Bartosz Salamon i Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Remis trzeba szanować

Redakcja, źródło: TVP

- Byliśmy trochę zaskoczeni, bo Lech zmienił formacje. Przed meczem zakładaliśmy, że jest możliwe, że zagrają trójką obrońców, ale zaskoczyli nas. Lech to nie jest przypadkowa drużyna, dobrze operują piłką, mają bardzo dobrych piłkarzy, którzy potrafią grać w piłkę i w kilku momentach to pokazali. To był bardzo wyrównany mecz, my też mieliśmy kilka momentów, kiedy przeważaliśmy. Remis trzeba szanować - powiedział po niedzielnym meczu Mateusz Wieteska.

- Brak strzelonego gola wynikał z decyzyjności pod polem karnym. Nie stworzyliśmy sobie wielu sytuacji, zazwyczaj mamy ich więcej. To i skuteczność zadecydowały.

- Stoczyłem wiele pojedynków z Ishakiem, ale nie tylko ja. To dobry napastnik, ciężko się z nim rywalizuje czy to w pojedynkach na ziemi, czy główkowych. Z większości z nich wychodziliśmy jednak zwycięsko i cieszymy się, że udało nam się nie stracić bramki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Sss - 13.04.2021 / 14:11, *.t-mobile.pl

A mnie zawsze uczyli że piłkarzy mojego ukochanego klubu trzeba szanować.... Ale jakoś w twoim i Jędzy przypadku trudno mi o to....

odpowiedz
Ja - 13.04.2021 / 10:22, *.plus.pl

Wieteska jesteś cienki tylko dzięki Borucowi był remis a ty jeszcze kontuzje spowodowałeś szabaniowa.

odpowiedz
Raf - 13.04.2021 / 10:04, *.242.24

Rzeczywiscie Lech jest dobra druzyna on chyba tabeli nawet nie zna ????

odpowiedz
Muchito - 12.04.2021 / 19:09, *.mm.pl

Jaki on jest rzadki...w tym meczu miał z 5 podań takich na pałe do nikogo, na zapalenie płuc. Czy on jest rozgrywającym czy obrońca ? Do tego kontuzjował swojego kolegę z obrony. I teraz jeszcze czytam że Lech ich zaskoczył ustawieniem, naprawdę niebywałe

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.04.2021 / 18:44, *.orange.pl

Szanować remisy i nie zwracać uwagi na krytykę. Wtedy świat wygląda pięknie i można nie dostrzec, że rozsypany Lech wyglądał w tym meczu lepiej taktycznie.

odpowiedz
Arek - 12.04.2021 / 18:32, *.tpnet.pl

Wietes: rozj...łeś kolegę z drużyny.

odpowiedz
MALINIAK - 12.04.2021 / 12:58, *.chello.pl

Z TAKIM PODEJŚCIEM NIGDY NIE OSIĄGNIESZ ZNACZĄCEGO SUKCESU W PIŁCE.
MINIMALIZM OKREŚLA TO JAKIM JESTEŚ ZAWODNIKIEM

odpowiedz
Pepe - 12.04.2021 / 12:44, *.play-internet.pl

Czesław mówi, że spodziewali się innego ustawienia Amiki, a Wietes był zaskoczony. To jak w końcu było ?

odpowiedz
Wolfik - 12.04.2021 / 15:32, *.mm.pl

@Pepe: Bo oni hymn znają, ale nie umieją.... :)

odpowiedz
Luq - 12.04.2021 / 10:33, *.virtuaoperator.pl

Wietes, idź! Idź i nie wracaj. Jesteś najsłabszym ogniwem tej drużyny. Z takim obrońcą o pucharach można myśleć w mokrych snach.
Legia nie ma obrońców na puchary! Nie ma ani jednego solidnego obrońcy.

odpowiedz
Wieteska - 12.04.2021 / 09:45, *.t-mobile.pl

"Przed meczem zakładaliśmy, że jest możliwe, że zagrają trójką obrońców, ale zaskoczyli nas."

Czyli... Niby człowiek wiedział ale jednak się łudził...

odpowiedz
Łukasz - 12.04.2021 / 09:18, *.amazonaws.com

To był dobry sprawdzian przed pucharami. I jak widać, łatwo nie będzie.

odpowiedz