo 10 pkt przewagi na Pogonią. 45 bramek strzelonych i Pekhart liderem wśród strzelców. No i każdy mecz to dużo bramek

odpowiedz
filand - 04.04.2021 / 00:41, *.inetia.pl

Obejrzałem powtórkę na TVP Sport.
Jest 4:0 . Co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem. Idę spać. Dobranoc

odpowiedz
olew - 03.04.2021 / 23:40, *.vectranet.pl

lubię takie mecze lidera z wiceliderem; miazga !
czekamy na następnego wicelidera

odpowiedz
Pepe - 03.04.2021 / 23:20, *.play-internet.pl

Brawo drużyna i Czesław.

odpowiedz
LW - 03.04.2021 / 22:03, *.plus.pl

Przy pierwszej bramce dla Pogoni ewidentny spalony.

odpowiedz
No co Ty - 03.04.2021 / 22:12, *.com.pl

@LW: oglądałem z 5 razy. Pauzowałem na momencie podania. Nie było spalonego. 100% prawidłowa bramka.

odpowiedz
Ania - 03.04.2021 / 21:52, *.centertel.pl

Nikt nie chwali trenera. Hmm????
To Ja ze swojej strony, kawał dobrej roboty Trenerze????

odpowiedz
Ginka - 03.04.2021 / 22:02, *.chello.pl

@Ania: dołączam się do gratulacji, dla trenera Czesława, absolutnie zasłużył!

odpowiedz
Hugon - 04.04.2021 / 21:52, *.vectranet.pl

@Ginka: Najbardziej trzeba go pochwalić za zmiany.przede wszystkim za zmianę tego kołka Gwillę.Jak taki pokraka może grać w LEGII.Słowik nigdy nie da pograć nowym piłkarzą a zmiana Martinsa i brak Wszołka świadczy o jego warsztacie.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 03.04.2021 / 21:50, *.chello.pl

Mistrzowski początek i pełna kontrola,jesteśmy blisko.




odpowiedz
HOL - 03.04.2021 / 21:30, *.192.191

Nie było spalonego przy pierwszym golu dla Pogoni? Nie pokazali powtórki, cos sprawdzali, ale nie wiadomo czy spalonego czy ewentualny faul. Mi wyglądało, ze w momencie podania był ewidentny spalony.

odpowiedz
Pan Sławek - 03.04.2021 / 22:15, *.com.pl

@HOL: nie było. Prawidłowy gol.

odpowiedz
Kuki - 03.04.2021 / 21:23, *.centertel.pl

Jest słabo, tym wpisem tego nie zmienię. Juz nawet

odpowiedz
c u L t - 03.04.2021 / 21:54, *.144.25

@Kuki: Słabo jest ,,, jak maciora sie skończyła i czacha boli,...

odpowiedz
Ryba - 03.04.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

@Ryba
Nie chodzi mi o to. Nie narzekam tylko patrzę szerzej.
Znowu mistrz i co dalej???
Kompromitacja w Europie?!
...

odpowiedz
R - 03.04.2021 / 21:20, *.mm.pl

Legia strzeliła gola w każdym z 29 ostatnich spotkań ligowych rozegranych w Warszawie. Ostatni mecz bez gola miał miejsce 4.08.2019r. w meczu ze Śląskiem Wrocław.

Ostatni raz tak szybko strzelone 3 gole w naszej lidze to 27 listopada 2016r. i prowadzenie Legii we Wrocławiu 3:0 po 7 minutach. Poprzedni raz to 20 września 2015r. i 3:0 dla Legii w Chorzowie po 12 minutach.

Ostatni raz tak szybko 4 gole strzeliła w naszej lidze również Legia, 26 marca 2004r. przeciw Polonii Warszawa. 11' Saganowski 15' Włodarczyk 20' Saganowski 22' Surma

odpowiedz
KaroL - 04.04.2021 / 00:19, *.chello.pl

@R: Dobra robota.

odpowiedz
Siwers - 04.04.2021 / 01:44, *.sky.com

@R: Szanuje!

odpowiedz
znajca - 04.04.2021 / 08:12, *.centertel.pl

@R
Skąd takie statystyki?!
Kozak!

odpowiedz
Kamień - 04.04.2021 / 11:55, *.chello.pl

@znajca: Wystarczyło obejrzeć Ligę +. Ale kozak, hehe

odpowiedz
AAA - 03.04.2021 / 21:15, *.chello.pl

Kuchy King buhaha.
I gdzie wpisy typu Legia - Kuchy 0-1

odpowiedz
Pierwszy - 03.04.2021 / 22:13, *.75.251

@AAA: Goń się pajacu. Kuchy był ważnym zawodnikiem. Dał Legii kilka zwycięstw.

