REKLAMA

Czerwona koszulka do wygrania w Fortunie!

Redakcja

Drużyna Czesława Michniewicza na drodze po obronę mistrzowskiego tytułu zmierzy się w niedzielę z Lechem Poznań. Starcia z zespołem z Wielkopolski nie są zwykłymi ligowymi potyczkami, dlatego legioniści zagrają to spotkanie w specjalnym czerwonym komplecie meczowym. 5 takich koszulek jest do wygrania w konkursie "Tylko Legia", organizowanym przez sponsora klubu firmę Fortuna. Zasady są proste: najwyższy kurs kuponu SOLO postawionego na mecz Lech-Legia wygrywa! Więcej szczegółów poniżej.

Zasady konkursu:

Kanały: strona internetowa www.efortuna.pl, aplikacja mobilna
Typ zakładu: SOLO
Oferta: prematch i live
Data: 09-11.04.2021

Kupony: zawierające wyłącznie zakłady związane z meczem rozgrywanym 11.04.2021 Lech Poznań - Legia Warszawa z oferty Prematch (w tym zakłady specjalne) oraz Live.

Nagroda: 5 czerwonych koszulek meczowych Legii Warszawa (rozmiar M, L, XL do wyboru).

Zasady: w dniach 09-11.04.2021 obstaw kupon SOLO zawierający dowolne zdarzenie z meczu rozgrywanego 11.04.2021 pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszawa. Pięciu graczy z wygranym kuponem o najwyższym kursie całkowitym otrzyma nagrodę w postaci czerwonej, meczowej koszulki Legii Warszawa. W przypadku, gdy kilku graczy będzie mieć wygrany kupon przy takim samym kursie całkowitym, wyższe miejsce w rankingu zajmie gracz z kuponem o wyższej stawce.

Konkurs nie obejmuje kuponów: przegranych, wypłaconych wcześniej (opcja Early Cash Out), anulowanych, AKO, Maxikombi lub zakładów zawartych w ramach oferty Ekspert + lub AKO Boost.

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA
1 3.10 X 3.60 2 2.38

Wszystkie kursy na mecz Lech - Legia

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
magoo - 10.04.2021 / 14:02, *.chello.pl

To jak rozumiem 75 % nawet jak wygra to nie dostanie koszulki, bo rozmiarów XXL brak ;)

odpowiedz
gazza - 10.04.2021 / 08:36, *.inetia.pl

Czyli to żaden konkurs bo wygra najbogatszy który tak jakby kupi tę koszulkę...żenada trochę , panie Fortuna...

odpowiedz
Wukashi - 10.04.2021 / 09:36, *.197.174

@gazza: Czemu? Wyliczyli, że tak zarobią więcej, to zrobili tak.

odpowiedz
Wukashi - 10.04.2021 / 11:24, *.197.174

@gazza: Sory za spam, początki na linuxie.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.04.2021 / 00:10, *.telkab.pl

Do redakcji: obstawilem czy musze zgłaszać gdzie kupon bo czytalem w regulaminie ze musze wejsc i kliknąć biore udział :o nie mam takiej opcji czy mam ten kupon tutaj wkleić czy jak Prosze o odp

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 10.04.2021 / 07:03, *.legionisci.com

@Mądrala 0,7: Wszystko odbywa się na efortuna.pl, tam szukaj zasad. My tylko poinformowaliśmy o konkursie.

odpowiedz
(L)egia - 09.04.2021 / 23:04, *.virginm.net

Wolę białą.

odpowiedz
Legia sk-ce - 09.04.2021 / 23:00, *.vectranet.pl

Super...........................wygra jakis pajac.......z innego klubu niż Legia.....a potem spali albo bedzie deptał.. po niej.......i wstawi na jakiś portal spolecznosciowy.............ku.......co za pomysł beznadziejny...masakra

odpowiedz
Rytm - 10.04.2021 / 08:57, *.centertel.pl

@Legia sk-ce:
Litości.
Taki pajac mógłby równie dobrze kupić koszulkę w sklepie Legii (np. przez neta) i zrobić to co napisałeś. A więc zakazać sprzedaży koszulek w ogóle?
Myślcie co poniektórzy.

odpowiedz