fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rusyn w rezerwach. Nowe boisko treningowe

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po dwóch dniach wolnego piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do meczu z Lechem. W zajęciach nie wziął udziału Nazarij Rusyn, który na dwa tygodnie został czasowo przesunięty do rezerw, po tym jak odmówił udziału w meczu Legii II.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

Legioniści pierwszy raz w tym roku mogli skorzystać z niepodgrzewanego boiska z w LTC. Różnica w porównaniu z mocno eksploatowaną od późnej jesieni podgrzewaną murawą była widoczna gołym okiem. - Nawet butów nie trzeba czyścić po treningu - komentowali legioniści.

Aktualnie sztab szkoleniowy ma duży komfort personalny, bo zdrowi są niemal wszyscy. We wtorek ćwiczyło 29 zawodników. Joel Valencia wrócił do treningu z piłką, a w części zajęć brał udział także Ariel Mosór. Obecny był także Marko Vesović.

Cały trening przebiegł pod dyktando rywalizacji w małych gierkach. Piłkarze podzieleni zostali na cztery drużyny i grali mecze każdy z każdym na mini-brameczki.
Składy wyglądały następująco:

Niebiescy: Andre Martins, Valencia, Cholewiak, Szabanow, Tobiasz, Skibicki, Włodarczyk
Fioletowi: Mosór (Miszta), Pekhart, Wieteska, Wszołek, Vesović, Kisiel, Muci
Żółci: Boruc, Jędrzejczyk, Kostorz, Gwilia, Yaxshiboyev, Slisz, Mladenović
Różowi: Lewczuk, Hołownia, Cierzniak, Luquinhas, Juranović, Rafael Lopes, Kapustka

Zwyciężyła ekipa żółtych. Następnie zawodnicy przenieśli się na siłownię, gdzie kontynuowali pracę. Kolejny trening na boisku odbędzie się w środowe przedpołudnie.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.