fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Lech 0-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa przeprowadzą stacje TVP1, TVP Sport i Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
Antek - 12.04.2021 / 10:22, *.centertel.pl

PUCHARY będziecie widzieć jak świnia niebo

odpowiedz
Jano.s - 12.04.2021 / 07:21, *.play-internet.pl

Bardzo słaby mecz. Nie widziałem determinacji aby wygrać spotkanie. Fatalnie się to oglądało. Panie trenerze od kiedy będziemy wprowadzać młodzież której się chce grać?

odpowiedz
Arek - 11.04.2021 / 22:10, *.tpnet.pl

Pierwszy słabszy mecz, a oni już kryzys wieszczą. Ludzie, opanujcie się.

odpowiedz
mrsn - 11.04.2021 / 21:31, *.centertel.pl

Brawa jedynie dla Kapustki no i moze dla Martinsa. Mladenovic co sie dzis nie dotknął to spier....ił

odpowiedz
Sebo(L) - 11.04.2021 / 19:33, *.master.pl

Najsłabszy mecz Legii w tym roku. Najsłabszy mecz Mladenovicia w Legii. Dobrze, że skończyło się 0:0. Słabiutko bardzo słabiutko i oby nie zaczął się kryzys Legii, który bardzo drogo może kosztować.

odpowiedz
Wawa - 11.04.2021 / 19:23, *.chello.pl

Poziom dno dno jak jedni i drudzy
Masakra żadnej szybkości dno
D
N
O

odpowiedz
word!up - 11.04.2021 / 19:23, *.net.pl

Jednak gamonie. Nie wygrać z takimi dziadami jak Lech .

odpowiedz
Legia Trzeba mieć w sercu - 11.04.2021 / 19:22, *.chello.pl

Czesiu nie chciał skrzywdzić swojego ukochanego klubu.

odpowiedz
Jano - 11.04.2021 / 19:12, *.orange.pl

boję się tej końcówki!

odpowiedz
Korda - 11.04.2021 / 19:12, *.centertel.pl

To powinna być czerwona dla Kalstroema. W żadnym jego zamiarze nie było odebranie piłki tylko zrobienie krzywdy!

odpowiedz
wtf - 11.04.2021 / 19:11, *.chello.pl

Legia Vukovica też zaczynała zdychać w kwietniu i dogorywała już do końca sezonu.8 puntów przewagi w takiej sytuacji to niedużo.

odpowiedz
jo - 11.04.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

Je&ane kartofle nie umieją grać to kopia jak na wykopkach.

odpowiedz
c u L t Warsaw - 11.04.2021 / 19:11, *.120.15

80 minuta,Czesiu czas na pełne zmiany!młodych!wpuść!

odpowiedz
bum - 11.04.2021 / 19:08, *.237.43

Zmiany gruby!!!!!!!!!!

odpowiedz
Korda - 11.04.2021 / 19:08, *.centertel.pl

Martins i Slisz dzisiaj słabo. Środek pola słabo. Jedynie kapustka i Luqi coś tam szarpią. Ogólnie to Lech nam mega uprzykrza grę bo odcieli skrzydła.

odpowiedz
c u L t Warsaw - 11.04.2021 / 19:01, *.120.15

ZMIANY ZMIANY ZMIANY

odpowiedz
jo - 11.04.2021 / 18:59, *.tpnet.pl

Pełna chamówa kartoflanych paździerzy depczących achillesy a frajer frankowski nic...

odpowiedz
Farme(L) - 11.04.2021 / 18:57, *.virginm.net

A jednak „Król” jak chce to może, niedowiarki...

odpowiedz
atmosferic - 11.04.2021 / 18:57, *.orange.pl

Nowicju i debiutant zjadl taktycznie Michniewicza... to odpowiedz dla tych co wierza w europejskie puchary - z czym do europy? Bezzebna druzyna.

odpowiedz
speed - 11.04.2021 / 19:14, *.play-internet.pl

@atmosferic: Do Europy z tym z czym robiąc sobie fotkę Pawlak z Kargulem lecieli do Ameryki.