odpowiedz
@Ryba - 03.04.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

A jakby wygrali 1:0 też bylibyśmy zadowoleni, wyobraź sobie porażkę i popatrz na terminarz, wiecznie niezadowolenie, ułożyli sobie mecz to mogli się potem położyć, ciekawe kto uważał że po 30 minutach 4:0, kur.....wiecznie źle ehhh

odpowiedz
Ryba - 03.04.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

Niby wygrali, niby 10 punktów przewagi, niby mistrz już pewny ale...
No właśnie ale z czym my do Europy...
To Pogoń nie wyszła na pierwszą połowę. Zostali w szatni. Jak się ogarnęli to przegraliśmy drugą połówkę. Babol za babolem, strach w oczach i nerwówka jak w każdym meczu. Powinni ich zmiażdżyć, zdusić do końca. Brak im mentalności zwycięzców. Najbardziej było to widać po przegranym pucharowym meczu z Piastem.
Odpadli z pucharu, a uśmiechy na twarzach, poklepywanie się po plecach.
Nic się nie stało, zero charakteru.
A Szabanowa jeszcze Czesiu publicznie zje...ł, że teatr i takie tam...
Nie wiem czemu teraz mi się zebrało na taki komentarz gdy niby mistrz pewny...
Czarno widzę te puchary w kolejnym sezonie...
Obym się mylił...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 03.04.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

@Ryba: Zgadzam, się wszyscy sikają po nogach, bo wygrali kilka meczy w naszej kapuścianej lidze, której poziom z roku na rok jest tragiczniejszy. Na pierwszą połowę nie dojechała Pogoń, na druga Legia. Czemu nie było wcześniej zmian, czemu nie gra Muci, tylko gruby Gargamel z Gruzji , który jest Beznadziejny i wnosi nic, wcześniej powinien wejść Kostorz . Czesiu gra zachowawczo i to się zemści, ten minimalizm. Pochwała za 30 minut, niestety mecz trwa 90 ................

odpowiedz
Arek - 03.04.2021 / 23:45, *.tpnet.pl

@Ryba: gra się jak przeciwnik pozwala. Legia stłamsiła Pogoń i wyszło jak wyszło. Potem dali sobie na luz nie wiedzieć czemu. To może mamy się popłakać, albo się chlastać bo wygrali łatwo. Nad pucharami póki co ja nie myślę w ogóle, tym bardziej, że dużo syfu zdarzyło się jeśli o nie właśnie chodzi za obecnego prezesa wizjonera. Poza tym, w przerwie między sezonami jest okienko transferowe i nikt nie wie co się wydarzy. Ja osobiście specjalnych nadziei na puchary sobie nie robię, ale wg. Ciebie mam się nie cieszyć ze zwycięstw ligowych? Pamiętaj, że droga do pucharów wiedzie przez ligę. Dziękuję, dobranoc, pozdrawiam.

odpowiedz
Farme(L) - 03.04.2021 / 20:47, *.virginm.net

Mistrzem Polski jest Legia!!!
Ale...
Martwi mnie druga połowa, a charakter zobaczymy w meczach ze słabszymi rywalami. Da nam to odpowiedź czy LM lub LE będzie możliwa... czas na to będzie jednak za jakiś czas!
Tak czy inaczej dziś siostry i bracia możemy śpiewać !!!
Mistrzem Polski jest Legia...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.04.2021 / 20:44, *.centertel.pl

Bardzo ważny mecz w kontekście Mistrzostwa. Naszym gwiazdeczkom spieszy się na urlopy, więc z pyrami i Cracovią też pojedziemy bez litości. Może sprawa się rozstrzygnie w meczu z Craxą, jeśli Pogoń i Raków stracą punkty.

odpowiedz
LWA! - 03.04.2021 / 20:35, *.33.169

Miazga! Gratulacje ????Legia Mistrz!

odpowiedz
zaba285 - 03.04.2021 / 20:05, *.116.118

jeśli nawet Wieteska strzela bramkę to wiedz, że coś się dzieje ;) myślałem że po raz pierwszy Wieteskę będzie można pochwalić, ale podtrzymał tradycję i zrobił babola bramkowego.
dawno się tak dobrze meczu Legii nie oglądało jak dziś w 1 połowie

odpowiedz
Biała Siła - 03.04.2021 / 20:03, *.vectranet.pl

Gra się tak jak przeciwnik pozwala ,,

odpowiedz
Obcy - 03.04.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Boruc na linii jest niezły. Refleks pozostał.

