fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lech 0-0 Legia

Mecz bez historii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań w ciekawie zapowiadającym się spotkaniu 24. kolejki Ekstraklasy. Mecz nie obfitował w zbyt wiele okazji bramkowych - dobrych sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo, więc rezultat remisowy można uznać za sprawiedliwy.

Przez pierwsze kilkanaście minut gra była wyrównana. Mistrzowie Polski nie dopuszczali do rozwinięcia się Lecha w ofensywnie, spokojnie kontrolując środek boiska. Dopiero w 12. minucie gospodarze zdołali przedostać się pod pole karne, co od razu zakończyło się celnym uderzeniem Mikaela Ishaka, z którym spokojnie poradził sobie Artur Boruc. Z biegiem czasu coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Lecha, chociaż w dużej mierze polegało to tylko na częstszym utrzymywaniu się przy piłce. W okolicach 20 minuty ponownie dwukrotnie zagroził Lech. Najpierw niecelnie z dystansu strzelił Lubomir Satka, a za moment do sytuacji po wrzutce z prawej strony doszedł Ishak. Najlepszemu strzelcowi poznaniaków zabrakło jednak celności. Legioniści nie mogli tego dnia odnaleźć się na boisku. Ich ataki były niemrawe i niewiele brakowało, a pierwszą połowę zakończyliby z zerową liczbą celnych uderzeń. Dopiero tuż przed zejściem do szatni o krok od pokonania bramkarza Lecha był Luquinhas. Brazylijczyk dostał podanie będąc w polu karnym, ale niestety nieczysto trafił w piłkę i Mickey van der Hart popisał się skuteczną interwencją.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy czujność Boruca znowu sprawdził Ishak. Napastnik Lecha główkował po wrzutce z prawej strony, lecz trafił w sam środek wprost w ustawionego bramkarza Legii. Za moment odgryźli się piłkarze z Warszawy. Błąd w polu karnym popełnił Satka, który stracił piłkę na rzecz Luquinhasa. Pomocnik za moment podał do Tomasa Pekharta, który przegrał pojedynek z van der Hartem. Po godzinie gry swoich kolegów skutecznych wyjściem na przedpole uratował Boruc. Golkiper "Wojskowych" uprzedził pędzącego w kierunku piłki Jakuba Kamińskiego.

W 65. minucie Dani Ramirez oddał płaskie uderzenie zza pola karnego i końcówkami palców futbolówkę poza linię końcową zdołał zbić bramkarz Legii. Ta sytuacja to jednak kolejne potwierdzenie tego, że w drugiej połowie gospodarze prezentowali się lepiej od swoich rywali - szczególnie jeśli chodzi o zapędy w ofensywie. Dopiero kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry wreszcie z dobrej strony pokazali się legioniści. Luquinhas przebojem wdarł się w pole karne, skąd oddał uderzenie, z którym zdołał poradzić sobie van der Hart. Bramkarz Lecha spokojnie interweniował również kilka minut potem, gdy technicznym strzałem z półwoleja chciał go zaskoczyć Filip Mladenović.

Ekstraklasa
24. kolejka
#LPOLEG
bez udziału publiczności
Poznań
11.04.2021
17:30
Lech Poznań
Legia Warszawa
Lech Poznań
0-0
Legia Warszawa
1 Mickey van der Hart
37 Lubomir Satka
18 Bartosz Salamon
16 Antonio Milić
38 Jakub Kamiński 61'
6 Jesper Karlstrom
25 Pedro Tiba
30 Nika Kwekweskiri
27 Tymoteusz Puchacz
9 Mikael Ishak
10 Dani Ramirez 80'
35 Filip Bednarek
3 Vasyl Kravets
4 Thomas Rogne
8 Jan Sykora 80'
36 Filip Marchwiński
13 Tomasz Dejewski
20 Aron Johannsson
21 Michał Skóraś 61'
43 Antoni Kozubal
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
57' Artem Szabanow 13
Josip Juranović 2
Bartosz Slisz 99
Andre Martins 24
Filip Mladenović 25
Bartosz Kapustka 67
Tomas Pekhart 9
Luquinhas 82
Radosław Cierzniak 33
Igor Lewczuk 5
57' Paweł Wszołek 22
Jasurbek Yaxshiboyev 7
Walerian Gwilia 8
Jakub Kisiel 63
Kacper Skibicki 71
Ernest Muci 20
Rafael Lopes 21
Trener: Janusz Góra
Asystent trenera: Dariusz Dudka
Kierownik drużyny: Krzysztof Pawlaczyk
Lekarz: Mariusz Skrzypczak
Masażyści: Maciej Łopatka, Marcin Lis
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Sylwester Rasmus
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (113)

+dodaj komentarz
Mck - 18.04.2021 / 19:05, *.t-mobile.pl

Przez te kilka bramek z karnych i do pustych Peharta to bedzie dramat w pucharach z takim ruchliwym napastnikiem..On jest za wolny a gra kombinacyjna jest na poziomie A klasy a zagraj z nim z kontry:) ..Lubię Czesia ale sami sobie w kolano strzelimy.

odpowiedz
Legia1 - 13.04.2021 / 11:10, *.plus.pl

A co teraz daje mistrzostwo??!to jest środek do celu czyli LM tam są prawdziwe mecze i emocje, bo ile można patrzeć na naszą nędzna ekstraklape. Poziom żenujący tak naprawdę trzeba się mocno postarać o porażki albo nie mieć motywacji ewentualnie się układać na remis tak jak to bylo ewidentnie widać w Poznaniu. Amica się dogadala z CM żeby im krzywdy nie robić a i naszym widać ten punkt pasował bo inaczej CM by robil zmiany i cokolwiek żeby wygrać.

