fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Lech - Legia?

Redakcja

Spotkanie Legii z Lechem Poznań rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na TVP 1, TVP Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Premium, a także na stronach sport.tvp.pl i canalplus.com.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA
1 3.40 X 3.55 2 2.25

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Aaron - 11.04.2021 / 14:27, *.chello.pl

TVPiS dwa razy z rzędu mecz Legii nadaje? Nie do pomyślenia :)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.04.2021 / 16:06, *.chello.pl

@Aaron: U ciebie w Tel Awiwie, też będziesz mógł obejrzeć.

odpowiedz
Majkel - 11.04.2021 / 11:44, *.mm.pl

z lotu żurawia najlepiej obejrzeć to może lepsza perspektywa będzie

odpowiedz
Andrzejjj - 11.04.2021 / 11:08, *.plus.pl

Lech - Legia 1-4

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 11.04.2021 / 13:20, *.netfala.pl

@Andrzejjj: ale po co to jeden??
Lech - Legia 0-5 :-)

odpowiedz
exsa - 11.04.2021 / 09:08, *.tpnet.pl

Czekamy z niecierpliwoscia na ten mecz !!!!

odpowiedz
:) - 11.04.2021 / 08:33, *.chello.pl

najlepiej na tylku, w domu na jeżycach

odpowiedz
Arek - 11.04.2021 / 13:24, *.tpnet.pl

@:): tam będziesz oglądał?

odpowiedz
qwa - 11.04.2021 / 13:41, *.chello.pl

@:): a co to te jeżyce - to w pyrlandii?

odpowiedz
:) - 11.04.2021 / 14:38, *.chello.pl

@qwa: Jeżyce, Wilda, Łazarz, Dębiec to tak jak u was Praga

odpowiedz
anonimowy anonim - 11.04.2021 / 15:43, *.plus.pl

@:) :

Kiedyś poznałem nad j. Rusałka dziewczynę z Poznania, wkurzałem ją zawsze pytając o nasze wyniki z Lechem :) Ale miło wspominam - chodziłem do niej na Wilda :)

odpowiedz
GrzeLeg - 11.04.2021 / 16:12, *.virginm.net

@:):" Poznań, Poznań, Grunwald i Jeżyce
To dwie najbardziej poje...ne dzielnice..."
Od razu się to kojarzy z Jeżycami. Ale żeby nie było tak słodko to My lecha, k...wę kolejorza, wrzucimy do morza niech ta k...wa topi się!!!

odpowiedz