odpowiedz
Pawel - 11.04.2021 / 18:51, *.mm.pl

Zaraz Nam wpier...lą jak tak dalej bedziemy człapać po boisku

odpowiedz
Ostry Targówek - 11.04.2021 / 18:47, *.chello.pl

Przełączyłem na Manchester z Tottenham

odpowiedz
Pyrka z gzikiem - 11.04.2021 / 18:47, *.wtvk.pl

Mozecie mi i nie tylko wyjasnic,dlaczego tak Podniecacie sie tym meczem a z drugiej strony to dla Was klub bez historii itp.
Przyznacie ze to MEGA SMIESZNE !!

odpowiedz
Mioduski..co.... - 11.04.2021 / 18:43, *.chello.pl

Połóżmy naprawdę wykreowanej przez rzeczywistość Mioduskiego wizji ochów i achów nad Sliszem.
Co ten koleś dziś gra to jest kryminał

odpowiedz
speed - 11.04.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

@Mioduski..co....: Prawda jest taka,że Ślisz dobrego meczu w tej drużynie nie zagrał.

odpowiedz
Pawel - 11.04.2021 / 18:43, *.mm.pl

Nie to zebym sie czepiał Ślisza ale tak jak pisałem wczesniej same straty i goś kompletnie sobie nie radzi z grą na jeden kontakt. Nie kontaktuje wogóle na gre kombinacyjna

odpowiedz
Pyrka z gzikiem - 11.04.2021 / 18:39, *.wtvk.pl

Majstra juz macie.
Niech wygra lepszy.

odpowiedz
Farme(L) - 11.04.2021 / 19:23, *.virginm.net

@Pyrka z gzikiem: wicemajstra i to wy macie...
My mamy znów Mistrza...
Tak było, jest i będzie...
A was jednały żurawie, lub skorże i tak Legia was zawsze będzie kocha???????????? będzie

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 11.04.2021 / 18:38, *.105.243

Ten mecz jest męczący jak bąki Michniewicza puszczane po 2 kilogramach bigosu.

odpowiedz
Daszka - 11.04.2021 / 18:32, *.chello.pl

W dzisiejszym meczu będzie trudno wygrać, choćby jednym golem. Lech jest dobrze ustawiony taktycznie. Nasze skrzydła praktycznie zneutralizowane.
Irytuje mnie tak wysokie ustawienie Luqinhasa. Brazylijczyk świetnie potrafi rozgrywać akcje, ale wykończeniówka absolutnie nie jest jego atutem. To już kolejny mecz, w którym trener Czesław niepotrzebnie zmienia mu pozycję. Cała legijna ofensywa na tym cierpi.

odpowiedz
word!up - 11.04.2021 / 18:28, *.net.pl

Pyry grają jak Andora przeciwko Polsce. Jak ich Legia nie pyknie to będą gamoniami.

odpowiedz
Sly - 11.04.2021 / 18:23, *.com.pl

Ja to nie wiem, czy ja już za stary jestem i wyrosłem z meczów ale tego się nie da oglądać, bardziej by mnie bawiło patrzenie na to jak ściana schnie niż oglądanie tego badziewia .TRAGEDIA.

odpowiedz
Guny - 11.04.2021 / 18:51, *.229.6

@Sly: mam tak samo :/

odpowiedz
Obiektywny - 12.04.2021 / 14:34, *.icpnet.pl

@Sly: dawno nie przeczytałem tak trafnego komentarza- szacun, mam ten sam efekt rocznik 79, na tvn style wiecej sie dzieje...

odpowiedz
Darek - 11.04.2021 / 18:21, *.t-ipconnect.de

Troszkę lepszy przeciwnik i już nic się nie dzieje.Kopanina w środku pola.To tyle o pierwszej połowie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.04.2021 / 18:19, *.chello.pl

Ten mecz, nie jest dobrą reklamą futbolu. Tyle powiem.

odpowiedz
:) - 11.04.2021 / 18:18, *.chello.pl

Jak tam

odpowiedz
Pawel - 11.04.2021 / 18:14, *.mm.pl

Nie zapomnieli. Po prostu mecz o innym ciężarze gatunkowym niż inne mimo wszystko i już widać ze niektórzy potrzebują pampersa. Potem rak ro wyglada właśnie w graniu w europie. Nie ma na razie nikogo kto by wziął na siebie grę. To świadczy tylko o tym jakich jakościowo mamy grajków. Tyle i aż tyle.