odpowiedz
Moro - 14.04.2021 / 00:57, *.centertel.pl

@Legia1: buahaha "amica się dogadała z CM" - co ty ćpiesz

odpowiedz
filand - 13.04.2021 / 03:28, *.t-mobile.pl

Po meczu gdy Legia Warszawa zostanie Mistrzem Polski ti przypomnę te budujące wpisy...Ciekawe ile onanistow zmieni nick...zrzut z ekranu wykonany

odpowiedz
:) - 13.04.2021 / 11:12, *.plus.pl

@filand: mistrz będzie bo kto może go zdobyć inny?

odpowiedz
exsa - 12.04.2021 / 20:42, *.tpnet.pl

W innych klubach graja i sie ogrywaja mlodzi pilkarze tylko nie w LEGII wiec w koncu odchodza jak maja oferty a czy wchodzac na boisko bez ogrania w 1 druzynie maja od razu dobrze grac czego sie oczekuje to po pierwsze a po drugie kiedy zaczna grac sprowadzeni pilkarze za wyjatkiem Szabanowa w nowym sezonie o ile jeszcze beda w LEGII wiec jest cos nie tak a zmian jest az 5 P.Trenerze !!!!

odpowiedz
SzB - 12.04.2021 / 19:25, *.pljtelecom.pl

Wynik nieważny, tego mistrza i tak zdobędziemy. Mecz o tyle ciekawy, że może robić za demo przed rozgrywkami pucharowymi. Tak jak zauważył jeden z kolegów poniżej, powinniśmy się cieszyć, że Lech za wszelką cenę nam się stawia, bo dzięki temu ta liga wywołuje ślad emocji. Cała reszta jest już tak zblazowana, że walimy w nich jak w worek treningowy, który nigdy nie odda...
Jeśli chcemy coś ugrać w tych pucharach, to dobrze żeby nie osłabić się w pomocy, ataku, moim zdaniem wygląda to naprawdę przyzwoicie. Niemniej prochu nie odkryję jeśli napiszę, że obrona jest do wymiany i zbudowania od nowa w całości. Dla Wieteski następnym przystankiem będzie już chyba tylko Arka lub Podbeskidzie, Jędrzejczyk natomiast już od dawna nie jest nawet "solidnym średniakiem " ligowym.

odpowiedz
gazza - 12.04.2021 / 18:38, *.inetia.pl

To był mecz wyjazdowy więc należy się cieszyć z remisu i 1 pkt !
smuci poziom gry niektórych piłkarzy no ale na to nie mamy wpływu - Ma na to wpływ trener...
Jak trener nie widzi pewnych spraw to niech idzie do okulisty bo wstawianie Wieteski czy Szabanowa to zgroza...
Ale....no właśnie ...czy ma kogoś do wstawienia lepszego ???

odpowiedz
bronek49 - 12.04.2021 / 17:36, *.chello.pl

co ten Koń Trojański Michniewicz wyrabia przy wysokim prowadzeniu nie wpuszcza młodych ,przy niekorzystnym wyniku też zmian nie robi tego już oglądać nie można wszystkie drużyny w lidze ogrywają młodych a ten trenerski cykor się boi

odpowiedz
SF - 12.04.2021 / 15:50, *.tpnet.pl

L.Ojrzynski do LEGII ?

odpowiedz
Wolfik - 12.04.2021 / 20:13, *.mm.pl

@SF: A to posada parkingowego się zwolniła?

odpowiedz
hajdukL - 12.04.2021 / 21:21, *.77.242

@Wolfik:
Wpis typa SF od czapy ale do Leszka Ojrzyńskiego to z odrobiną szacunku koleś.

odpowiedz
esa - 12.04.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

Dlaczego mlodzi pilkarze nie dostaja minut gry to w jakim celu jada posiedziec,obejrzec mecz i wrocic. P. Trenerze kiedy beda sie ogrywac ? !!!

odpowiedz
exsa - 12.04.2021 / 15:25, *.tpnet.pl

Wlasnie o to chodzilo LEGIO zeby zdobyc 1pkt. a Lechowi podarowac 1pkt. a gdzie zmiany P.Trenerze !!!!

odpowiedz
Morda - 12.04.2021 / 13:59, *.wanadoo.fr

No i nasza "potęga" "zbudowana" przez "genialnego" stratega została przetestowana przez małolatów którzy nie strzelili sami sobie bramek. Ale ciężko jest przemówić do rozsądku niektórym jak widzą wyniki jak np z Pogonią. Co z tego, że ich obrona zagrała wtedy na miarę okręgówki. Sukces i tak będzie bo przy obecnej drabince do europejskich pucharów chyba już się nie da nie awansować do tej III ligi europejskiej.

odpowiedz
olew - 12.04.2021 / 14:14, *.vectranet.pl

@Morda: Przesadzasz, Lech grał fajnie, arogancko, Legia słabiej, ale ostatnio gra dobrze. Powodów do paniki nie mamy żadnych. Legię wiosną dobrze się ogląda, akurat wczoraj nie. Ale Legia jest w Polsce potęgą i wreszcie ładnie gra ! jak się nam uda kupić Vadisa II w pucharach też będzie dobrze. Wczoraj było słabo, ale co mają fani Barcy to nam oszczędzono... pozdrawiam !

