Michał Kucharczyk i Artur Boruc po meczu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Legia na nieosiągalnym poziomie

Redakcja, źródło: TVP Sport

Michał Kucharczyk: Legia zagrała na nieosiągalnym dla nas poziomie. W pierwszym kwadransie zaprezentowaliśmy się kiepsko w obronie. Gospodarze wykorzystali nasze błędy i zamknęli mecz. Co prawda odpowiedzieliśmy dwiema bramkami, przez co porażka nie wygląda aż tak źle, jak pierwotne 0-4.

Zespół Czesława Michniewicza ma świetne wahadła i jeszcze lepszego napastnika. Mając takiego gracza jak Pekhart zdobywa się mistrzostwo. Dawniej był Nemanja Nikolić, w roli fałszywego napastnika grał Miroslav Radović - oni zdobywali mnóstwo bramek. Dziś w tym obszarze realizuje się Czech. Dzisiaj pokazał jak grać głową.

Na pewno mam mnóstwo wspomnieć związanych z Łazienkowską. Nadal jestem przywiązany do tego miejsca. Wychodząc na boisko przypomniały mi się miłe chwile. Niemniej jednak teraz jestem graczem Pogoni i staram się reprezentować jej barwy jak najlepiej potrafię. Natomiast jak dziś wypadłem, to nie mnie już oceniać występ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Koń z Walony - 06.04.2021 / 13:47, *.2.10

Kuchy King!

odpowiedz
Afro - 06.04.2021 / 07:42, *.206.119

Co zrobił Kucharczyk dla Legii? 349 meczy i 71 bramek w tym wiele pamiętncyh: https://www.youtube.com/watch?v=mfcmsnzzKqQ.

odpowiedz
Bie(L)any - 05.04.2021 / 12:31, *.vectranet.pl

Do Wszystkich, którzy krytykują Kucharczyka za .... ??? No właśnie za co ??? Nigdy nie obrażał się na Legię nic złego nigdy nie powiedział o Jej Kibicach (o trofeach nie wspominam) Więc co jest z Wami ??? Mamy Święta Wielkiejnocy mam propozycję, po czynnym byciu z tym Klubem od 1976 roku może niech Kucharczyka Malarza i innych obrażają tylko Ci co coś więcej od nich zrobili dla Klubu Legia.... Wesołego Alleluja .

odpowiedz
Sig - 05.04.2021 / 11:52, *.chello.pl

Pracuje z kibicem Lecha. Zawsze jak się nudzę to mu mówię że Kuchy ma więcej PP niż Lech a MP prawie tyle samo. Zawsze się gotuje. Ps. Jak mu mowie że synek będzie za Legia to się obraża. pozdro dla wszystkich.

odpowiedz
Daw1D - 05.04.2021 / 16:50, *.chello.pl

@Sig: też z takim pracowałem, jaki on miał kompleks Legii, a jak się kłócił ze mną - zero argumentów, a jak już coś wymyślił to wręcz kładłem się ze śmiechu

odpowiedz
AngeL - 04.04.2021 / 17:51, *.centertel.pl

Fatalny drewniak powinien kozy wypasać gdzieś w Bieszczadach, całe szczęście że tego drewniaka nie ma już u nas

odpowiedz
Zu(L)us - 04.04.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@AngeL: .kuzwa chamie wypad stąd. Jedź w Bieszczady.Niedorobku

odpowiedz
Cult King Warsaw - 05.04.2021 / 00:42, *.133.8

@AngeL: FATALNY TO TY JESTEŚ ,LEPIEJ POWIEDZ COŚ ?O SOBIE .....

odpowiedz
jot - 05.04.2021 / 05:57, *.tpnet.pl

@AngeL: takich fajansiarzy jak ty też tu być nie powinno. Jak lubisz poniżać piłkarzy, którzy sporo zrobili dla tego klubu to wypad do Wronek albo na konwiktorską.

