Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Szanujemy punkt

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- W drugiej połowie brakowało klarownych sytuacji. Byliśmy trochę aktywniejsi, ale stać nas na lepszą grę. Lech był dzisiaj niezłą drużyną. Te spotkania zawsze są na dużej intensywności i zaangażowaniu, więc miejsca na boisku jest mniej. Na placu gry każdy z nas zostawił dużo serca, więc właśnie stąd wynik 0-0 - powiedział po meczu z Lechem Bartosz Kapustka na antenie TVP Sport.

- W poprzednim meczu strzeliliśmy gola ze stałego fragmentu gry, ale dzisiaj ta sztuka się nie udała. Taka jest piłka nożna, że czasem można zdobyć bramkę w taki sposób, a czasem nie. Na pewno stać nas na kreowanie szans nie tylko po stałych fragmentach. Myślę, że nie był to jednak aż tak kluczowy aspekt.

- Szanujemy ten punkt, ale czujemy też niedosyt. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, a z przebiegu meczu ten remis jest sprawiedliwy. Nie zasługiwaliśmy na wygraną, ani na przegraną. W następnym spotkaniu u siebie na pewno zagramy lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
PLK - 15.04.2021 / 00:39, *.cyfrowypolsat.pl

I znowu marudy się odzywają... Przestańcie jęczeć wielcy "fachofcy"!!! "Znafcy futbola"!!!! Żenada!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.04.2021 / 08:53, *.chello.pl

Ambitne podejście. Wieteska też tak gaworzy. Teraz czekają nas mecze z tonącymi: Craxą, PBB, Stalą, wyjazd do Gdańska i Gliwic, gdzie tradycyjnie mamy pod górę. Mecz z Lechem, był z tych wszystkich, najłatwiejszy. Poczekajmy z dekoracją szalem króla Zygmunta. Nasi artyści mogą nas jeszcze zadziwić.

odpowiedz
PLK - 15.04.2021 / 00:34, *.cyfrowypolsat.pl

@Po(L)ubiony: Człowieku, przestań z tym czarowidztwem....

odpowiedz
Obserwator - 12.04.2021 / 01:01, *.play-internet.pl

@junior62 junior niesadz się jak sadzawka jarkowa młodym odpie.... i jak miecio im pozwoli na kaprysy i przechwałki to punktów do końca ligii nie dowiozą. Szatkowany jeszcze duuuuuuużzzzzzzoooo ma do nauki w raz że Śliszem

odpowiedz
AAA - 11.04.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

Do roboty się lepiej weź bo wszystkie przebitki na Twojá niekorzyść.

odpowiedz
hajdukL - 11.04.2021 / 22:11, *.77.242

Szanując takie 'osiągnięcie' jak punkt zdobyty w tak fatalnym stylu pokazujesz, że nie szanujesz kibiców.

odpowiedz
Darek - 11.04.2021 / 21:20, *.t-ipconnect.de

Chcesz być dobrym piłkarzem i szanujesz puntk z jakąś amika.Daleko pan nie zajdziesz z taką ambicja.

odpowiedz
Basior - 11.04.2021 / 20:46, *.shawcable.net

Chlopie, nie osmieszaj sie, choc w sumie, to co masz powiedziec. Pretendujesz do bycia reprezentantem kraju a masz problemy z dokladnym podaniem, o strzalach z dystansu nie wspominajac. Ty, razem z kolega Sliszem, powinniscie wlozyc glowy do bardzo zimnej wody a potem spojrzec w lustro Moze ten zabieg pozwoli wam zobaczyc, jakimi przecietnymi pilkarzami jestescie.

odpowiedz
junior62 - 11.04.2021 / 22:32, *.chello.pl

@Basior: Głowę pod zimną wodę to Ty powinieneś włożyć.
BK to jeden z najlepszych nabytków LEGII w ostatnich latach. Jak można porównywać jego potencjał ze Sliszem. Zastanów się kilka razy zanim coś takiego napiszesz.

odpowiedz
Pacan - 11.04.2021 / 23:31, *.206.177

@junior62: może właśnie się za długo zastanawiał... Nie odgadniesz ;)

odpowiedz
Darek - 12.04.2021 / 00:01, *.t-ipconnect.de

@junior62: Chu.a dzisiaj grał.Taka jest prawda.

odpowiedz