odpowiedz
Ania - 12.04.2021 / 13:38, *.com.pl

Chłopcy zawsze się napinają, no cóż testosteron, usprawiedliwione:) Chociaż czasem sobie myślę, że można się wyżyć na siłce np.. po tylu nieprzyjemnych słowach (przy bardzo dobrej passie i 1 miejscu w lidze) tak po ludzku szkoda mi naszych legijnych chłopaków. No nic Panowie, nie przejmować się "słabymi" komentarzami na tym forum, gramy dalej, do boju Legia:)

odpowiedz
waw - 12.04.2021 / 20:12, *.chello.pl

@Ania: Anulko takie meczek jak z : Lechem Wisla Cracovia Widzewem Lksem Gornik Z Jaga Polonia Arka musimy zawsze zaws,e zawsze wygrywac i gonic przydupasow ,pozdro

odpowiedz
Warszawiak1234 - 12.04.2021 / 13:26, *.chello.pl

To jest rozpacz, gdy czyta sie niektore komentarze. Hustawka nastrojow. Od euforii po meczach z Zaglebiem i Pogonia do totalnego gnojenia wszystkich po meczu z Lechem.

odpowiedz
Bbk - 12.04.2021 / 13:17, *.amazonaws.com

Masakra co tu sie podniecac i nazywac to clasykiem czy jak tam chcecie grala 10 druzyna czy ktoras tam z liderem tabeli powinno byc do przerwy ze 3 do przodu , nie dalo sie tego ogladac slabe z reszta kiedy bylo dobre

odpowiedz
Ludzie - 12.04.2021 / 13:13, *.orange.pl

Ludzie co wy gadacie? Nagle Legia gra piach i jest do bani? Co wy mówicie? Nagle wjeżdżacie na Michniewicza, Slisza i Mladenovica? Że Michniewicz out? Że już przegraliśmy puchary? Od 6 lutego nie przegraliśmy meczu poza pucharowym. 6 ligowych zwycięstw z rzędu, roznieśliśmy Pogoń w pył w pierwszej połowie. Jasne, nie zawsze jest idealnie, takie mecze się zdarzają. Wyciągnąć wnioski i zapomnieć o nim, punkt jest, kompromitacji nie ma. Przestańcie wiecznie narzekać, bo mimo wszystko Legia gra ostatnio dobrze, a po waszym gadaniu wygląda tak jakbyśmy grali tragicznie od dłuższego czasu. Wieczni malkontenci, Polakowi nie dogodzisz

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 12.04.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

@Ludzie: Ciekawe co napiszesz jak tak zagrają w drugiej rundzie eliminacji... Będzie gorzej niż z Karabachem.. Liga jest słaba...tu nie ma z kim przegrać mistrza... Wyznacznikiem siły i klasy Legii są Europejskie Puchary a tu niestety jest dno. To JEST LEGIA i trzeba od niej wymagac więcej...NAJWIĘCEJ

odpowiedz
Afro - 12.04.2021 / 10:19, *.plus.pl

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy po prostu im się nie chce. Tak najzwyczajniej w świecie. Widać że to tylko praca ale już dawno nie pasja. Nie widać radości w grze. Nie tylko w Legii ale i w innych klubach. Trudno to oglądać.

odpowiedz
Antek - 12.04.2021 / 10:10, *.centertel.pl

Puchary były kiedyś a teraz nic nie będzie

odpowiedz
olew - 12.04.2021 / 09:41, *.vectranet.pl

Fajnie , że Lech się nas nie przestraszył i grał, chciał nas skaleczyć i nawet miał jakieś tam okazje. W czasach gdy wszyscy pierdzą ze strachu przed nami, to wyjątek wart wzmianki i podziękowań dla Lecha. Liga bez poważnej rywalizacji nie ma sensu. Szkoda, że my graliśmy problematycznie i poza Wielkim Małym Brazylijczykiem, żaden z naszych grajków nie był wart wczoraj oglądania . No Boruc też był dobry, ale On zawsze jest . Takie mecze uczą pokory. Jednak wolałbym porażkę po emocjonującym dobrym meczu, miast bezbramkowego remisu po nudnym .

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.04.2021 / 09:35, *.play-internet.pl

Legia pojechała po remis i cel osiągnęła. Pogoń napewno straci jeszcze punkty więc o mistrzostwo to jestem raczej spokojny ale my nadal nie za bardzo mamy drużynę. Jest trzon 6 może 7 zawodników a reszta to trochę zapchajdziury. Już nie wspomnę o tzw. zimowych transferach , kolejne nieporozumienie pana Kucharskiego.

odpowiedz
Jani - 12.04.2021 / 10:06, *.chello.pl

@chrisSiekierki: A skąd wiesz że straci? I z kim niby?

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.04.2021 / 12:47, *.play-internet.pl

@Jani: zwykły rachunek prawdopodobieństwa i statystyka. a tak poważnie nie sądzę żeby Pogoń wygrała w Bielsku, ciężko też będzie im wygrać w Mielcu. A my mamy dość dużą przewagę, a jeśli wygramy z Cracovią to już tylko kroczek zostanie a nie zapominaj że mamy lepsze mecze bezpośrednie.

odpowiedz
olew - 12.04.2021 / 15:26, *.vectranet.pl

@Jani: z Podbeskidziem, Rakowem i Wartą. My zaś przegramy jeden albo dwa mecze, resztę wygramy, wiec mistrzostwo pewne.

odpowiedz
:D - 12.04.2021 / 08:39, *.orange.pl

tak sie zastanawiam czy Mladenovicia nie otruli przed tym meczem

odpowiedz
Przem - 12.04.2021 / 07:44, *.amazonaws.com

Z taką grą to liga miszczow nasza

odpowiedz
waw - 12.04.2021 / 07:11, *.chello.pl

czas opuscic Legie Czesiu , haslo przed meczowe , gramy spokojnie nie robiac sobie krzywdy ,remisik biore w Ciemno , kur.. to jest klub Legia tu nie ma gry na remis , Koniec

odpowiedz
PLK - 12.04.2021 / 03:03, *.cyfrowypolsat.pl

QRVA!!! Jeden słabszy mecz (może taki miał być?) a wy już płaczecie jakbyśmy przegrali mistrza!!! Jestem przekonany że Cracovię pojedziemy aż miło!!! A i Pogoń wszystkiego do końca nie będzie wygrywać!!! Myśleliście że do końca sezonu będziemy wygrywać wszystkie mecze?!! Troszkę dystansu... Lepszy punkt niż nic!!! A mogło tak się dzisiaj zdarzyć... Pozdro dla wszystkich....

