Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

50. ligowy mecz Gwilii w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 74. minucie meczu z Pogonią Szczecin na boisko wszedł Walerian Gwilia. Dla Gruzina było to 50. ligowe spotkanie w barwach stołecznego klubu.

Zawodnik, który trafił do Legii latem 2019 roku strzelił w Ekstraklasie 8 goli i zanotował 6 asyst. W obecnym sezonie wystąpił w 15 ligowych starciach.

W sumie w Legii rozegranych ma 66 meczów i 11 bramek. Jego kontrakt z klubem wygasa w czerwcu tego roku, ale w umowie jest zapisana opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
dejne3 - 07.04.2021 / 00:17, *.plus.pl

50 to niech wypije na do widzenia

odpowiedz
Zdzicho - 06.04.2021 / 07:22, *.tpnet.pl

Jeszcze z pięć i do widzenia po sezonie

odpowiedz
atmosferic - 05.04.2021 / 15:19, *.orange.pl

o jakies 40 za duzo

odpowiedz
grzesiek - 05.04.2021 / 08:05, *.centertel.pl

Nawet za czasow Vuko był tak na siłe pchany do zespolu. Wygral klasyfikacje kanadyjska co prawda, ale nigdy nie popisał sie zadnym fenomenalnym zagraniem...zreszta kto teraz sie takim popisuje...

odpowiedz
Strogow - 04.04.2021 / 19:32, *.chello.pl

50 za dużo pozbyć się tego pseudo piłkarza !!!

odpowiedz
ddddd - 04.04.2021 / 18:27, *.kompex.pl

Dramat..

odpowiedz
bronek49 - 04.04.2021 / 17:46, *.chello.pl

nie przedłużać ani nie wpuszczac tego parchla na boisko on nic dobrego nie wnosi do gry jego czas już w Legii minął

odpowiedz
dejne3 - 04.04.2021 / 14:18, *.vectranet.pl

Walerian dziękujemy ,nastał czas rozstania .

odpowiedz
ajg - 04.04.2021 / 13:43, *.chello.pl

Mam nadzieję,że klub nie skorzysta z opcji przedłużenia kontraktu! Ten zawodnik gra coraz gorzej!!!

odpowiedz
Won - 04.04.2021 / 13:21, *.toneticgroup.pl

O 200 za dużo.

odpowiedz
oLaf - 04.04.2021 / 12:29, *.vectranet.pl

to chyba najkrótsza recenzja /ocena gracza jaką widziałem: brak oceny bo gościa właściwie nie byłó na boisku. Raził wolnym myśleniem....

odpowiedz
Filipek - 04.04.2021 / 11:32, *.181.110

Szczerze 0 50 za dużo

odpowiedz
Wojciec - 04.04.2021 / 09:55, *.chello.pl

Co mecz, to coraz gorzej. Raczej. Je CH się rozgląda za nowym pracodawcą

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.04.2021 / 09:47, *.vectranet.pl

Dziękujemy już wystarczy, ostatnio równia pochyła. Alleluja :)

odpowiedz
Jasio - 04.04.2021 / 09:05, *.icpnet.pl

Dziekujemy. Czas na kolejnych.

odpowiedz