Kacper Kostorz i Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lany poniedziałek legionistów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zanim Legia Warszawa sprawiła wielkosobotnie lanie Pogoni Szczecin wielkie lanie wody miało miejsce po jednym z treningów poprzedzających ten mecz. Zadaniem dwóch drużyn było zdobycie flagi, a bronią w walce były balony z wodą. Kilka minut dobrej zabawy, z której mało kto wyszedł suchą stopą, możecie obejrzeć w materiale filmowym przygotowanym przez Legia.com, poniżej prezentujemy także nasze zdjęcia.


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYKtóry autokar Legii najładniejszy?
SUMA GŁOSÓW: 3491
START: 02.04.2021 / KONIEC: 09.04.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Darek - 05.04.2021 / 16:46, *.t-mobile.pl

Lane to wy macie środy i czwartki od 4 lat w Europie.

odpowiedz
Wiem co mówię - 05.04.2021 / 14:36, *.chello.pl

A to nie dziewczyny oblewało się wodą?

odpowiedz
atmosferic - 05.04.2021 / 15:01, *.orange.pl

@Wiem co mówię : A zagladales im w majtki? - a moze to dziewczyny...

odpowiedz
Trec - 05.04.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

@atmosferic: nie chlaj już, bo się kompromitujesz

odpowiedz
PLEB - 05.04.2021 / 14:26, *.tpnet.pl

Rasyn pływa w dżakuzi?

odpowiedz
WAWA Orbitek - 05.04.2021 / 13:06, *.vectranet.pl

I jeszcze im za to płacą...

odpowiedz
tommy - 05.04.2021 / 13:39, *.toneticgroup.pl

@WAWA Orbitek: niech sie teraz leją, bo w wakacje w el. lm i le beda ich lać jacys kazachowie czy ekipy z san marino

odpowiedz
jot - 05.04.2021 / 13:59, *.tpnet.pl

@WAWA Orbitek: umiesz lepiej grać czy tylko narzekać ? To nie są goście na pogrzebie tylko chłopaki w sile wieku, którzy chcą też się czasem pobawić, nawet w pracy. A ty w pracy to cały czas pracujesz w pocie czoła ?, czy robisz sobie przerwy albo czasem żarty, żeby pobyć z innymi ludźmi nie tylko w robocie ale też w życiu codziennym. Poluzuje gumkę w gaciach bo ci trzaśnie i będzie po tobie.

odpowiedz
Mes - 05.04.2021 / 12:10, *.chello.pl

@ robochłop

Murawa się poprawi jak zaczną trenować zamiennie na dwóch boiskach. Teraz to jedyne boisko z podgrzewaną murawą więc głównie na nim trenowali.

odpowiedz
robochłop - 05.04.2021 / 13:08, *.orange.pl

@Mes: spoko-ja to rozumiem...pytanie brzmi -czy tylko jedno podgrzewane boisko to nie jest za mało? wg mnie ktoś nie przemyślał naszych warunków atmosferycznych...pozdrawiam...

odpowiedz
robochłop - 05.04.2021 / 11:57, *.orange.pl

Zabawa bardzo udana-i dobrze,znaczy się atosfera jest...ps oglądając filmik rzuca się w oczy kiepska murawa w LTC...pod bramkami chyba dziki buchtowały...

odpowiedz
atmosferic - 05.04.2021 / 14:57, *.orange.pl

@robochłop: Gorzej by bylo jakby murawa byla w idealnym stanie - bo to by znaczylo ze nie pracuja za ciezko...

odpowiedz
robochłop - 05.04.2021 / 19:44, *.orange.pl

@atmosferic: kurde bele...tego żem nie przewidział...wygrałeś internety he he...

odpowiedz
Pacz - 05.04.2021 / 11:54, *.t-mobile.pl

Zawsze uważałem ganiane z wiadrami pełnymi wody za głupią zabawę. Kulturalni ludzie kropią się symbolicznie.
Wesołego Alleluja i do przodu!

odpowiedz
Karolek - 05.04.2021 / 10:49, *.plus.pl

dobre wyniki - fajna atmosfera!

odpowiedz
Urko - 05.04.2021 / 10:42, *.orange.pl

hehehehe! dobra zabawa :)

odpowiedz