odpowiedz
WachteL - 12.04.2021 / 09:47, *.centertel.pl

@PLK: zgadzam się

odpowiedz
Arek - 12.04.2021 / 00:31, *.master.pl

czesio chórzysta nie pozwolił skrzywdzić swojej ukochanej ( zaraz po podpiździu bb) drużyny.

odpowiedz
filand - 12.04.2021 / 00:29, *.inetia.pl

Dobry wieczór.
Punkt na wyjeździe to jest punkt zdobyty. Przybliża do mistrzostwa Polski.
Lech musiał wygrać. Legia chciała. Remis nikogo nie krzywdzi...
Dziękuję. Dobranoc.

odpowiedz
PLK - 12.04.2021 / 02:37, *.cyfrowypolsat.pl

@filand : w sedno....

odpowiedz
Hugon - 11.04.2021 / 23:13, *.vectranet.pl

Gruby Czesiek pieprzył że nie miał kto wejsc zeby zmienić grę. Pytam się Ciebie gościu jak nie robisz zmian to skąd wiesz że wchodzący wypoczęty zawodnik nie da drużynie więcej niż wymęczony Kapustka który 10 min. przed końcem nie miał siły się cofnąć.Dlaczego nie wpuśćisz Dusambajewa myślisz że nie będzie miął siły na ostatnie 10 min.Wiem że grałeś przeciwko swojej kochanej drużynie dlatego tak męczyłeś tych chłopaków.A i tak twoje łachy nie wygrały.Legia to jedyna

odpowiedz
AAA - 11.04.2021 / 23:13, *.play-internet.pl

Cesiu,
A czy nikt Cię nie poinformował że można dokonać 5 zmian?
Chciałeś zdobyć więcej niż 1pkt czy niekoniecznie?

odpowiedz
Arek - 11.04.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

No cóż, w końcu trochę słabszy mecz musiał przyjść. Łachy dziś miały swój mecz sezonu, więc motywację miały podwójną. Nie wiem, dlaczego tylko jedna zmiana. Chciałem dziś zobaczyć tego Uzbeka. Coś tam Czesiek farmazoni, że musiałby ustawienie zmienić przy tych roszadach. No, bez "przesadyzmu" jak to mówią.

odpowiedz
Szpic - 11.04.2021 / 22:11, *.chello.pl

To były klasyczne piłkarskie szachy. Typowy mecz na 0:0, nie do oglądania.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.04.2021 / 21:33, *.chello.pl

No cóż Koledzy, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Taki "bezobjawowy" mecz musiał kiedyś się wydarzyć i tak się dzisiaj stało.
A propos' meczowych konkretów; powtórzę po raz wtóry, iż ustawianie Luquinhasa, aż tak wysoko jest taktycznym nieporozumieniem. To jest piłkarz urodzony do kreowania akcji ofensywnych (największa ilość fauli rywali), a nie na ich wykańczaniu (przykład dzisiejszy).
Ponadto, trener Czesław musi pilnie "odblokować" skrzydła w kolejnych meczach ponieważ nasi przyszli rywale będą się wzorować na dzisiejszej taktyce Lecha. A była ona niestety k......o skuteczna.
Ps.: dywagowanie na temat tego, czy Legia doznała, tzw. zadyszki mija się z celem. Również euro pucharowe spekulacje należy odsunąć do czasu zakończenia ESA. Obecnie, całą uwagę należy skupić na skrupulatnym...ciułaniu punktów.
Tak jak słusznie - wcześniej - napisał "ozdrowieniec" Kol.@Wolfik, jak na razie, nie wygraliśmy (zdobyliśmy) nic! Warto o tym z pokorą pamiętać, aż do momentu ostatecznego (mistrzowskiego) rozstrzygnięcia.
Serdeczności

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.04.2021 / 22:14, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: "trener Czesław musi pilnie "odblokować" skrzydła w kolejnych meczach"
Mógł to zrobić już dzisiaj, ale zrobił tylko jedną wymuszoną zmianę. Nie potrafi zareagować w trakcie meczu? A może nie chciał? Legia miała być zdolna do grania kilkoma systemami w trakcie meczu, ale dziś kurczowo trzymał się jednego, gdy była potrzeba zmian.

odpowiedz
hajdukL - 11.04.2021 / 22:22, *.77.242

@Jerz z Potoku:
Człowieku te Twoje okrągłe słówka już od dłuższego czasu są irytujące, a te dzisiejsze to już szczyt. Nie chcesz to nie płacz, chcesz to szukaj wymówek i usprawiedliwień na ten dzisiejszy spektakl. Tylko po co?
Jedyny słuszny, jak mi się wydaje, komentarz po tym meczu systematycznego widza (a za takiego Cię mam) to całkowity brak profesjonalizmu naszej drużyny i trenera. Przykładów oszczędzę bo po prostu nie chce mi się pisać tak długiej rozprawki na temat tego gów.., które dzisiaj znów miałem nieprzyjemność oglądać.

odpowiedz
Wolfik - 11.04.2021 / 23:07, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Trzymał się znanego ustawienia, bo bał się porażki. Widocznie nie mamy jakościowych zmienników, może oprócz Wszołka. Ten punkt - jak pisałem niżej - wył chyba od początku wkalkulowany. Czy słusznie - czas pokaże.

odpowiedz
Darek - 11.04.2021 / 23:58, *.t-ipconnect.de

@Jerz z Potoku: Może drony czesia lataly zbyt nisko by czesio zauważył,że potrzeba znian?
A może po prostu nie chciał zrobić krzywdy swojej ukochanej drużynie z wronek.
W końcu lubi czesio pospiewać o naszej drużynie i rzucić kilka ku.w w naszą stronę.
Ale nasze pieniadze już mu jakoś nie śmierdzą.

