Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Zasługiwaliśmy na awans do kolejnej fazy rozgrywek

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Arkadiusz Żakieta (kapitan Legii): Od samego początku spotkanie toczyło się pod dużą presją. Stan rywalizacji wynosił 2-2 i środowy mecz decydował o wszystkim dla obu drużyn. Myślę, że potrafiliśmy uspokoić emocje i naszą dobrą grą pokazaliśmy, że to nasz zespół zasługiwał na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Wygraliśmy dość pewnie 3-0, choć istniały momenty, podczas których Camper próbował nawiązać z nami walkę. W trakcie rywalizacji dobrze zagrywaliśmy i fajnie funkcjonowała nasza formacja obronna – dziesięć bloków w trzysetowym pojedynku świadczy o bardzo dobrej grze.

Jeśli chodzi o ostatnią konfrontację w Wyszkowie, to naturalnie byliśmy źli, że zwycięstwo wypadło nam z rąk, ale tak właśnie wygląda sport. Patrząc na statystyki czwartego spotkania, trzeba przyznać, iż – mimo że przegraliśmy – był to nasz najlepszy mecz pod względem ataku i serwisu. O wygranej Campera zadecydowały raptem dwie lub trzy piłki.

W kontekście świąt można nam życzyć zdrowia, a także tego, byśmy właściwie odpoczęli. Trzeba bowiem przyznać, że te rywalizacje z wyszkowianami były naprawdę intensywne pod względem fizycznym. Na pewno spędzimy trochę czasu z rodzinami, a potem powoli będziemy się przygotowywać do półfinałów, zwłaszcza pod kątem mentalnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.