odpowiedz
Zachodniepomorze - 03.04.2021 / 19:57, *.02.net

Pogon dno na wiosne Legia juz mistrzem wiadome bylo 3 kolejki temu

odpowiedz
jim - 03.04.2021 / 19:54, *.tpnet.pl

Pierwsza połowa koncertowa na piątkę a druga za taktykę, za grę, za nonszalancje, za koncentracje pała. Mamy słabiutkich środkowych obrońców co pokazała druga połowa więc dziwna taktyka aby oddać grę Pogoni i próbować grać z kontry. Ogólnie widać było w pierwszej połowie, że możliwości są ale trzeba tak regularnie i nie przez pół meczu.

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 19:53, *.orange.pl

1 polowa
Legia-Pogon 4-1
sparta praga-teplice 4-1
2 polowa
legia-pogon 4-2
sparta-teplice juz 7-1 pol godziny do konca

Pokazcie to Czeskowi... tak sie mentalnie podchodzi do 2 polowy!

odpowiedz
wielkanoc - 03.04.2021 / 20:29, *.getfiber.pl

@atmosferic: Racja w drugiej połowie tylko Pekhart był w gazie. Kapustka poprawnie ale już Jurano i Mladeno przestali być skoncentrowani. To dało sygnał że można wrzucić na luz.....jeśli skrzydła nie biegały to tak naprawdę straciliśmy wszystko co dawało gaz w pierwszej połowie. Wieteskę chwalą za mecz ale wystarczy zapytać kto był najgorszy? i wyjdzie ze kupon , babol i garamel w pierwszej trójce.

odpowiedz
Yeti - 03.04.2021 / 19:51, *.play-internet.pl

Pierwsze 30 minut to mistrzostwo. Druga połowa słaba, ale mogli sobie na to pozwolić. Generalnie mistrzostwo już prawie przesądzone co trzeba przypieczętować za tydzień w Poznaniu :-)

odpowiedz
eLo - 03.04.2021 / 20:12, *.play-internet.pl

@Yeti: W posraniu

odpowiedz
Janek - 03.04.2021 / 20:13, *.125.117

@Yeti: Właśnie nie mogli sobie pozwolić trzeba grać na maksa do końca meczu to jest Legia. Grasz albo wypad.

odpowiedz
MarioL - 03.04.2021 / 19:49, *.wanadoo.fr

Super,szkoda ze nie dobiliście śledzi w drugiej połowie.

odpowiedz
zaba285 - 03.04.2021 / 20:07, *.116.118

@MarioL : może Kucharczyk wpadł do szatni i wybłagał, żeby już im dali spokój ;)

odpowiedz
W(L) - 03.04.2021 / 19:49, *.chello.pl

Druga połowa to parodia...

odpowiedz
lucho_83 - 03.04.2021 / 19:47, *.chello.pl

1 połowa Mistrzowska, 2 piłkarze zostali w szatni! Trzeba grać do końca, nie ma odpuszczania!!!!!!

odpowiedz
c u L t - 03.04.2021 / 19:44, *.144.25

CZEGO BRAK LEGII? aby byli super Legią atego.. Gracze Kosty Runjaicia zaciekle walczyli o kolejne gole, natomiast legioniści po zmianie stron zdecydowanie spuścili

odpowiedz
autor - 03.04.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

@c u L t : Z tym "zaciekle" to bym nie przesadzał..

odpowiedz
Wojtek86 - 03.04.2021 / 19:44, *.chello.pl

I połowa poezja. Szkoda tej bramki do szatni. II połowa nic wielkiego już nie pokazali. Bezsensu ten faul Szabanova.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 03.04.2021 / 19:39, *.144.25

PIERWSZA POŁOWA MISTRZOSKA,druga martwi..pewnie Czesio będzie oglądał taśme .. drugiej i analizowal..a jak nie to będa nerwy jak dziś do końca meczu..

odpowiedz
L56 - 03.04.2021 / 19:39, *.t-mobile.pl

Oni nie odpuścili, oni wymiękli.
Gdyby mogli tak cały mecz to na Łazienkowskiej byłby puchar Ligii mIStrzów

odpowiedz
Bataman - 03.04.2021 / 19:37, *.tpnet.pl

Najlepszy Polski klub w historii w akcji. Jakby Legia grała tak jak w pierwszej połowie to mógłby być pogrom. No ale cóż nie narzekam. Mistrzostwo coraz bardziej spogląda w stronę Warszawy.