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 12.04.2021 / 02:04, *.chello.pl

@hajdukL: po kolejnym meczu Legii będę oczekiwał z dużą niecierpliwością Twojego wyważonego, obiektywnego i spójnego merytorycznie wpisu nt. gry naszych milusińskich. Oczywiście, w swoim autorskim komentarzu staraj się unikać, tzw. okrągłych słówek (ponoć denerwujących) w rodzaju, mój cyt.: "A była ona niestety k......o skuteczna".
Mniemam, że tym razem zechce się Tobie wymienić kilka konkretnych przykładów na udowodnienie przedstawionego przez siebie toku rozumowania. Życzę, w realizacji tego przedsięwzięcia, doznania bezgranicznej rozpusty intelektualnej i merytorycznej!

odpowiedz
hajdukL - 12.04.2021 / 21:15, *.77.242

@Jerz z Potoku':
Bełkotu z elementami masturbacji słowem ciąg dalszy w Twoim wykonaniu. Brawka.
To był dla mnie taki test-mecz na podejście naszych kopaczy i trenera do wykonywanego zawodu. Test oblany bez możliwości poprawki. Każdy kto nie od wczoraj śledzi poczynania naszych grajków widział co się święciło na boisku. Ty sobie przejdź z tym do porządku dziennego. Ja tego nie zrobię.

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 12.04.2021 / 22:07, *.chello.pl

@hajdukL: obawiam się Kolego, że takich "test-meczów" w bieżącym sezonie zaliczymy jeszcze więcej ponieważ taka jest rzeczywista (sportowa) wartość naszej drużyny. Na tle innych uczestników rozgrywek ESA i tak wypadamy nie najgorzej.
Wypunktowane przez Ciebie minusy obecnej Legii są tak oczywiste, że pisanie o nich nie wnosi wiele do kibicowskiej świadomości. A jak jest, to większość widzi.
Ps.: jeżeli udało Ci się rozładować pomeczową frustrację na moich wpisach, to jestem rad, że Komuś lub czemuś posłużyły...

odpowiedz
Trampek - 11.04.2021 / 21:30, *.125.60

Odniosłem wrażenie,że ...... drużyny wzajemnie nie chciały zrobić sobie krzywdy. Jedna drużyna wstała zaspana, a druga szykowała się do snu.

odpowiedz
L56 - 11.04.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

Nasze ustawienie jest dobre na słabsze i przestraszone drużyny.Kiedy trzeba grać z drużyną, która ma dobrych piłkarzy, nie boi się i jeszcze ma jakąś dodatkową motywację
to trudno się spodziewać, że wrzucając piłkę ze skrzydła jako jedyny pomysł na bramkę
coś się strzeli.I pressing też nie pomaga bo umieją spod niego wyjść (bez strachu).
I tak było dzisiaj.
Na taki mecz Pekharta można wpuścić na ostatnie pół godziny.Wyjść musi napastnik,
który biega do każdej piłki i do każdego obrońcy, zawsze!

odpowiedz
cuLt - 11.04.2021 / 23:50, *.120.15

@L56: No włašnie...

odpowiedz
Sebo(L) - 11.04.2021 / 21:02, *.master.pl

Jedna zmiana wymuszona urazem Szabanowa a co z pozostałymi?! Czy na te choćby 10-15 minut nie warto było wpuścić Skibickiego?Czy za beznadziejnego dzisiaj Mladenovicia na ostatnie minuty nie można było sprawdzić Uzbeka? Po co ta ławka rezerwowych skoro Michniewicz boi się robić zmian? Dzisiaj zagraliśmy bardzo słabo od początku do końca a trener dokonuje jednej zmiany wymuszonej urazem zawodnika! Nieporozumienie.

odpowiedz
hajdukL - 11.04.2021 / 21:55, *.77.242

@Sebo(L):
Mam bardzo podobne spostrzeżenia do Ciebie.

odpowiedz
PLK - 12.04.2021 / 02:48, *.cyfrowypolsat.pl

@Sebo(L): Miał być remis.... Jest remis!!! Bez spinki bracie... Tak miało być... W następnym meczu będą i wartościowi zminnicy... Dzisiaj pyry miały nie przegrać i tyle...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.04.2021 / 20:49, *.vectranet.pl

Boruc Luki na plus. Reszta jest milczeniem. Spotkały się 2 drużyny bez ambicji... Co z tego mistrza przyjdzie.. W Europie 10 minut przestoju w meczu to 2 bramki w plecy. A dziś Legia 10 minut to grała w piłkę.. Nie o to chodzi. Po co wpuszczać Wszołka, który wiadomo, ze odchodzi...Młodzi na ławce; Muci, który grał nawet w Europie, Jaszur, który grał w swojej reprezentacji... Dać szansę... Czesio dla mnie trener bez ambicji, uporządkował gre Legii, poprawił przygotowanie kondycyjne.. i tyle. Na Europę nie wystarczy...

odpowiedz
exsa - 11.04.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Mial byc remis i jest. ! Czy o to chodzilo P.Trenerze ?!!!

odpowiedz
Pab(L) o - 11.04.2021 / 20:44, *.chello.pl

Grunt, że nadal mamy Lidera i sporą przewagę. Czas rozjeb... resztę ligi i mamy Mistrza! Niestety na Puchary za mało finezji.