odpowiedz
Jerry - 11.04.2021 / 18:12, *.com.pl

Kapustka słabo.

odpowiedz
Legia to my,a Lecha wrzucimy do morza.. - 11.04.2021 / 18:09, *.chello.pl

Nic się dziś nie klei, Jakby przez tydzień zapomnieli jak się w piłkę gra.

odpowiedz
Yeti - 11.04.2021 / 18:03, *.vectranet.pl

Na razie Legia całkowicie zneutralizowana... 33 minuta i 0 strzałów. Bida z nędzą.

odpowiedz
Pawel - 11.04.2021 / 17:57, *.mm.pl

Slisz na razie 6 strat

odpowiedz
Farme(L) - 11.04.2021 / 17:49, *.virginm.net

Trzeba otworzyć ten worek z bramkami...

odpowiedz
Hiszpan - 11.04.2021 / 17:33, *.telnaptelecom.pl

Ten ślepy uj z gwizdkiem już kręci lody. Faul Ishaka minimum żółta.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.04.2021 / 17:22, *.bredband2.com

Ide w slady Wladeczka, zalaczam maciore i czekam na gwizdek.
Spokojne dzis zwyciestwo pokaze nasza klase. W lidze.
Cieszmy sie co mamy bo zawsze moze byc gorzej (patrz lech hahahaha)

odpowiedz
Krzeszczu - 11.04.2021 / 18:20, *.bredband2.com

@Krzeszczu: Cale szczescie ze zalaczylem maciore, bo **ujnia niesamowita.... Antyfutbol.

odpowiedz
Jacek Rosa - 11.04.2021 / 17:17, *.vectranet.pl

Legia ma bardzo silny skład i dobrze niech zagra tak jak z Pogonią i Zagłębiem w Poznaniu to byłby niezły pogrom gdyby wygrałaby Legia z takim dobrym nastawieniem jakim powinna na prawdę to już będzie pewna zdobycia mistrzostwa polski w naszej ekstraklasie miałaby bez żadnych problemów wygraniu tego dzisiejszego meczu

odpowiedz
Farme(L) - 11.04.2021 / 17:16, *.virginm.net

Po zwycięstwo...
Po Mistrzostwo...
Legio...
Qrwę kolejorza, wrzucimy do morza...
Jazda z „przegrywami”!!!

odpowiedz
exsa - 11.04.2021 / 17:01, *.tpnet.pl

W siatkowce uleglismy 3-1 ,w futsalu awans a zwyciestwo nad Lechem bedzie dopelnieniem radosci dzisiejszego dnia wiec LEGIO jedziemy tak jak z Pogonia tylko 2 polowa musi byc zdecydowanie lepsza niz w meczu z Pogonia ! Forza LEGIA !!!

odpowiedz
Mietek - 11.04.2021 / 16:45, *.vectranet.pl

Gramy chyba najsilniejszym składem. Jeśli nie rozj.biemy posrańskich frajerów to będzie słabo.

odpowiedz
abc - 11.04.2021 / 16:18, *.plus.pl

wywalili trenera czyli tradycyjnie będzie ten mityczny efekt nowej miotły, gdzie piłkarzyki-sprzedawczyki z extraklasy nagle potrafią grać w piłkę... czyli oczywiście ustawka i punkty Lecha...

odpowiedz
abc - 11.04.2021 / 21:36, *.plus.pl

@abc:

i tak jak mówiłem tak było, ostatnio na sprzedawczykach też zarobiłem

odpowiedz
Lech Poznań on Tour - 11.04.2021 / 16:07, *.virginm.net

Jeszcze się mecz nie zaczął,a już mam wrażenie ze będę miał kurva dosyć

odpowiedz
c u L t - 11.04.2021 / 17:27, *.120.15

@Lech Poznań on Tour : Niech wygra najlepszy bez pomocy sèdziego,choć piłka płata figle I Tak wygra zgrana drużyna!głowa so gòry lepiej otwieraj maciore....

odpowiedz