odpowiedz
Super Samiec - 04.04.2021 / 15:59, *.net.pl

Król Artur wczoraj wybronił swietą okazje Kuchego Kinga...jednym słowem na boisku był duet KrólKing

odpowiedz
E. - 04.04.2021 / 11:40, *.plus.pl

Wypadles fatalnie

odpowiedz
VladB - 04.04.2021 / 10:17, *.t-mobile.pl

Wczoraj był finał Pucharu Króla. Grały 2 Baskijskie drużyny. Razem miały 17 wychowanków. Kraj Basków liczy 2,2 mil. mieszkańców. To pokazuje ile mamy do zrobienia w naszej akademii.

odpowiedz
X - 04.04.2021 / 18:33, *.virginm.net

@VladB : gorny slask tez tyle miesskancow ma i tez woekszosc wychowankow gra, bo poprostu i slask i kraj baskow to sa specyficznr miejsca, bardzo lokalne, autonomie, nikt tam nie chce grac, takze ze wzgledu ze sa to miejsca biedniejsze w porownaniu do reszty swoich krajow, a w hiszpanii dochodzi jeszcze watek historii i terroryzmu...

odpowiedz
kibic zorientowany - 05.04.2021 / 11:00, *.chello.pl

@X: Śląsk biedniejszy od reszty kraju? Doucz się synku - takiemu jak ty wystarczy wiedza podstawowa, taka z Wikipedii.

odpowiedz
db - 06.04.2021 / 14:06, *.futuro.pl

@VladB : co to za jednostka mil. w odniesieniu do ilości mieszkańców ?

odpowiedz
Dom_Rembsky - 04.04.2021 / 09:21, *.chello.pl

Kuchy King!

odpowiedz
Arek - 04.04.2021 / 00:20, *.tpnet.pl

Jak dla mnie, to akurat Kuchy i tak wypadł całkiem nieźle. I gdyby nie Boruc na sam koniec byłoby gorąco. Mam na myśli strzał Kuchego, który Artur sparował.

odpowiedz
Rafał - 04.04.2021 / 00:19, *.chello.pl

Szacun Kuchy!

odpowiedz
c u L t - 04.04.2021 / 00:17, *.144.25

Kuchy dziêki że nie grałeś na 100%!, myśle że dalej trzymasz kciuki za Legie ale nie chcesz głośno I tym mòwić,jeszcze raz dziêki za najlepsze lata w Legii!i kilka super bramek!

odpowiedz
L fan - 03.04.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

Kuchy King trzymaj się ????????????????????

odpowiedz
Ponury - 03.04.2021 / 23:15, *.ynet.pl

Całe szczęście że już u nas nie gra nie wiem czy ktoś miał więcej strat i tyle pudeł pod bramką no chyba, że Rasiak.

odpowiedz
Marce(L) - 04.04.2021 / 00:27, *.vectranet.pl

@Ponury:
.... u Nas i kim ty jesteś i co w życiu osiągnąłeś poza obrażaniem innych przed kompem bohaterze..... bo na pewno nie jesteś za Legią ... Kibice Legii mogą złorzeczyć na pilkarzy łach skisłej fidzewa czy innego dziadostwa ale nie z kogoś kto grał z (L) na piersi ponad 10 lat .... wiec idź sie odlej żeby nie zmoczyć łóżka i spać

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.04.2021 / 00:44, *.chello.pl

@Ponury:
Masz adekwatny nick

odpowiedz
jarekk - 04.04.2021 / 07:24, *.metrointernet.pl

@Ponury: Wiecej szacunku dla tych ktorzy cos z siebie dali. Moze nie zawsze wszystko dobrze wychodzilo ale duuuzo Michalowi sie udalo i nalezy to pamietac. To samo jest z Arturem Borucem.

odpowiedz
Pierwszy - 03.04.2021 / 22:25, *.75.251

Trzymaj się Michał. Dzięki za wiele pięknych momentów w Legii.