odpowiedz
Obi - 11.04.2021 / 20:43, *.centertel.pl

Slisz chłopaku zacznij grać !!!
Straszna bieda ,że on gra w pierwszym składzie to jest koniec świata dziś każda piłka stracona ogarnij się

odpowiedz
jot - 11.04.2021 / 20:54, *.tpnet.pl

@Obi: uspokój hormony... Jeden remis na siedem meczów po serii sześciu zwycięstw a ty srasz się jakbyś oglądał amikę przegrywającą kolejny dziewiąty mecz...

odpowiedz
hajdukL - 11.04.2021 / 23:30, *.77.242

@jot:
Słaby jesteś jak Twój "kontrkomentarz" w stosunku do @Obi. Czytanie ze zrozumieniem i odpowiedź na temat wielu tu przerasta.

odpowiedz
LewLegia - 11.04.2021 / 20:42, *.net.pl

to była prawdziwa Legia Cesia 711 i takie będą puchary europejskie , żadnego postępu.

odpowiedz
Rado - 11.04.2021 / 20:34, *.play-internet.pl

Za 3 kolejki będziemy mieli tyle samo pkt co Pogoń (patrz terminarz)

odpowiedz
singspiel - 11.04.2021 / 20:44, *.centertel.pl

@Rado: najważniejsze, że na koniec będziemy na 1 miejscu

odpowiedz
M3 - 11.04.2021 / 20:30, *.jmdi.pl

Ciśnięcie po Borucu osły, a on wybronił nam remis. Pretensje można mieć do Mladenovicia i Juranovicia. Kapustka też głową był gdzie indziej. Wszołek wszedł i miał to rozruszać... Pekhart miał okazję, Luquinias też, ale on grał dziś dużo lepiej od wymienionych. Dużo błędów całego zespołu.

odpowiedz
:) - 11.04.2021 / 20:22, *.plus.pl

Na ligę starczy i na 2 mecze w pucharach chyba że znów będzie 1 mecz w każdej rundzie

odpowiedz
nil - 11.04.2021 / 20:22, *.vectranet.pl

czy Slisz dostał żółta za pyskowanie przy faulu Salomona na Lukim? W statystykach nie ma ale Frankowski pokazał kartkę w jego kierunku. gdzie to można sprawdzić jakiś protokół?

odpowiedz
Wolfik - 11.04.2021 / 20:20, *.mm.pl

Ten mecz od początku "śmierdział" bezbramkowym remisem. Michniewicz obawiał się Lecha, zwłaszcza po zwolnieniu Żurawia zatem "zamurował" tyły. Tymczasowy trener Lecha postąpił podobnie. Nic innego z tego nie mogło wyjść.

Pisałem i będę pisał - jeszcze niczego nie wygraliśmy a wbrew pozorom mamy trudny kalendarz. Prawdopodobnie wszystko rozstrzygnie się meczami z drużynami krakowskimi u siebie. Jeśli zdobędziemy na nich komplet punktów, obrona MP stanie się faktem.

O ewentualnych bojach o europejskie puchary nie ma na razie sensu dyskutować. Widać jak na dłoni, że pół drużyny należałoby wymienić by gdziekolwiek awansować.

Na koniec - dziękuje Kolegom za miłe słowa w czasie mojej walki z covidem. Jakoś udało się to przejść, chociaż walka z gorączką trochę trwała.

odpowiedz
Sebo(L) - 11.04.2021 / 20:33, *.master.pl

@Wolfik: jakie "wbrew pozorom"? Mamy o wiele trudniejszy kalendarz niż taka Pogoń.My : Cracovia (D),Piast (W) ,Lechia (W),Wisła (D),Stal (W),Podbeskidzie (D) i dla jasnośći 2 wyjazdy z rzędu (Piast z którym nie potrafimy grać niestety) i 2 mecze z outsajderami,z którymi...przegraliśmy na jesień. Pogoń : Podbeskidzie (W), Górnik (D),Stal (W),Warta (D),Zagłębie (W),Raków (D). Z grą jaką dzisiaj zobaczyliśmy (oby to był tylko wypadek przy pracy i jednodniowa słabsza dypozycja) to Pogoń za 3 kolejki może wyprzedzić Legię.

odpowiedz
Farme(L) - 11.04.2021 / 20:45, *.virginm.net

@Wolfik: oczywiście, że kalendarz nie jest najlepszy, dziś przejrzałem kalendarz pod względem Śląska, bo chciał czy nie to drugiej połówce też bije do wojskowych, choć nie Centralnemu...:)
Mamy nie lekko, ale kiedy mieliśmy do Mistrzostwa, aż tak blisko???
Mistrz Mistrz Mistrz
Legia Mistrz!!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.04.2021 / 22:25, *.centertel.pl

@Wolfik: "walka z gorączką trochę trwała". Czym walczyłeś z tym covidem? W domu, jak rozumiem?

odpowiedz
Wolfik - 11.04.2021 / 23:11, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Tak, na szczęście w domu. Na początku brałem "Theraflu" - wystarczało na jakieś 8-10 godzin. Potem 3xdziennie Paracetamol mi zapisano i po 4-5 dobach "pusciło". Jako jedyny w domu miałem gorączkę, ale za to nie straciłem smaku i węchu. A żona i córka do dziś niczego nie czują....

