Filip Latawiec Artem Szabanow, Michał Trzaskoma - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Szabanowa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Pechowo zakończyło się spotkanie z Lechem dla Artema Szabanowa, który zszedł z boiska w 57. minucie. Chwilę wcześniej obrońca niefortunnie upadł pod bramką przeciwnika, po tym jak wpadł na niego Mateusz Wieteska. Spowodowało uraz stawu skokowego, wykluczający go z dalszej gry. W jego miejsce na boisku pojawił się Paweł Wszołek.

Ukrainiec w poniedziałek przejdzie szczegółowe badania, po których wyjaśni się jak groźny jest uraz. W pierwszej połowie Ukrainiec również potrzebował pomocy medycznej, kiedy został kopnięty w głowię przez Jakuba Kamińskiego.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Xxx - 13.04.2021 / 22:16, *.t-mobile.pl

Sprawdźcie podcast Kilka słów o Legii na yt. Fajne info o transferach i o zmianach w sztabie trenerskim

odpowiedz
miodek na moje uszy - 12.04.2021 / 19:58, *.waw.pl

W końcu jakieś wzmocnienie! Przynajmniej karnego już nam nie załatwi!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.04.2021 / 18:46, *.orange.pl

Shabanov pewniak u Michniewicza, ale mnie zupełnie nie przekonuje. Stara się grać na emocjach zamiast w piłkę, w obronie jest bardzo omylny. Mamy lepszych piłkarzy w Ekstraklasie w większości klubów na tej pozycji.

odpowiedz
Gul Gul Ktos tam - 12.04.2021 / 09:41, *.chello.pl

Wieteska nie patrzył co robi i bez litości wpadł na niego bez sensu

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 09:54, *.centertel.pl

@Gul Gul Ktos tam: Nie tak bez sensu. Dzięki temu faulowi jest szansa, że nie prędko tego ukraińskiego ogóra na boisku zobaczymy.

odpowiedz
Mucha - 12.04.2021 / 16:08, *.play-internet.pl

@Warszawiak: co ty wogole mówisz ukraiński ogór najlepszy w naszej lini obrony. Zacznij ogladac mecze a potem się wypowiadaj ????

odpowiedz
Mucha - 12.04.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

@Warszawiak: człowieku czy ty masz pojęcie o piłce nożnej ukraiński ogór może dla Ciebie ukraiński ogór = najlepszy zawodnik w lini obrony pomyśl zanim cos napiszesz????

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 16:48, *.datapacket.com

@Mucha: Nie podniecaj się tak, bo coś ci pęknie. Słaby jest i tylko czekać aż znów babola na przegranie meczu odstawi, więc niech wraca tam skąd przyszedł.

odpowiedz
sylwiusz - 12.04.2021 / 20:53, *.chello.pl

@Warszawiak:

no takich baboli jak Jędza z Mielcem, albo Wieteska co drugi mecz to na pewno nie sadził

tak za babole chcesz do domu odsyłać to kim byś grał Astizem ?...bo ten nie sadzi baboli...:))

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

@sylwiusz: Na szczęście tym martwić się nie muszę. Ale ten ukrainiec jest tak niestabilny, że tylko kwestią czasu jest błąd pokroju tego, który wyrzucił nas z pucharu Polski.

odpowiedz
PLK - 13.04.2021 / 08:39, *.cyfrowypolsat.pl

@Warszawiak: człowieku, chłopak wszedł z marszu do pierwszej jedenastki i prezentował się najlepiej w środku obrony z calej plejady gwiazd grającej tu już od kilku lat!!! Pomyśl, zanim następnym razem bedziesz wypisywał takie bzdury!!! Pozdro...

odpowiedz
Warszawiak - 13.04.2021 / 09:19, *.centertel.pl

@PLK: Z marszu to on „załatwił” nam puchar Polski.Jest tak nerwowy, że tylko kwestią czasu jest jego kolejny popis.Lepsze te gwiazdy, bo u nich jest mniejsza szansa na taki krytyczny babol jak u niego.

odpowiedz
PLK - 15.04.2021 / 00:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Warszawiak: No.. No... Że przypomnę mecz ze Stalą Mielec!!! Nie byli w stanie strzelić nam normalnie bramki to daliśmy im trzy karne!!! Takie to mniejsze szanse na krytyczne babole!!!

odpowiedz
Warszawiak - 15.04.2021 / 10:02, *.centertel.pl

@PLK: Na szczęście już nie będzie z nim kłopotu i niebawem pożegnamy go bez żalu. A trzy karne w jednym meczu to bardzo ciekawe i warto przyjrzeć się sędziemu tego spotkania.