odpowiedz
Misiek75 - 03.04.2021 / 19:37, *.play-internet.pl

@filand:Nie przyjacielu, nie dokonuje osądu, tylko wkurzyła mnie 2 połowa w naszym wykonaniu i jeżeli masz przeciwnika na widelcu to nie możesz mu odpuścić i cisnąć dalej i iść za ciosem. Tak gra mistrz Polski, tak musi grać mistrz Polski. Tylko tyle.

odpowiedz
filand - 03.04.2021 / 19:51, *.inetia.pl

@Misiek75:
Szanuję Twoje zdanie...Może ktoś im w przerwie jaja na nieświeże dzbuki podmienił?
Trzy punkty są zdobyte a wrażenia artystyczne to zostawiam innym dyscyplinom.
Pozdrawiam i przesyłam czteropak piwa jak ⚽️⚽️⚽️⚽️ bramki z wiceliderem...

odpowiedz
Bataman - 03.04.2021 / 19:37, *.tpnet.pl

Najlepszy Polski klub w historii w akcji. Jakby Legia grała tak jak w pierwszej połowie to mógłby być pogrom. No ale cóż nie narzekam. Mistrzostwo coraz bardziej spogląda w stronę Warszawy.

odpowiedz
Remington - 03.04.2021 / 19:35, *.t-mobile.pl

Brawo za 3 pkt i 1 połowe ale czemu w 2 połówce wchodzą bezproduktywni Gvilia, Lopez a Wszołek cały mecz na ławie... poza tym co z tym Uzbekiem ? A Muci nie wchodzi na końcówke bo jest gorszy od Kostorza ? To po co daliśmy za niego jakieś pół bańki euro :/

odpowiedz
Krzysztof - 03.04.2021 / 19:34, *.centertel.pl

3 punkciki i 10 przewagi,ale ta druga połowa Legio...nie za bardzo ci wyszła.

odpowiedz
atmosferic - 03.04.2021 / 19:33, *.orange.pl

Teraz tak samo pojechac amikorza wronki - tylko w drugiej polowie zamiast wlaczyc 2 bieg to wskoczyc na 5 i dalej cisnac. Jezeli Legia w poznaniu zagra na takiej intensywnosci to bedzie pogrom.

odpowiedz
olew - 03.04.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

szkoda, że w drugiej odpuścili, ale kilka akcji fajnych, Pogoń enerdowsko nudna LEGIA to POTĘGA !!!!

odpowiedz
Wawa - 03.04.2021 / 19:30, *.chello.pl

Pierwsza połowa mega mega
Druga się odbyła 3 punkty zostają w wawe
Czas na święta
A
L
E
L
U
J
A...........

odpowiedz
praga pLn - 03.04.2021 / 19:30, *.orange.pl

Wielka Sobota dla WIELKIEJ LEGII

odpowiedz
Misiek75 - 03.04.2021 / 19:30, *.play-internet.pl

Napisze to tak, zwyciezcow się nie sądzi i mamy 10 punktów przewagi i bardzo dobra 1 połowa w drugiej nie wiem co się stało, raczej do zapomnienia. Za druga powinien ich Czesiek zjechać i to ostro. Obrona to jest jakiś skandal, słaby Wieteska i nie broni go nawet strzelona bramka i ten Szabanow to jest jakiś dramat w takim momencie meczu on sobie popycha gracza Pogoni i prekuruje karnego dla nich. Składową tego wszystkiego co wydarzyło się w 2 połowie jest to, że Legia stanęła kompletnie. Tak nie można grac trzeba iść za ciosem ale ok nie ma się co nakrecac, mecz wygrany. 10 punktów przewagi jest póki co, trzeba to utrzymać do końca i zdobyć mistrza.

odpowiedz
filand - 03.04.2021 / 19:32, *.inetia.pl

@Misiek75:
Zgoda. Zwycięzców się nie sądzi ( a Ty dokonujesz osądu). Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.
Oby 10 punktów przewagi ich nie uśpiło ..

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.04.2021 / 19:35, *.chello.pl

@Misiek75: Wieteska zagrał najlepiej z obrońców. Słabi, to byli Jędza z Szabanowem. Znakomity był Kapustka, mimo że kopali go niemiłosiernie. Walerian jak zwykle, Lopez też. Thomas bez zarzutu. Maledovic zbytnio egoistyczny. Ale wynik jest dziś najważniejszy i pozycja w tabeli.

odpowiedz
dino - 03.04.2021 / 19:43, *.vtelecom.pl

@Po(L)ubiony:
Wieteska pierwszy stracony gol na jego konto brak kontroli nad piłką i przeciwnikiem patrzy się w niebo

odpowiedz