odpowiedz
Ginpasterz - 12.04.2021 / 09:08, *.204.214

@Wolfik: Mimo iż kolegi nie znam osobiście ale primo ciesze się ze udało się pokonać Covid (cieszę się z każdej osoby która nie przegrała walki) a po secundo warto poczytać tu na forum rozsądne rzeczy.
Zgodzę się że nic jeszcze nie wygraliśmy ale 8 punktów na sześć meczów przed końcem to sytuacja świetna. Wg mnie 3 zwycięstwa u siebie zapewnią mistrzostwo bo grupa pościgowa jest raczej słaba i nie zdobędzie nagle kompletu punktów.
Niemniej jednak wygranie tej ligi jest przyjemne ale nie jest wg mnie żadnym wyznacznikiem.
Niestety puchary mogą nas znowu boleśnie zweryfikować.
Gdy przychodził Artur Boruc było wiele komentarzy ale prawda jest taka, że jest wartością dodaną ale ma 41 lat i następny sezon jest ogromnym znakiem zapytania. Miszta to jeszcze nie ten poziom. Grając systemem z 3 obrońcami to trochę mało takich z prawdziwego zdarzenia. Wahadła mamy 3 bardzo dobrze wyglądające ale realia są takie że nawet najsłabszy zespół z Bundesligi przyciągnie Wszołka pieniędzmi. Bramkostrzelny napastnik jest jeden ale znając naszego Prezesa to nawet oferta za 3 mln Euro będzie atrakcyjna. Myślę że jest kilka klubów które stać na wydanie takich pieniędzy na króla strzelców ogórkowej ligi.
Niektórzy koledzy piszą o tym że nie ma zmian, że nie graja młodzi. Myślę, że to jednak nie ten poziom bo gdyby to był ten poziom to jednak by zagrali.
Ciekawe co by napisali gdyby wpuścił rezerwowych i jednak byśmy przegrali. Wtedy czytałbym komentarze że wpuścił rezerwowych żeby się podłożyć.
Na koniec życzę dużo zdrowia i obyśmy cieszyli się z mistrzostwa, a przede wszystkim z pucharów jesienią.

odpowiedz
Wolfik - 12.04.2021 / 15:29, *.mm.pl

@Ginpasterz: Dziękuję za dobre słowa. Pozdrawiam!

odpowiedz
Autor - 11.04.2021 / 20:20, *.chello.pl

Czesio "711" Michniewicz pokazał w tym meczu dla kogo gra...

odpowiedz
Szyszko - 11.04.2021 / 20:19, *.chello.pl

Co za dno.. Tyle dobrego że pewnie postawimy sobie kolejny puchar MP w gablocie, ale puchary to mrzonka Loczka na pokaz. To samo w Lechu. Opłaca się sprzedawać a resztę karawany utrzymywać przy życiu. I tyle. Raz stepy, dwa Gibraltar i będziemy znowu mogli skupić się na lidze

odpowiedz
Dm - 11.04.2021 / 20:17, *.plus.pl

A kto niby miał tu z ławki wejść ??? Uzbek albanczyk a może Gruzin?? Kto by nie wszedł to by jeszcze coś odwalił więc w sumie dobrze wyszło że nikogo nie wprowadził

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 11.04.2021 / 20:15, *.jmdi.pl

Proszę o wyjaśnienie: na czym polega finezja rzutów wolnych w wykonaniu Martinsa i Mladenowicia? Poza, oczywiście, elementem humorystycznym?

odpowiedz
Dm - 11.04.2021 / 20:19, *.plus.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: nie dogadali się i tyle

odpowiedz
:) - 11.04.2021 / 20:13, *.plus.pl

Widać efekt polityki transferowej klubu. CM nie robi żadnych zmian oprócz wymuszonych tak samo jak i gra żelazna 11 żeby pokazać że nie ma kim grać.

odpowiedz
Ewelina - 11.04.2021 / 20:02, *.play-internet.pl

Myślałam że zasnę, zero emocji. Dla Amiki Wronki ten punkt to największy sukces ostatnich miesięcy.

odpowiedz
Jano - 11.04.2021 / 19:58, *.orange.pl

szkoda tych 2 pkt oby ich nie zabrakło na koniec!

odpowiedz
Marcin z Lublina - 11.04.2021 / 20:00, *.orange.pl

@Jano: Spoko Vuković przed rokiem kontrolował dobrze

odpowiedz
Marcin z Lublina - 11.04.2021 / 19:49, *.orange.pl

I nie przypadek, że Czesio krytykował m.in. Kucharskiego ze względu na strategię i nie można powiedzieć, że jednak jest brak zaufania

odpowiedz
Marcin z Lublina - 11.04.2021 / 19:44, *.orange.pl

Pierwsza raz od 31 stycznia Legia nie strzela gola
Czyżby Juranović i Mladenović i spółka ofensywna stracili moc i konie mechaniczne? Słabe tempo

odpowiedz
Matt - 12.04.2021 / 00:40, *.tpnet.pl

@Marcin z Lublina: Z całym szacunkiem i sympatią dla Mladena i Juranovicia, czekam na powrót Vesovicia. Uważam, że jest trochę lepszy sportowo, ale zawsze jest nienasycony. Legia dziś niestety wyglądała jakby czekała na zwycięski remis. Powrót Marko na pewno jeszcze zmobilizuje i tak mocnych wahadłowych.

odpowiedz
robochłop - 11.04.2021 / 19:43, *.orange.pl

kiepski występ prawie całej drużyny...a gdyby nie Boruc to byśmy gonga wyłapali...dramatycznie rozgrywane rzuty wolne...dziwi brak zmian(pomijam te po urazach) na osobny akapit zasługuje dzisiaj Mladen...rozgrywał jakiś własny mecz,masa strat,kilka razy sprokurował grozne sytuacje pod naszą bramką...no i ponownie włączył mu się tryb gadania.dyskutowania...mecz do zapomnienia...

odpowiedz
*****. ** - 11.04.2021 / 19:41, *.d1-online.com

Kibole Lecha zrobili o trzeciej rano pobudkę naszym przed hotelem.