odpowiedz
S(L)askie - 12.04.2021 / 08:39, *.chello.pl

@Andrzej:

odpowiedz
Marcel - 12.04.2021 / 01:59, *.t-mobile.pl

To teraz w jego miejsce może grać Mateusz Hołownia.

odpowiedz
Obserwator - 12.04.2021 / 01:04, *.play-internet.pl

Szkoda, że nie upadł w 2 minucie a tak przy okazji co ten micho w nim widzi bo napewno nie piłkarza no

odpowiedz
cuLt - 12.04.2021 / 00:50, *.120.15

Zdrowia! Tylko zdrowia jak nie ma zdrowia to piach...a to potwierdziło kim jest babol...,

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 11.04.2021 / 22:55, *.chello.pl

Szybkiego powrotu do zdrowia. Jest średnim obrońcą. Odbiór, gra głowa, ustawianie się, szybkość. Ma jednak dobre podanie do przodu. To plus.

odpowiedz
Andrzej - 11.04.2021 / 22:09, *.com.pl

Jędza jest słabszy.

odpowiedz
matus007 - 11.04.2021 / 22:05, *.play-internet.pl

Zdrowia

odpowiedz
Hiszpan - 11.04.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Na puchary za słaby.

odpowiedz
Arek - 11.04.2021 / 21:54, *.tpnet.pl

Zdrowia życzę.

odpowiedz
Warszawiak - 11.04.2021 / 21:48, *.datapacket.com

Jedyny plus tego meczu, tzn. jego kontuzja, nie gra. Za słaby na Legię, więc może niech ten uraz będzie początkiem jego rozstania z naszym klubem.

odpowiedz
meter - 11.04.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

@Warszawiak:
Kim Ty musisz być, jeżeli kontuzje,obojętnie kogo,stawiasz w kategorii plusów ??

odpowiedz
Warszawiak - 11.04.2021 / 22:24, *.datapacket.com

@meter: Kimś, komu dobro klubu leży bardziej na sercu niż zdrowie jakiegoś grajka, który nigdy nie powinien grać z eLką na sercu.

odpowiedz
Ten - 11.04.2021 / 23:41, *.tpnet.pl

@Warszawiak: ty się zastanów lepiej nad sobą

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 00:39, *.datapacket.com

@Ten: Co masz na myśli? Słaby jest i tyle. A że ukrainiec, to co? Jakieś specjalne prawa ma mieć? Niech zabiera tego drugiego, co na piłce siada i wracają do siebie, bo Legia to dla nich za wysokie progi.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 12.04.2021 / 09:11, *.chello.pl

@Warszawiak:

Czy innym piłkarzom Legii też życzysz kontuzji panie warszawiaku tydzień temu przywieziony do nas przez ojca z pyrlandii?

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 09:36, *.centertel.pl

@Phoenix(L)k: Innym nie.Tylko tym, których kontuzja da Legii więcej dobrego niż jego występy w meczach.I nie martw się pastuszku.Warszawiakiem jestem od wielu pokoleń.A skąd ciebie ojcowie przywieźli?

odpowiedz
Ibor - 12.04.2021 / 10:06, *.play-internet.pl

@Warszawiak:
Warszawiak nie znaczy , że Legionista

odpowiedz
Warszawiak - 12.04.2021 / 10:18, *.centertel.pl

@Ibor: Legionista, Legionista. A czy Ibor znaczy fan ukraińskiego drewna?

odpowiedz
Lopez - 11.04.2021 / 21:46, *.tpnet.pl

A najlepsze jest to że Wieteska go tak załatwił , jak nie spowoduje karnego to coś innego odwali...

odpowiedz
Warszawiak - 11.04.2021 / 22:17, *.datapacket.com

@Lopez : Jeśli to Wieteska go tak załatwił, to było to najlepsze zagranie Wieteski w tym sezonie.

odpowiedz
jezus - 11.04.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

@Lopez : tu akurat bardzo dobra robote zrobil eliminujac tego szkodnika

odpowiedz
Pawełek - 11.04.2021 / 20:44, *.vectranet.pl

Słaby jest. Niech odpocznie trochę.

odpowiedz
Zbigniew ; - 12.04.2021 / 18:33, *.play-internet.pl

@Pawełek: Czytam te wypowiedzi i widzę samych dyletantów piłki nożnej .Nikomu z Was Panowie nie chodzi o wykazanie się wiedzą o piłce nożnej tylko o dołożenie do wora oponentowi .Od ustalania składu jest trener , on odpowiada za wyniki i póki one są trener może spać spokojnie i żaden z nas nie ma na to wpływu .Szanujmy piłkarzy i samych siebie .

odpowiedz