fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatnia kolejka 16 maja

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa opublikowała terminarz 30., ostatniej kolejki rozgrywek. Wszystkie mecze odbędą się 16 maja o godzinie 17:30. Legia zmierzy się wówczas na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Terminarz meczów Legii:
11.04. (ND) 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
18.04. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Cracovia
21.04. (ŚR) 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa
25.04. (ND) 17:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
28.04.-03.05. Legia Warszawa - Wisła Kraków
7-9.05. Stal Mielec - Legia Warszawa
16.05. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
:) - 09.04.2021 / 07:47, *.chello.pl

2 - 0 dla leszka

odpowiedz
(L) uz - 08.04.2021 / 00:27, *.inetia.pl

Świętowanie to będzie raczej już w kwietniu.
W maju to zarobek u buków.

odpowiedz
:) - 07.04.2021 / 21:25, *.chello.pl

Na kogo możemy trafić w tym pucharze nowym?

odpowiedz
Pacz - 07.04.2021 / 18:56, *.t-mobile.pl

A kiedy, teoretycznie, możemy zdobyć Mistrzostwo? Redakcjo podpowiedz!

odpowiedz
Wiem co mówię - 07.04.2021 / 21:27, *.chello.pl

@Pacz: co roku

odpowiedz
Kamień - 08.04.2021 / 09:10, *.chello.pl

@Pacz: 27 kwietnia o 13:47

odpowiedz
Itaklegiapanowieitaklegia - 07.04.2021 / 18:16, *.chello.pl

W majówkę będzie świętowanie. Nie ma innej opcji.

odpowiedz
Znowu - 07.04.2021 / 14:50, *.amazonaws.com

Eh. Czemu ostatnia kolejka nie moze odbyc sie w sobote???

odpowiedz
Michal - 07.04.2021 / 16:26, *.chello.pl

@Znowu: co to za różnica?
I tak bez kibiców

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2021 / 16:26, *.centertel.pl

@Znowu: żeby kibice siedzieli w robocie i nie przyjeżdżali pod stadion? ;-)

odpowiedz
Władeczek - 07.04.2021 / 16:34, *.netfala.pl

@Znowu: Dokładnie tak faken popieram. W sobotę można walnąć ze trzy maciory z somsiadem a w niedzielę słabo bo w poniedziałek w robocie będzie kac morderca faken.

odpowiedz