odpowiedz
atmosferic - 11.04.2021 / 19:40, *.orange.pl

Jak ktos myslal po tym meczu z Pogonia ze mistrz juz zaklepany to sie grubo mylil. Teraz same trudne mecze cracovia ktora walczy o utrzymanie, potem 2 wyjazdy piast ktory nas leje regularnie, lechia ktora odzyla i gra dobrze i wisla u siebie ktora jest grozna. A 2 ostatnie kolejki to podbeskidzie i stal ktore tez walcza o utrzymanie.

odpowiedz
Krasnal - 11.04.2021 / 19:51, *.telkab.pl

@atmosferic: idąc twoim tokiem myślenia należy się bać każdego...spokojnie to eklapa... wszystkiego wygrać się nie da i dziś mecz zadyszka...można się było spodziewać. W kolejnym wygramy i wszystko wróci do normy.

odpowiedz
jim - 11.04.2021 / 19:39, *.tpnet.pl

Mecz się odbył i tyle można powiedzieć

odpowiedz
paw - 11.04.2021 / 19:35, *.telkab.pl

Dziś słabo...

odpowiedz
Yeti - 11.04.2021 / 19:34, *.play-internet.pl

Niestety Legia nie jest taka mocna jak się niektórym wydawało. Amica prostymi środkami zneutralizowała ofensywę Legii i sami mieli kilka okazji na strzelenie gola. Niektórzy myśleli, że Legia jedzie po pewne zwycięstwo, a tu niespodzianka... Z drugiej strony Legia nie była na musiku aby wygrać ten mecz i może dlatego zagrali trochę nonszalancko. Mecz bez historii, ważne że obrona mistrzostwa coraz bliżej :-)

odpowiedz
Hiszpan - 11.04.2021 / 19:34, *.telnaptelecom.pl

Jeżeli Łach choć trochę pokazał co czeka nas w pucharach to lata hańby Pudla będą trwać jeszcze długo.

odpowiedz
eLO - 11.04.2021 / 19:32, *.chello.pl

Frajer ze mnie zagrałem 350 zł na naszych kopaczy. Dziękuje bardzo.

odpowiedz
robert - 11.04.2021 / 20:28, *.mm.pl

@eLO: Mi 1400 poszło się je...ć

odpowiedz
c u L t - 11.04.2021 / 19:30, *.120.15

Powinien Mioduski ukarać tych co przygotowali piłkarzy do meczu, tak sybolicznie i publicznie po 1000 zeta dla sierot , a może zupa była za słona?!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.04.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Słabo w ofensywie. Mało celnych dośrodkowań. Tak na pół gwizdka dziś grali. Pod koniec ewidentnie chcieli doczłapać. Brak zmian, żeby ożywić grę. Jakby nie ten anulowany gol, to bym pomyślał, że nam strzelać nie kazano. Ale najwidoczniej balon trzeba było nieco spuścić. Czas rozjechać Cracovię.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.04.2021 / 19:29, *.centertel.pl

Słabo w ofensywie. Mało celnych dośrodkowań. Tak na pół gwizdka dziś grali. Pod koniec ewidentnie chcieli doczłapać. Brak zmian, żeby ożywić grę. Jakby nie ten anulowany gol, to bym pomyślał, że nam strzelać nie kazano. Ale najwidoczniej balon trzeba było nieco spuścić. Czas rozjechać Cracovię.

odpowiedz
Marcin z Lublina - 11.04.2021 / 19:57, *.orange.pl

@vadisodjidjiaofoe: Doczłapać jak Hamilton w 2020 na Silverstone przy pęknięciu koła do mety

odpowiedz
Tomek - 11.04.2021 / 19:28, *.chello.pl

W pucharach będzie płacz

odpowiedz
Onyx76er - 11.04.2021 / 19:27, *.chello.pl

Wstyd

odpowiedz
Darek - 11.04.2021 / 19:26, *.t-ipconnect.de

Podsumuje ten mecz w dwóch zdaniach.
Trochę lepszy przeciwnik i już nic nie gramy.
Koszulki Legii nawet ładne.

odpowiedz
c u L t - 11.04.2021 / 19:26, *.120.15

Ta gra pokazała że jeszcze daleko do Mistrza....a sędzia i Czesiek oprawili nędznie te spotkanie...

odpowiedz
Spać - 11.04.2021 / 19:26, *.chello.pl

Ale nudy. Kreatywności za grosz

odpowiedz
Wawa - 11.04.2021 / 19:25, *.chello.pl

Słabo bardzo słabo żeby nie powiedzieć
Z
Czym
E
U
R
O
P
Y

odpowiedz
Matt - 11.04.2021 / 19:25, *.tpnet.pl

Boruc niech się nauczy wybijać te piątki, bo oczy bolą.

odpowiedz
150 kilo żywej wagi - 11.04.2021 / 19:29, *.114.164

@Matt: bebech mu przeszkadza do ziemi

odpowiedz
Obcy - 11.04.2021 / 19:44, *.t-mobile.pl

@150 kilo żywej wagi: Żeby nie Boruc to byśmy przegrali. Pajacu.

odpowiedz
lepude(L)ek - 11.04.2021 / 19:24, *.plus.pl

to było żenujące

odpowiedz
Barabasz - 11.04.2021 / 19:23, *.114.164

Mizeria Michniewicza i Miodulskiego + gruby Boruc, to jest dramat, do dymisji wszyscy!

odpowiedz
Realista - 11.04.2021 / 23:24, *.orange.pl

@Barabasz: Boruc wybronIł nam remis, kilka klasowych interwencji, do Artura nie można mieć pretensji to akurat pewny punkt zespołu.

odpowiedz