fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Janusz Góra poprowadzi Lecha przeciwko Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Janusz Góra poprowadzi drużynę Lecha Poznań w niedzielnym meczu przeciwko Legii Warszawa. Klub z Poznania wystąpił do Polskiego Związku Piłki Nożnej z wnioskiem w tej sprawie. Dotychczasowy asystent Dariusza Żurawia będzie pełnił funkcję trenera jednorazowo. Lech doszedł już bowiem do porozumienia z Maciejem Skorżą, ale ten przejmie prowadzenie drużyny dopiero od najbliższego poniedziałku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
kiler - 09.04.2021 / 14:32, *.centertel.pl

Nieoficjalnie to on i tak poprowadzi lecha wiec po co te bajki ???

odpowiedz
seb - 09.04.2021 / 09:16, *.play-internet.pl

Ładny stadion ma Lech, typowo piłkarski. Szkoda że będzie pusty.

odpowiedz
bep - 09.04.2021 / 08:32, *.2.10

Poznań - miasto doznań hehehe :)

odpowiedz
maaciekw - 09.04.2021 / 08:17, *.135.170

Skorża do lecha:
- chcieliście wydymać Freda, a to Fred wydymał was ;)

odpowiedz
Ewelina - 08.04.2021 / 22:12, *.play-internet.pl

Skorża to tchórz. Woli nie tłumaczyc się z porażki w pierwszym meczu.

odpowiedz
Miro - 08.04.2021 / 21:21, *.play-internet.pl

Gość ma szczęście, bo na sędziego dali nieudacznika frankowskiego

odpowiedz
Darek - 08.04.2021 / 21:13, *.t-ipconnect.de

My i tak mamy już za dużo zwyciestw z rzedu jak na naszą dupkolase.W poznaniu powiedzą,że to efekt nowej miotły a i nasz czesio wraca do siebie więc wygrana amiki zapewne go ucieszy.
Więc po porażce schodzimy z boiska z uśmiechem na twarzy jak to mówił czesio.

odpowiedz
WIDZ - 08.04.2021 / 21:23, *.chello.pl

@Darek : Ty kończyłeś specjalne kursy, czy masz wrodzony talent do opowiadania bzdur?

odpowiedz
Harry - 09.04.2021 / 06:50, *.centertel.pl

@Darek : a wiesz chłopaku że wódka to tylko dla ludzi mądrych?

odpowiedz
:) - 08.04.2021 / 20:53, *.chello.pl

Co tam jeszcze w Lechu słychać, dajcie więcej artykułów

odpowiedz
miron - 08.04.2021 / 20:11, *.jmdi.pl

Słuszna decyzja Skorży po co zaczynać od wpier...lu:)

odpowiedz
Grimmer - 08.04.2021 / 19:38, *.chello.pl

pamiętam że Janusz Góra miał przyjść do Legii Wójcika w 1993 roku ale się wystraszył czegoś na zgrupowaniu w Zakopanem

odpowiedz
Arek - 08.04.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

Mam rozumieć... obsrał się?

odpowiedz
jo - 08.04.2021 / 18:38, *.tpnet.pl

Ja bym w Fortunie zrobił zakłady na trzy liczby po tym meczu. 19-22-25 :-)
Nawet jak nie wyjdzie to będzie+19.
Jak remis +22.
Jak ugotują kartofle to+25... punktów więcej...

odpowiedz
Szara eminencja - 10.04.2021 / 16:16, *.centertel.pl

@jo: Przemysl jeszcze raz co napisałeś i pie*dolnij się porządnie w łeb debilu. Musisz postawić trzy zakłady gdzie Ci się to zwróci zakładając np ze zagramy 100 na 1.90 co daje 190, 100 na 2.2 co daje 220 i 100 na 2.50 co daje 250. Chocbys się ku*wa zesral będziesz w plecy 20 (zł/gr) w najlepszym (!) wypadku. Twoja nauczycielka od matematyki poniosła sromotna porażkę niestety.

odpowiedz
:) - 08.04.2021 / 17:57, *.plus.pl

Skorza wie co będzie więc woli nie zaczynać pracy od porażki z Legią.

odpowiedz
Alan - 08.04.2021 / 17:33, *.t-mobile.pl

Dużo tych informacji o Lechu jak na zwykły ligowy mecz.....

odpowiedz
obiektywny - 08.04.2021 / 17:49, *.play-internet.pl

@Alan: Wiesz,w telewizji reklamują to jak El Clasico ( sorry za pisownię) Tylko kto jest barcą, a kto realem?

odpowiedz
kibic lecha - 09.04.2021 / 19:02, *.play-internet.pl

@obiektywny: My Barca ( ci lepsi ) A wy real

odpowiedz
Mondry - 08.04.2021 / 17:16, *.centertel.pl

Nie chce zaczynać od porażki... A i tak będzie masówka przy takim kursir

odpowiedz