fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Nowa kolekcja męska w sklepie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia przygotowała nową kolekcję męską, która od czwartku dostępna jest w FanStore. W sprzedaży pojawiły się nowe wzory koszulek, bluz, spodni, czapek i kurtek. Trzeba przyznać, że bardzo fajnie prezentuje się właściwie cały nowy asortyment - wzory są z jednej strony proste, ale mają to "coś". Jak zwykle można by przyczepić się do cen, ale te od lat prezentują się na bardzo zbliżonym poziomie.

Klub podkreśla, że wszystkie ubrania z nowej kolekcji szyte są w Polsce. Przy każdym z nich znajdziemy adnotację "Produkt wyprodukowany w Polsce. Kupując go wspierasz nie tylko klub, ale też polskich producentów odzieży. W tym trudnym dla wszystkich okresie jest to szczególnie ważne. Dziękujemy.".

Kibice otrzymają do wyboru ubrania z eLką w kółeczku oraz herbem. W sprzedaży pojawiły się po raz pierwszy (w oficjalnym sklepie) legijne szorty - idealne na wiosnę i lato, w dwóch wersjach (100 zł). Są również nowe dresy w kolorze czarnym (180 zł), spodnie tzw. joggery (dwa rodzaje, 180 zł) oraz dwie czapki - czarna z eLką oraz biała z herbem (100 zł). Bardzo fajnie prezentują się czarne kurtki przeciwdeszczowe typu softshell (260 zł).

Oczywiście największy wybór dotyczy bluz i koszulek. Znajdziemy bluzy klasyczne (150-170 zł), z kapturem (170-220 zł) i rozpinane (190-200 zł), w różnej kolorystyce (szare, zielone, czarne, białe) i z różnego materiału (bawełna lub poliester w przypadku bluz rozpinanych). W jednym z nowych wzorów wykorzystane zostało hasło (w nowej szacie graficznej) "Legia Warszawa, Semper invicta". Kibice mogą nabyć również tzw. longsleeve'y, czyli cienkie bluzki z długim rękawem w dwóch wersjach kolorystycznych (biała i grafitowa) w cenie 120 zł. Jeśli chodzi o koszulki to wszystkie T-shirty kosztują 80 zł, a do wyboru mamy osiem wzorów - prostych, ale zróżnicowanych i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są również dwie nowe koszulki typu polo - czarna z eLką i biała z herbem (100 zł). Posiadacze abonamentów mogą liczyć na 10-procentową zniżkę.

Nową kolekcję obejrzeć i kupić można zarówno w sklepie stacjonarnym przy Łazienkowskiej 3, jak i sklepie internetowym.

fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa

Legia Warszawa FanStore zaprasza na zakupy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 09.04.2021 / 22:38, *.chello.pl

Bida w sklepie az piszczy ekspedientki mi mowily ze obroty spadly o 90% i bez kibicow dlugo sklep nie pociagnie, przykro sie robi, wiec mimo sama przez pandemie mam mniejsze dochody kupilam fajna bluze adidasa z nowej kolekcji i 4 bramsoletki za laczna sume prawie 400zl

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 09.04.2021 / 21:23, *.plus.pl

Lopes pierwszy raz na minę inną niż taką jakby miał zatwardzenie

odpowiedz
ferds - 09.04.2021 / 17:17, *.chello.pl

Chętnie kupię jak już kiedyś Legia będzie miała jakąś tożsamość zawartą w strojach. Raz koszulka gładka, potem z czarnym pase, potem z szarym pasem, teraz w ciapki, co będzie następne?
Argentyna zawsze miała taką samą koszulkę. Szczegóły mogą sie zmieniać, szerokośc pasów, jakieś dodatki, ale każdy wie co to koszka Argentyny. To samo z Arsenalem, Juventusem, Manchesterem i kazdym innym. Przez dziesięciolecia tak było w Barcelonie dopóki jakiś lewacki amok ich nie napadł A u nas byle było L w kółku, koszulka Legii? coś takiego nie istnieje.

odpowiedz
oLaf - 10.04.2021 / 11:35, *.vectranet.pl

@ferds: akurat Juve to z 10 razy zmieniał logo firmy (chyba że mi się z inny klubem pomyliło ale chyba nie...) i potrafi nawet różowe koszulki (!!!!) ''zaserwować'' kibicom w meczu...

Ale i tak zgadzam się z kolegą - te brudne ciapki na białej koszulce teraz to masakra. Białą z czarnym pasem na skos była najlepsza, bo nas wyróżniała!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 09.04.2021 / 16:09, *.master.pl

Dlaczego te wszystkie wzory są tak minimalistyczne i ubogie?Dlaczego klub wstydzi się swojego herbu eksponując go w miniaturowej wersji?! Kto wymyśla te wszystkie wzory i kto je akceptuje?! W porównaniu z pamiątkami klubów z Europy zachodniej Legia wypada bladziusieńko.Nie dość,że wzornictwo bardzo ubogie z miniaturami herbu to do tego ceny z kosmosu.

odpowiedz
Raf - 09.04.2021 / 17:25, *.centertel.pl

@Sebo(L): zapraszam do milanstore w mediolanie w duomo. Tam zobaczysz ceny z kosmosu.... byłem widziałem.

odpowiedz
Sebo(L) - 10.04.2021 / 14:35, *.master.pl

@Raf: wiesz ja byłbym gotowy dać nawet 120 zł za t-shirt gdyby graficznie to był "majstersztyk" z dużym czytelnym herbem,napisem LEGIA,z grafiką legend Legii,stadionu a nie to co jest obecnie.Czy w Warszawie do cholery nie ma zdolnych grafików,którzy mogliby przygotować kozackie wzory?! Obecnie t-shirty graficznie to najzwyklejsza amatorszczyzna.Jak dla mnie DRAMAT!

odpowiedz
EMSI - 09.04.2021 / 13:00, *.t-mobile.pl

W ABJ jak miło prawo do herbu robiła lepsze rzeczy niż teraz w FanStore
I boli to że w FanStore herb na koszulkach jest bardzo malutki

odpowiedz
KAMI(L) - 09.04.2021 / 17:01, *.chello.pl

@EMSI :
Oj tak, to była stylówa! Szkoda że nie ma prawie nic w tym klimacie. Tamte ubrania i gadżety dopiero miały to "coś"! Ale poza tym to dobrze że FanStore produkcja 100% polska. Szacun za konsumencki patriotyzm

odpowiedz
cieciu - 09.04.2021 / 12:31, *.mm.pl

oj bieda bieda. Jedyne co w tym klubie było lepsze za casów BL to właśnie poziom ciuchów w Fanstorze. Teraz jakaś niewyobrażalna nędza

odpowiedz
Rytm - 09.04.2021 / 12:48, *.atman.pl

@cieciu:
Jedyne?
O wiele więcej rzeczy za czasów Leśnego było lepsze, od wyników sportowych zaczynając.

odpowiedz
Nikodem - 09.04.2021 / 21:47, *.t-mobile.pl

@cieciu: a Liga mistrzow to nie byla za czasów BL?

odpowiedz