odpowiedz
tommy - 03.04.2021 / 22:06, *.toneticgroup.pl

Kuchy dla was to poziom nieosiągalny, ale zobaczysz w wakacje co z nami zrobi wicemistrz Wysp Owczych

odpowiedz
Sokol - 03.04.2021 / 23:44, *.play-internet.pl

@tommy: chyba z tobą

odpowiedz
Prazanin - 04.04.2021 / 07:56, *.plus.pl

@tommy: i taka pała jak ty wypisuję się na stronach kibiców Legii....won

odpowiedz
anziolek - 03.04.2021 / 21:48, *.chello.pl

Najlepsze drewno w historii Legii. Kuchy trzymaj się :)

odpowiedz
PLBBOY - 03.04.2021 / 21:26, *.inetia.pl

Kuchy WIELKI SZACUNEK za to ile zrobiłeś dla naszego klubu.

odpowiedz
LG - 03.04.2021 / 22:28, *.chello.pl

@PLBBOY: mówisz serio czy po covidzie tak bredzisz?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 04.04.2021 / 13:12, *.chello.pl

@LG:

Co 3 rozegrany u nas mecz to bramka albo asysta...

A co ty zrobiłeś dla Legii?

odpowiedz
Horhe - 03.04.2021 / 20:35, *.play-internet.pl

Kuchy to gracz, jakich chcę oglądać na Ł3. Nasz chłopak, nigdy nie zawodzący w najważniejszych momentach! Nie wierzę, że w Wawie i okolicach nie można znaleźć takich siedmiu i obudować ich trzema super grajkami (Radom, Ljubo, Ofoe). To byłaby i dobra, i nasz drużyna. A bramkarze zawsze byli dobrzy.

odpowiedz
Abcd - 03.04.2021 / 21:36, *.t-mobile.pl

@Horhe: zupełnie nic z tego nie rozumiem

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 03.04.2021 / 20:09, *.orange.pl

Wyprowadzał nas Michał nieraz z równowagi.... Ale potrafił też nas wprowadzić w stan euforii.... Więcej plusów niż minusów... Dzięki Kuchy!!!

odpowiedz
Biała Łapa - 03.04.2021 / 20:02, *.chello.pl

Michał, pozdrawiam! A jak wypadłeś? To się dowiesz od trenera - poligloty.
Życzę Ci strzelenia mnóstwa goli jeszcze w tej rundzie, tym bardziej, że z Legią już nie zagracie. EP - na wyciągnięcie ręki/nogi. Nic, tylko grać i punktować...

odpowiedz
mks 1948 - 03.04.2021 / 19:59, *.plus.pl

wara od kuchego zawsze czepiacie sie kogos kto kiedys dawal wam wazne nwet b wazne zzwyciestwa

odpowiedz
L - 03.04.2021 / 20:51, *.com.pl

@mks 1948: zluzuj gumkę

odpowiedz
Felek - 03.04.2021 / 19:55, *.play-internet.pl

Kucharczyk to jednak zawsze był jest i będzie fatalczyk.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 03.04.2021 / 20:11, *.play-internet.pl

@Felek: sam jestes fatalny.

odpowiedz
Ja85 - 03.04.2021 / 20:12, *.orange.pl

@Felek: sam jesteś fatalczyk. Jeden z lepszych piłkarzy 21 wieku w Legii

odpowiedz
SS-20 - 03.04.2021 / 20:14, *.plus.pl

@Felek: Kuchego znają a ty czym jesteś?

odpowiedz
Bie(L)any - 03.04.2021 / 21:24, *.vectranet.pl

@Felek:
...ty jednak nie jesteś za Legią
Kibice Legii nie obrażają kogoś kto grał na Ł3 ponad 10 lat więc milcz albo wypad na te swoje strony z pyrlandii łodzi krakowa czy białegostoku

odpowiedz
lob - 03.04.2021 / 19:54, *.chello.pl

Kuchy !!! Wypadłeś bardzo dobrze bo krzywdy nam nie zrobiłeś...Dziękujemy.........Widać, że masz serducho dla Legii.............

odpowiedz
(L)istonosz - 03.04.2021 / 19:54, *.orange.pl

Kuchy King :) On jeszcze zagra w Legi...

odpowiedz
XXX - 03.04.2021 / 20:20, *.orange.pl

@(L)istonosz: Po co? Aby osłabić drużynę?

odpowiedz
Kibolek - 03.04.2021 / 21:33, *.telefonica.de

@XXX: osłabiony to Ty jesteś po korona$wirusie

odpowiedz