fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Pogonią Szczecin przyznaliście Tomasowi Pekhartowi. Występ Czecha oceniliście na 5,1 w 1-6. Większość pozostałych zawodników także uzyskała bardzo dobre oceny. Najniższą z graczy podstawowego składu uzyskał Artem Szabanow - 3,0.



W sumie oceniało 870 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Pekhart 5,1
Juranović 4,7
Mladenović 4,8
Kapustka 4,5
Boruc 4,1
Luquinhas 4,0
Andre Martins 4,0
Slisz 3,8
Wieteska 3,7
Jędrzejczyk 3,5
Gwilia 3,0
Kostorz 3,0
Rafael Lopes 3,0
Szabanow 3,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Kraków - 06.04.2021 / 08:17, *.t-mobile.pl

Fatalne, nieszczęśliwy kwadrans dla Pogoni 3 gole...?!

Gdyby nie ten fakt wynik mógłby być 2:4 ..., tyle w temacie. Krakus

odpowiedz
Eliot2 - 06.04.2021 / 08:57, *.net.pl

@Kraków : strasznie durny komentarz! Nie wąchaj swoich skarpet!

odpowiedz
Ju - 06.04.2021 / 10:16, *.vectranet.pl

@Kraków : Krakusie radzę ci: nie pij tak rano....

odpowiedz
KibicCWKS - 05.04.2021 / 23:26, *.chello.pl

Mam wrażenie, że niektórzy(może nawet większość) ocenia nie za dane spotkanie a za to że ktoś, kiedyś zawalił lub przez jakiś 1 błąd w meczu i to przekreśla resztę spotkania w wykonaniu tego piłkarza. Narzekacie na skautów( sam narzekam) a sami nie potraficie ocenić piłkarza w 1 meczu
tylko za kilka do tyłu lub skreślacie go bo popełnił 1 błąd. Wieteska, który oczywiście nie był w najwyższej formie jeszcze kilka kolejek temu, ale facet zaczął łapać formę i grać porządnie. Zdobył gola co już powinno być powodem do wyzeszej oceny dla niego. W obronie też dobrze, prócz sytuacji przy bramce na 4:1, tylko że wynik już był pewny i rozluźnienie się wkradlo, ale to normalne. Szabnov też nisko oceniony, pewnie za karnego, ale tu też wynik pewny i rozluźnienie, zawalił okej, ale czy to powód aby go tak surowo ocenić? Według mnie, nie. Tak samo jak Wites pewny w obronie do tego przy pierwszej bramce on wykonał kross do Jury który dał asystę i jeszcze w 1 połowie gorzny strzał na bramkę. Ktoś tam pisał o Kapustce, przy 2 bramce prostopadła piłka do Jury i Pekhar strzela gola, przy karnym kto podaje do Jury? Właśnie Kapii podciętą piłką, podanie Kapiego poprzedził balans ciałem Luqiego, który tutaj też nisko oceniony, wracając do Kapustki przy golu na 4:0 kto bierze udział w akcji? No nie zgadniecie. Kapustka. Gdybyście byli skautami (na których tutaj dużo narzekania, również ode mnie) to byśmy tutaj Messiego nie sprowadzili bo coś by wam w nim nie pasowało, bo źle piłkę raz zagrał przy wyniku powiedzmy np: 6-0 trochę więcej obiektywizmu przy ocenach i polecam robić to na chłodno po obejrzeniu dokładny meczu na powtórce, albo chociaż, po zobaczeniu skróty, którym się posiłkowałem przy pisaniu komentarza. Pozdrawiam.

odpowiedz
Ju(L)ius - 06.04.2021 / 10:14, *.vectranet.pl

@KibicCWKS: Dokładnie!! Piszę o tym ocenianiu już jakiś czas... W końcu ktoś kto się ze mną zgadza...

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.04.2021 / 18:31, *.vectranet.pl

Naprawdę, żeby stawiać oceny to przydałoby się mecz obejrzeć....

odpowiedz
bronek49 - 05.04.2021 / 16:50, *.chello.pl

za wysokie noty dla Gwili i Lopeza nota 1 wystarczająca dla Slisza 2 jeżeli chodzi o Kostorza to jak można oceniać zawodnika za pięc minut gry bo tylko na tyle ten baran Michniewicz wpuszcza młodych zawodników

odpowiedz
PLBBOY - 05.04.2021 / 21:42, *.inetia.pl

@bronek49: Idź bronek się za siatkę złapać bo ci wszystkie śledzie pouciekaja.

odpowiedz
brn - 05.04.2021 / 15:00, *.207.177

włodarczyk za wysoko

odpowiedz
petarda - 05.04.2021 / 14:40, *.tpnet.pl

Szabanow jakoś mnie nie przekonuje w Legii
Do zwolnienia

odpowiedz
Pawciu - 05.04.2021 / 13:33, *.play-internet.pl

Wieteska troche za nisko

odpowiedz
legiamistrz - 05.04.2021 / 11:32, *.virginm.net

i to głosowanie potwierdza ze większość kibiców nie wie nic o piłce. Kapustke już tak kochacie ze przyznajecie mu takie noty po każdym złym meczu, za co? za fajne wywiady? żeby grał w kadrze? Nie umiał zagrać nawet jednej dobrej piłki w całym meczu. Ocena? 2.

odpowiedz
mlody - 05.04.2021 / 12:12, *.orange.pl

@legiamistrz: według InstAT Kapi - MoM - Instat też głupi jak but

odpowiedz
Aaa - 05.04.2021 / 13:58, *.plus.pl

@legiamistrz: dobrze ze jest taki znawca jak Ty :D

odpowiedz
Raf - 05.04.2021 / 15:22, *.play-internet.pl

@legiamistrz: Skoro "mistrz" to pewnie się zna... A może ma żal do Bartka, że nie zaprosił na imprę u Pani Olgi???

odpowiedz