fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Lechem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Poznaniu legioniści oddali 7 celnych strzałów, ale żaden z nich nie sprawił istotnych problemów bramkarzowi Lecha. Z kolei lechici trzykrotnie zmusili Artura Boruca do ładnych interwencji. Legia była przy piłce przez 52 procent czasu gry, przebiegli więcej kilometrów i mieli więcej sprintów.Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Arek - 12.04.2021 / 18:27, *.tpnet.pl

Statystyki dla nas, a łachy czują niedosyt. To jak to jest? A może, statystyka kłamie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.